Tepalas patinimui mažinti

Author:

Tepalas patinimui mažinti – Kaip naudoti tepalą patinimui mažinti ir patinimo kiekiui mažinti/

Jautrus, patinęs sąnarys gali būti labai varginantis. Jis gali pasireikšti įvairiomis problemomis, įskaitant skausmą ir sustingimą. Tačiau patinęs kelio sąnarys nėra pasaulio pabaiga. Raktas į tai, kad jis toks išliktų, yra tinkamas sprendimas. Tepalai yra vienas dažniausių būdų, kuriuos žmonės naudoja norėdami sumažinti patinimą ir sumažinti sąnarių skausmą. Tepalas patinimui mažinti Tačiau kokį tepalą turėtumėte naudoti? Ir kaip tinkamai naudoti tepalą, kad jis padėtų sumažinti patinimą ir palengvintų skausmą? Apžvelkime, kas yra tepalas ir kai kuriuos jo naudojimo būdus, kad tiksliai žinotumėte, kaip geriausiai išnaudoti tepalą.

Tepalas patinimui mažinti
Tepalas patinimui mažinti

Kas yra tepalas?

Tepalai yra alyvos arba riebalai, kurie mažina trintį ir neleidžia daiktams prilipti vieniems prie kitų. Tepalai yra populiariausi lubrikantai. Tinkamai naudojamas tepalas gali sumažinti uždegimą, išlyginti odą ir sumažinti skausmą. Daugumos tepalų sudėtyje yra viena ar kelios iš šių sudedamųjų dalių: riebalų rūgštis, riebalų alkoholis, aliejinė derva, mentolis, gvajfenezinas, žiemkenčiai ir ciberžolė. Šios sudedamosios dalys veikia kartu, kad sumažintų skausmą ir uždegimą, sukurtų pagalvėlę tarp odos ir sąnario ir skatintų kremzlės augimą. Tepalą galite naudoti esant įvairioms būklėms, pvz: mažinti sąnario patinimą – Tik vidiniam naudojimui. Tepalas patinimui mažinti Norint numalšinti skausmą ir uždegimą, susijusį su išnirimu ar patempimu – Maždaug 24 valandoms. Odai nuraminti ir uždegimui aplink sužeidimą ar nudegimą malšinti – 6-10 dienų.

Kaip naudoti tepalą?

Priklausomai nuo būklės, tepalą galite naudoti pirmiausiai ryte, po odos plovimo ir šveitimo. Taip pat galite norėti jį naudoti po treniruotės, nes jis padės atpalaiduoti raumenis ir leis jiems greičiau gyti. Naudodami tepalą, prieš tepdami būtinai kruopščiai nuvalykite odą. Taip pat pašalinkite visus riebalų, purvo ir makiažo pėdsakus. Tepalą turėtumėte naudoti ne kasdien, o kaip kraštutinę priemonę, kai kiti skausmą malšinantys ar priešuždegiminiai vaistai nepadeda.

Tepalas patinimui mažinti
Tepalas patinimui mažinti

Cholest-olis

Cholest-olis (taip pat žinomas kaip besanas) yra natūrali pasta, pagaminta iš eterinių aliejų, ciberžolės ir kitų prieskonių. Ji naudojama kaip burnos skalavimo skystis ir skalaujama burnos ertmės sveikata, taip pat naudojama įvairioms ligoms gydyti, pvz: Besano prausikliai paprastai gaminami iš natūralių ingredientų, tokių kaip ciberžolė ir eteriniai aliejai. Jos gali būti naudojamos įvairioms burnos sveikatos būklėms gydyti, pvz: Besanas šiek tiek vėsina, todėl gali būti naudingas karštoms ir aštrioms ligoms, pvz., artritui ir podagrai, gydyti.

Tepalas patinimui mažinti – Cinko oksidas

Cinko oksidas yra cinko piritiono, kepenis ir inkstus saugančio preparato, prekinis pavadinimas. Jis vartojamas kaip maisto papildas, Tepalas patinimui mažinti taip pat naudojamas įvairioms ligoms gydyti, pvz: Lėtinis skausmas, uždegimas ir bakterijų perteklius žarnyne gali būti kalti dėl autoimuninio sąnarių naikinimo ir cholesterolio bei kraujospūdžio didėjimo. Cinkas gali padėti sumažinti uždegimą ir palengvinti skausmą.

“Pasidaryk pats” tepalas

Internete galite įsigyti įmantrių tepalų, tačiau juose paprastai būna per daug cheminių medžiagų ir jie pagaminti ne iš rekomenduojamų ingredientų. Tepalas “pasidaryk pats” yra būtent toks – naminis tepalas. Galite naudoti daugumą po ranka turimų ingredientų, pvz: 1/2 C alyvuogių aliejaus. 1/4 C kokosų aliejaus 3-5 lašai eterinio aliejaus 1/4 puodelio medaus šalavijų ir rozmarinų lapų, jei jums patinka šių ingredientų kvapas Sudėkite ingredientus į aliejaus ir vandens buteliuką (pvz., stiklainį) ir laikykite vėsioje, tamsioje vietoje. Ryte iš pradžių užtepkite alyvuogių ir kokosų aliejaus, po to medaus ir eterinio aliejaus. Šalavijo ir rozmarino lapus tepkite paskutinius, nes jie stipriai kvepia.

Šalutinė pastaba: Kaip pasigaminti veiksmingesnius tepalus?

Stiprius ingredientus, tokius kaip ciberžolė, levanda ir žiemkenčiai, geriausia naudoti naminiuose tepaluose. Tačiau jie yra per stiprūs kasdieniam naudojimui, todėl juos reikėtų naudoti “impulsais”, t. y. 6-8 savaičių ciklais. Tepalas patinimui mažinti Norėdami naudoti reguliariai, galite pabandyti pridėti kitų ingredientų, pvz: imbiero – pykinimui ir vėmimui, kurį sukelia chemoterapija ar radiacija. Kapučino – nuo rūgštingumo, kurį dažnai sukelia per didelis rūgšties kiekis skrandyje. Padeda nuo raumenų spazmų ir spazmų, pavyzdžiui, nexium.

Tepalas patinimui mažinti. Paskutinis patarimas: ko tikėtis iš gydytojo?

Greičiausiai pradėsite naudoti švelnesnę tepalo versiją, tačiau sąnarių skausmui gerėjant galėsite išbandyti stipresnius tepalus. Tepalas patinimui mažinti Stipresnių tepalų naudojimą būtinai aptarkite su gydytoju, nes jie gali būti pavojingesni ir turėti daugiau šalutinių poveikių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *