Ką reikia žinoti nuomojantis automobilį svetimoje šalyje?

Author:

Reikia automobilio kitai kelionei į užsienį? Nuo tarptautinių vairavimo leidimų iki civilinės atsakomybės draudimo – automobilio nuoma užsienyje gali būti šiek tiek sudėtingesnė nei nuoma namuose. Tarptautinės automobilių nuomos patarimai padės jums gauti puikų pasiūlymą, įsitikinti, kad turite reikiamus dokumentus ir saugiai vairuoti užsienyje. Tokią nuomos paslaugą jums gali suteikti sitandgo.lt

Automobilio užsakymas

Užsisakykite iš anksto. Nuomos kainos beveik visada yra didesnės prie prekystalio nei bus mokamos telefonu ar internetu, net likus vos 24 valandoms iki atsiėmimo. Jei turite laiko, palyginkite agentūras. Apsilankykite kelių nuomos agentūrų svetainėse ir ieškokite identiškų automobilių savo kelionės datomis.

Kai tik įmanoma, prieš išvykdami iš savo šalies pasirūpinkite automobilio nuoma – nuo ​​užsakymo iki apmokėjimo. Tokiu būdu procesas paprastai tampa pigesnis, paprastesnis, saugesnis ir mažiau tikėtina, kad bus įtrauktos paslėptos sąlygos. Kai būsite užsienyje, kintantys valiutos kursai, nepažįstamos nuomos specifikacijos, kalbos barjerai ir kiti kultūriniai skirtumai gali sukelti netikėtų problemų.

Paklauskite apie specialius savaitgalio pasiūlymus, delspinigius ir mokesčius už kurą. Daugelis nereklamuotų nuolaidų ir paslėptų išlaidų nebus paaiškintos nuomos metu ir gali būti per vėlu, kol jas sužinosite.

Paklauskite, kokiu laiku automobilį reikės grąžinti. Daugelis nuomos agentūrų pradeda apmokestinti už kiekvieną 24 valandų laikotarpį nuo nuomos momento ir apmokestins visą dieną už grąžintus automobilius, kai prasidės kitas 24 valandų laikotarpis.

Atminkite, kad daugelyje šalių yra nustatytas minimalus ir maksimalus nuomininkų amžius. Jaunesniems nei 25 metų arba vyresniems nei 70 metų vairuotojams gali būti taikomi papildomi mokesčiai arba jiems išvis neleidžiama nuomotis.

Atlikite „Google“ paiešką ir ieškokite specialių nuolaidų ir reklamos kodų. Jie gali būti netinkamai reklamuojami pačios automobilių nuomos įmonės svetainėje.

Rezervuodami automobilių nuomos paėmimą oro uoste, rinkitės mažesnį automobilį, nei paprastai norėtumėte. Oro uostų parkas dažnai aprūpintas didesniais automobiliais, nes jais daugiausia naudojasi verslo keliautojai, todėl galite gauti nemokamą arba nebrangų atnaujinimą, jei užsisakysite kompaktišką užsakymą. Tačiau atminkite, kad europietiški automobiliai paprastai yra mažesni nei amerikietiški automobiliai.

4 thoughts on “Ką reikia žinoti nuomojantis automobilį svetimoje šalyje?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *