Kaip daryti screenshot per cs?

Author:

7 patarimai, kaip padaryti tobulą CS:GO ekrano nuotrauką

Su “Counter-Strike: Global Offensive yra konkurencingas žaidimas, todėl žaidėjai dažnai siekia tobulinti savo įgūdžius. Todėl jie ieško įvairių straipsnių internete arba žiūri CS:GO žaidėjų transliacijas, kad gautų patarimų ir strategijų, kaip geriau žaisti. Be to, yra žmonių, kurie mieliau mokosi stebėdami savo pačių žaidimą ir analizuodami padarytas klaidas. Kaip daryti screenshot per cs? Tam reikia gerų ekrano nuotraukų, kuriose užfiksuotos geriausios žaidimo akimirkos. Gerai padaryta ekrano nuotrauka gali būti labai svarbi, jei norite pasidalyti savo CS patirtimi su kuo nors kitu arba net tiesiog išsaugoti ją kaip prisiminimą. Ekrano nuotraukos puikiai tinka dalytis svarbiausiomis rungtynių akimirkomis su draugais, skelbti jas socialiniuose tinkluose arba įtraukti į asmeninį tinklaraštį, jei turite su žaidimais susijusį tinklaraštį.

Kaip daryti screenshot per cs?

Užfiksuokite geriausias akimirkas

Darant ekrano nuotrauką svarbiausia užfiksuoti geriausią akimirką. Turite suprasti, kuo ta akimirka ypatinga, ir tada pasistengti ją užfiksuoti. Geriausios akimirkos būna konkurenciniuose žaidimuose, kai laimite raundą ar rungtynes, gavę nuostabų nužudymą ar puikų šūvį, arba kai pralaimite raundą, praleidę lengvą šūvį. Taip pat galite padaryti keletą gražių ekrano nuotraukų iš neprisijungus prie interneto vykusių rungtynių, pavyzdžiui, kai žaidžiate prieš botus ir gaunate efektingą nužudymą.

Patarimai, kaip padaryti puikią CS:GO ekrano nuotrauką

Kai žinote, kas sudaro gerą ekrano nuotrauką, metas pradėti ją daryti. Pirmiausia turite suprasti, kad geriausi momentai dažnai būna labai trumpi, o jūs turite tik kelias sekundes paspausti ekrano nuotraukos klavišą. Geriausios akimirkos taip pat yra dažniausios, todėl ekrano nuotrauką galite daryti beveik kiekviename raunde. Retai kada pasitaiko išskirtinė situacija, kurią galite išnaudoti ekrano nuotraukai padaryti. Pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip padaryti tobulą CS:GO ekrano nuotrauką: – Būkite budrūs ir laikykite ranką šalia ekrano nuotraukos klavišo. – Kaip daryti screenshot per cs? Žaiskite mažesniu jautrumu, kad turėtumėte daugiau laiko reaguoti į situaciją. – Ekrano nuotraukas darykite ne tik tada, kai jums pavyksta nužudyti. Stenkitės užfiksuoti ir kitus įdomius žaidimo momentus. – Darykite ekrano nuotrauką kiekvienoje situacijoje. Nedarykite jų tik tada, kai nužudote ar padarėte šūvį. – Kad padarytumėte gerą ekrano nuotrauką, nereikia daryti nieko ypatingo. Tiesiog tęskite žaidimą ir tinkama akimirka ateis.

Kaip daryti screenshot per cs?

Įjunkite šešėlius, išjunkite judesio suliejimą

Naudodami tinkamus nustatymus galite pagerinti ekrano nuotraukų kokybę. Tai gali padaryti didžiulį skirtumą tarp blogos ir geros ekrano nuotraukos. Yra keletas nustatymų, kuriuos turėtumėte įjungti arba išjungti, kad pasiektumėte puikią ekrano nuotraukų kokybę. Šešėliai yra esminė kiekvienos ekrano nuotraukos dalis. Kaip daryti screenshot per cs? Dėl jų visas vaizdas atrodo daug geriau ir išsiskiria iš kitų vaizdų. Jei norite, kad jūsų ekrano nuotrauka būtų tobula, turite įjungti šešėlius. – Jei norite, kad ekrano nuotrauka būtų tobula, taip pat turite išjungti judesio suliejimą. Judesio suliejimas gali būti naudingas kai kuriose situacijose, tačiau daugumoje atvejų dėl jo vaizdas atrodo neryškus ir nepatrauklus. – Yra du būdai, kaip išjungti judesio suliejimą. Galite eiti į Options -> Gameplay ir panaikinti žymės Enable motion blur (įjungti judesio suliejimą) žymėjimą arba galite naudoti konsolės komandą cl_disable_blur_shadow 1. – Jei norite, kad viskas atrodytų tobulai, taip pat turite išjungti tekstūrų filtravimą. Tai galite padaryti eidami į Options -> Video (parinktys) ir panaikindami žymės pasirinkimą Texture filtering (tekstūros filtravimas). – Taip pat galite sureguliuoti ryškumą ir kontrastą, kad vaizdas atrodytų geriau.

Sumažinkite mastelį ir padidinkite FOV vertę

CS:GO ekrano nuotraukas galite padaryti estetiškesnes ir patrauklesnes sumažindami vaizdo mastelį ir padidindami FOV vertę. Tai gali padaryti didžiulį skirtumą tarp geros ir blogos ekrano nuotraukos, o tam prireiks vos kelių sekundžių. Galite eiti į CS:GO kataloge esantį ekrano nuotraukų aplanką ir pervadinti ekrano nuotrauką, pavyzdžiui, į screenshot_000001.jpg. Tada atidarykite vaizdą vaizdų redagavimo programoje ir sumažinkite jo dydį. Taip pat galite pridėti apvadą, kad vaizdas atrodytų geriau. Keisdami FOV reikšmę, didinate arba mažinate savo matymo lauką. Tai gali labai paveikti jūsų ekrano nuotrauką ir ji atrodys daug geriau. Kai norite padaryti viso žemėlapio ekrano nuotrauką, tikriausiai norite, kad FOV vertė būtų 110. Kai norite iš arti nufotografuoti bombų gamyklos teritoriją, tikriausiai norite, kad FOV vertė būtų 90. FOV vertę galite lengvai pakeisti paspausdami klaviatūros slinkties užrakto klavišą.

Kaip daryti screenshot per cs?

Parodykite savo įgūdžių lygį naudodami CS:Go lipdukus

Jei tikrai norite parodyti savo įgūdžių lygį, galite tai padaryti prie ekrano nuotraukos pridėdami CS:GO lipduką. Yra kelios lipdukų kategorijos, ir visos jos susijusios su jūsų nužudymų ir mirčių santykiu, tikslumu ir žaidimo trukme. Lipdukus prie ekrano nuotraukos galite pridėti paspaudę klavišą Tab ir spustelėję vaizdą.

Pridėkite laiko žymą arba parodykite žaidimo situaciją

Jei norite pasidalyti konkrečia žaidimo situacija, galite tai padaryti prie vaizdo pridėdami laiko žymą. Tai gali padėti žiūrovui geriau suprasti situaciją ir kartais gali būti naudinga, jei norite pranešti apie melagingą draugo užklausą. Laiko žymą prie ekrano nuotraukos galite pridėti paspausdami slinkties užrakto klavišą ir tada spustelėdami vaizdą. Kaip daryti screenshot per cs? Taip pat galite pridėti žaidimo situaciją spustelėję žaidimą. Galite pasirinkti šias parinktis: padėta bomba, bomba nukenksminta, įkaitas išgelbėtas, įkaitas pabėgo, bomba susprogdinta ir raundo pabaiga.

Pridėkite pasirinktinius rėmelius, kad jūsų ekrano nuotraukos išsiskirtų

Paskutinis dalykas, kurį galite padaryti, kad jūsų ekrano nuotraukos išsiskirtų, yra pridėti joms pasirinktinių rėmelių. Jei turite keletą vaizdų, kuriuose nėra laiko žymos ar žaidimo situacijos, galite pridėti rėmelių, kad jie atrodytų geriau. Tai galite padaryti paspausdami slinkties blokavimo klavišą ir tada spustelėdami vaizdą. Taip pat galite pridėti rėmelių prie ekrano nuotraukų eidami į Options -> Gameplay ir spustelėdami mygtuką Add custom frame (pridėti pasirinktinį rėmelį). Atsidarys naujas langas, kuriame galėsite pasirinkti vaizdą, kurį norite naudoti kaip rėmelį. Taip pat galite keisti jo dydį ir jį perkelti. Jei norite daryti geresnes ekrano nuotraukas, turite suprasti, kas sudaro gerą ekrano nuotrauką. Kai žinosite, kas yra gera ekrano nuotrauka, bus lengva daryti geresnes ekrano nuotraukas. Yra keletas patarimų ir gudrybių, kurias galite naudoti, kad pagerintumėte ekrano nuotraukų kokybę ir jos atrodytų estetiškiau. Kaip daryti screenshot per cs?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *