Geriausias tepalas nuo melynių

Author:

Geriausias tepalas nuo mėlynių – daugiau jokių skausmų ir dėmių!

Tepalas pasižymi skausmą malšinančiomis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Tačiau tepalai ar tepalai odos sužalojimams gydyti naudojami nuo seno, kaip ir pati medicina. Tepalai buvo naudojami žaizdoms gydyti, jautriai odai raminti ir net vabzdžių įkandimams bei kitiems panašiems reiškiniams mažinti. sužeidimų. Tačiau kokie yra geriausi tepalai nuo mėlynių? Ir kaip išsirinkti tinkamiausią? Geriausias tepalas nuo melynių. Visi žinome, kad sumušimas skauda, tačiau kai kurios mėlynės yra skausmingesnės nei kitos (prisiminkite: autoavarijos, muštynės). Gera žinia ta, kad yra daugybė tepalų, kurie padės palengvinti skausmą ir greitai užgydyti sumuštas vietas! Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie įvairių rūšių tepalus ir sužinotumėte, kuris tepalas yra sveikiausias jūsų poreikiams.

Geriausias tepalas nuo melynių
Geriausias tepalas nuo melynių

Tepiklių tipai

Lubrikantas – tai medžiaga, naudojama siekiant išvengti trinties ir pažeidimų, kuriuos sukelia rankų darbas, įtempti pratimai, įrankiai ir kitos priežastys. Lubrikantų, kuriuos galite naudoti rankų darbui ir įtemptiems pratimams, rūšys skirsis nuo tų, kurie naudojami nelaimingiems atsitikimams ir žaizdoms gydyti. Lytiniams santykiams naudojamų lubrikantų rūšys visiškai skiriasi nuo naudojamų rankų darbui. Dažnas klausimas tarp pirmą kartą lubrikantus naudojančių asmenų yra “kam reikalingi lubrikantai, kai nėra didelės trinties?”. Atsakymas paprastas: Jūsų kūnas partnerio lytinių santykių metu gamina nedidelį kiekį lubrikanto (maždaug smeigtuko galvutės dydžio), kurį išskiria oda. Ši medžiaga, liaudiškai vadinama “sebumu”, padeda išvengti odos pažeidimų, kuriuos sukelia trintis, trinties sukelta kraujotaka ir vandens netekimas iš odos. Naudodami per mažai arba per daug tam tikros rūšies tepalo, iš tikrųjų kenkiate savo odai. Blogai prižiūrint odą, kartu su per dideliu tepalo kiekiu, gali atsirasti paraudimas, pleiskanojimas ir anogenitalinės karpos.

Geriausias tepalas nuo melynių
Geriausias tepalas nuo melynių

Lubrikantų kilmė

Vienas seniausių odos ligų gydymo būdų yra tepalai ir pastos. Tepalai naudojami jau gerokai daugiau nei 3000 metų, daugiausia gydymo tikslais. Geriausias tepalas nuo melynių. Pirmą kartą užfiksuotas vietinio tepalo panaudojimas Senovės Egipte, kur jis buvo naudojamas karpoms ir kitoms odos infekcijoms gydyti. Kai kuriose pasaulio dalyse tai vis dar praktikuojama. Per pastaruosius kelis dešimtmečius įvairūs organiniai junginiai ir sintetiniai organiniai junginiai buvo naudojami kaip vaistai įvairioms būklėms gydyti. Vienas iš naujausių organinių junginių, naudojamų kaip vaistas, yra dimetikonas, kuris yra populiari daugelio grožio produktų sudedamoji dalis.

Geriausias tepalas nuo melynių – Trumpas paaiškinimas, kodėl turėtumėte naudoti lubrikantus

Lubrikantai yra būtini bet kokiems seksualiniams santykiams. Jie buvo sukurti tam, kad padėtųIM poroms lengviau pasiekti orgazmą. Jie taip pat turi daug kitų privalumų, įskaitant: geresnį bendravimą (artumą, atvirumą ir lengvesnį laiko praleidimą kartu) Lengvesnė kontracepcija (mažiau šalutinių poveikių) Patogesni lytiniai santykiai (nebėra sąlyčio oda ant odos) Mažesnė venerinių ligų rizika (mažiau naujų atvejų) Padidėjusi tam tikrų rūšių vėžio rizika (pernelyg dažnas vartojimas) Padidėjusi osteoporozės rizika (pernelyg platus vartojimas) Padidėjusi neįprastų lipnių makšties išskyrų rizika.

Įvairių rūšių lubrikantai

Yra daug skirtingų lubrikantų rūšių. Labiausiai paplitę yra aliejai, vandens pagrindo ir silikoniniai. Aliejai yra populiariausi, nes juos galima lengvai įtrinti į odą. Geriausias tepalas nuo melynių. Vandens pagrindo lubrikantai yra mažiau netvarkingi, tačiau turi mažesnį veikliųjų medžiagų kiekį. Silikoniniai yra mažiausiai netvarkingi, bet mažiausiai veiksmingi.

Kokių rūšių lubrikantai yra naudingiausi?

Svarbu prisiminti, kad lubrikantą reikėtų rinktis atsižvelgiant į tai, kokia veikla užsiimate. Pavyzdžiui, vandens pagrindo lubrikantai geriausiai tinka individualiai veiklai, o aliejaus pagrindo lubrikantai geriau tinka grupinei veiklai, pavyzdžiui, žaidimų grupėms ar motociklininkų klubams. Kiti dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, yra asmeniniai pageidavimai, pavyzdžiui, pageidaujamas pojūtis (jautrumas), turimos sudedamosios dalys ir kaina.

Geriausias tepalas nuo melynių

Tepalai ir druskos jau šimtus metų naudojami nedidelėms ir didesnėms odos ligoms ir sužeidimams gydyti. Tepalų ir tepalų rūšys, naudojamos įvairių tipų odos pažeidimams gydyti, gali skirtis priklausomai nuo pažeidimo pobūdžio. Pavyzdžiui, tepalais gydomos mėlynės, o tepalais – uodų įkandimai. Nors tepalai naudingi nedideliems sužalojimams gydyti, jų niekada nereikėtų naudoti dideliems odos įbrėžimams ar žaizdoms gydyti. Vietoj to naudokite tinkamą odos priežiūrą, pavyzdžiui, drėkinamąjį kremą, apsauginį kremą nuo saulės arba epsomo druskos vonias. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į savo asmeninius pageidavimus. Kai kurie žmonės pirmenybę teikia tirštesniems tepalams, o kiti mano, kad efektyvesni yra vandens pagrindo tepalai. Geriausias tepalas nuo melynių. Galiausiai nepamirškite, kad tepdami tepalus ir tepalėlius per daug emociškai nebraižykite odos. Geriau pirmiausia užkirsti kelią traumai, o ne bandyti ją atgaivinti. Tai viskas, ką reikia žinoti apie geriausius tepalus nuo mėlynių. Dabar metas susirasti tobulą tepalą konkrečiai jūsų būklei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *