Kaip persiųsti daug nuotraukų?

Author:

Galutinis daugybės nuotraukų perkėlimo į kompiuterį vadovas

Išmaniuoju telefonu gana lengva padaryti nuotrauką, tačiau ją perkelti iš telefono į kompiuterį gali būti sudėtinga. O jei norite nuotrauką atsispausdinti arba bendrinti ją kokioje nors socialinės žiniasklaidos svetainėje, tada viskas tampa dar sudėtingiau. Štai kodėl yra daugybė būdų perkelti nuotraukas iš išmaniojo telefono į kompiuterį. Kaip persiųsti daug nuotraukų? Tikriausiai esate girdėję apie debesų saugyklas ir USB kabelius, bet ar žinote, kuris iš jų yra geriausias būdas perkelti nuotraukas iš telefono? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte visus atsakymus…

Kaip persiųsti daug nuotraukų?

Kas yra debesų saugykla?

Debesijos saugykla – tai būdas saugoti ir pasiekti savo failus internetu. Dažniausiai ji naudojama nuotraukoms, vaizdo įrašams ir dokumentams saugoti, tačiau ją taip pat galite naudoti failams į kompiuterį ir iš jo perkelti. Yra daug įvairių debesų saugyklų teikėjų, kurie leidžia saugoti failus internete. Failus galite pasiekti iš bet kurio įrenginio, be to, jie paprastai pasiekiami bet kurioje pasaulio vietoje. Priklausomai nuo paslaugos, failus galite įkelti ir atsisiųsti tiesiogiai debesų saugyklos svetainėje. Kaip persiųsti daug nuotraukų? Arba gali tekti atsisiųsti programėlę, kuri leidžia perkelti failus naudojant kompiuterį. Nors debesų saugykla gali būti naudinga, reikia nepamiršti kelių trūkumų. Kai kuriose debesų saugyklų paslaugose taikomi apribojimai, susiję su failo, kurį galite įkelti, dydžiu. Jos taip pat gali riboti bendrą duomenų kiekį, kurį galite saugoti. Be to, dauguma debesų saugyklų paslaugų neleidžia perkelti failų kita kryptimi – iš kompiuterio į debesį.

Kaip perkelti nuotraukas naudojant USB kabelį?

Perkelti nuotraukas į kompiuterį naudojant USB kabelį yra greita ir paprasta. Norėdami perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus, galite prijungti telefoną prie kompiuterio naudodami USB kabelį. Nuotraukų perkėlimas naudojant USB kabelį: USB kabelio vieną galą prijunkite prie kompiuterio. Kitą galą įkiškite į telefono prievadą. Atidarykite kompiuterio aplanką, kuriame yra norimi failai. Vilkite nuotraukas iš kompiuterio į prietaiso aplanką.

Kaip persiųsti daug nuotraukų?

Kaip pašalinti nuotraukas iš telefono naudojant “Dropbox”?

Jei nuotraukoms saugoti naudojate “Dropbox”, galite pasirinkti failus “Dropbox” programoje ir spustelėti “Delete”, kad pašalintumėte juos iš telefono. Norėdami įsitikinti, kad nuotraukas šalinate iš telefono, o ne tik iš “Dropbox” programėlės, “Dropbox” nustatymuose pažymėkite langelį “Rodyti ištrintus failus”. Jei neturite “Dropbox”, sužinokite, kaip ištrinti nuotraukas iš telefono, čia.

Kaip perkelti nuotraukas naudojant “Google Photos

Jei naudojatės “Google Photos”, nuotraukas iš telefono į kompiuterį galite perkelti tiesiai iš telefono. Norėdami tai padaryti, turite prijungti telefoną prie kompiuterio: Įsitikinkite, kad telefone turite naujausią “Google Photos” programėlės versiją. USB kabeliu prijunkite telefoną prie kompiuterio. Spustelėkite Atidaryti “Google Photos” telefone. Kompiuteryje atsidarys “Google Photos” langas. Čia galite pasirinkti, kurias nuotraukas norite perkelti į kompiuterį. Funkcija “Google Photos” automatiškai suskirstys nuotraukas į albumus, pavyzdžiui, “Beach Vacation” (Atostogos paplūdimyje) arba “Birthday Celebration” (Gimtadienio šventė). Kaip persiųsti daug nuotraukų? Taip pat galite kurti naujus albumus kompiuteryje. Norėdami sužinoti, kaip perkelti nuotraukas iš kompiuterio į telefoną, skaitykite toliau!

Debesų saugyklos privalumai ir trūkumai

Privalumai – visas nuotraukas galite laikyti vienoje centrinėje vietoje. Trūkumai – norint pasiekti nuotraukas, reikia patikimo interneto ryšio. Debesų saugykla gali būti tinkamiausia, jei turite didelę nuotraukų kolekciją ir norite turėti galimybę jas pasiekti iš bet kurios vietos. Ji taip pat gali jums tikti, jei norite saugoti nuotraukas vienoje centrinėje vietoje, bet kompiuteryje neturite pakankamai vietos.

Kaip persiųsti daug nuotraukų?

Lengviausias būdas vienu metu perkelti daug nuotraukų

Jei norite persiųsti daug nuotraukų, paprasčiausia nuotraukas siųsti kaip failą, o ne po vieną. Norėdami tai padaryti, USB kabeliu prijunkite telefoną prie kompiuterio, pasirinkite nuotraukas, kurias norite siųsti, ir telefone spustelėkite “Save to Computer” (įrašyti į kompiuterį). Nuotraukoms iš telefono į kompiuterį siųsti taip pat galite naudoti tokią programą kaip “PushBullet”. Kaip persiųsti daug nuotraukų? Norėdami tai padaryti, turėsite atsisiųsti “PushBullet” programėlę ir į telefoną, ir į kompiuterį. Įdiegus programėlę, tereikia telefone esančioje programėlėje spustelėti “Send” (siųsti) ir pasirinkti nuotraukas, kurias norite siųsti.

One thought on “Kaip persiųsti daug nuotraukų?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *