Kaip praleisti kitą savaitgalį su senais draugais

Author:

Draugystei užmegzti reikia laiko ir pastangų. Nors kai kurios draugystės užsimezga be jokių pastangų, gali būti, kad norėsite imtis iniciatyvos ir suplanuoti kokį nors smagų užsiėmimą. Jei norėtumėte ką nors pakviesti susitikti, bet nežinote, nuo ko pradėti, jums gali padėti toliau pateiktas sąrašas!

 

Surenkite „karaokė“ vakarą

Suplanuokite karaokės vakarą namuose, o dar geriau – dalyvaukite vietiniame renginyje. Norint dalyvauti, nebūtina būti itin talentingam, bet reikia išeiti iš komforto zonos, kad būtų smagu.

Suraskite vietinį festivalį.

Mano mieste (Kaune) visada vyksta šaunūs festivaliai. Apskritai festivaliai yra puikus būdas smagiai praleisti laiką neįpareigojančioje aplinkoje. Jei jūs ar jūsų draugas (-ai) jaučiate, kad nebeturite apie ką kalbėti arba jums darosi nuobodu, visiškai priimtina išeiti ir eiti namo, jei esate festivalyje. Pabandykite atkreipti dėmesį į maisto festivalius. Manau, kad jie visada sukelia puikius pokalbius ir yra nepaprastai įsimintini. Maisto festivalyje tikriausiai rasite maisto, kurio vargu ar rasite kur nors kitur!

Tiesiog atsisėskite ir kalbėkitės.

Kiek iš jūsų gali pasakyti, kad reguliariai tiesiog sėdite ir kalbate su draugais be jokių trukdžių? Tikiuosi, kad visi galite pasakyti “taip”! Tačiau realybė yra tokia, kad mes jaučiamės nejaukiai, kai niekas kitas neatitraukia mūsų dėmesio nuo minties apie nepatogią tylą. Tiesa, kartais reikia pabėgimo planų ir išsiblaškymo priemonių. Tačiau pabandykite tiesiog pasėdėti ir pasikalbėti su draugais. Manau, kad po to pasijusite artimesni ir būsite maloniai nustebinti, kad bet kokia nepatogi tyla vis dėlto nebuvo tokia baisi.

Kartu gaminkite vakarienę.

Jei jūsų draugystė nėra itin patogi, vakarienės gaminimas dviese daugumai įprastos draugystės žmonių gali tapti šiek tiek per daug intymus. Todėl pakvieskite kelis žmones, kad nuotaika būtų neįpareigojanti ir linksma.

Raskite pasivaikščiojimo taką.

Esu įsitikinęs, kad nesvarbu, kur gyvenate, galite rasti kur pasivaikščioti. Jei gyvenate vietovėje, kurioje daug žalumos, pasistenkite tuo pasinaudoti ir susirasti pėsčiųjų taką. Eidami pasivaikščioti su draugais galite laisvai pasikalbėti ir tuo pat metu mankštintis. Daugelis žmonių nesiryžta praleisti laiko vienas prieš vieną su naujais draugais arba senais draugais, su kuriais jiems reikia atkurti ryšį, tačiau galiu jus patikinti, kad jei abu esate geros sveikatos, galiausiai mėgausitės lengva mankšta ir pokalbiais. Pasivaikščioti galite pasikviesti daugiau nei 1 draugą, tik turėkite omenyje, kad kartais šaligatviai ir takai tinka tik 2 žmonėms. Tas nepatogus trečiasis asmuo, einantis šaligatviu paskui draugus, dažnai lieka nuošalyje nuo pokalbio.

Raskite naują restoraną.

Jei abu nerimaujate, ką daryti, ir nė vienas iš jūsų nenori priimti sprendimo, tuomet nuspręskite rasti naują vietą kartu! Puikus būdas – išsiaiškinti, kokio maisto norėtumėte, tada „pagooglinti“ vietų, kuriose jūsų apylinkėse siūlomas toks maistas. Žmonės pirmiesiems pasimatymams dažnai renkasi restoranus, nes per vakarienę lengva rasti apie ką pasikalbėti. Interjeras, maistas, etinis požiūris į mėsos gamybą… Viskas įmanoma. Išeiti į restoraną pusryčių, vakarienės ar pietų yra nuostabu, nes pokalbis vyksta natūraliai. Be to, galite pasikviesti daug draugų, jei norite ką nors nuveikti su grupe draugų.

Statymai kartu.

Tai gali būti puikus pasirinkimas jei norite susilažinti ar tiesiog gerai praleisti laiką. Laimėjimas ar pralaimėjimas statymuose visada sukelia kažkokių reakcijų iš tavo draugų ar artimųjų. Tokios svetainės kaip Optibet siūlo šimtus, jei ne tūkstančius įvairių komandų už kurias galima statyti, ir daugybė kazino ar kitokių žaidimų. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *