Kaip praleisti laiką ilgos kelionės metu?

Author:

Kelionės yra daugumos žmonių neatsiejama gyvenimo dalis. Vieni pasitaikius progai ieško būdų kaip ištrūkti į užsienį, kitiems patinka keliauti aplink savo mylimą kraštą. Nors dauguma pasakytų, kad lėktuvai yra patogiausia keliavimo priemonė, tikrai ne visi ją renkasi. Nemažai žmonių keliaudami su autobusu jaučiasi saugiau, o ir kaina dažnai būna mažesnė. Vis tik, didžiausias minusas tokio keliavimo yra trukmė. Jeigu iš Lietuvos į užsienį yra vykstama su autobusu, kelionė gali būti labai ilga ir tada kyla klausimas – kaip praleisti laiką, kad kelionė neprailgtų? Šiame straipsnyje apie tai ir pakalbėsime. 

Knygos skaitymas

Daugelis žmonių be knygos neįsivaizduoja savo laisvo laiko, todėl ir kelionės metu tai gali būti puikus būdas užsimiršti apie varginančią kelionę. Yra žmonių, kurie negali skaityti važiuodami, todėl tokiu atveju rekomenduojama išbandyti audio knygas. Šiais laikais jos sparčiai populiarėja ir tai gali būti puiki alternatyva popierinei knygai rankose. Klausant knygos svarbiausia neprarasti koncentracijos. Kai kuriais atvejais toks knygos klausimas gali būti naudojamas kaip savo būsenos apgaulė – nesutelkiamas visas dėmesys knygos klausimui, bet pasimirštama apie ilgą kelionę. Visas dėmesys sutelkiamas į svajones ir galvojimą apie būsimą smagų laiką kelionės metu. 

Pramogos internetu

Gyvenimas be interneto tikriausiai yra sunkiai įsivaizduojamas, todėl nieko keisto, kad vienas iš pagrindinių dalykų, ką žmonės veikia ilgos kelionės metu yra pramogos internete. Kaip praleisti laiką internete pasirinkimas yra labai didelis – nuo socialinių tinklų iki filmų. Keliaujant Europos Sąjungoje dažniausiai prieiga prie mobilaus interneto pasiekiama be papildomų ribojimų, todėl galima tiek žiūrėti įvairius vaizdo reportažus, klausyti muzikos, skaityti naujienas, žaisti mobilius žaidimus. 

Kalbant apie žaidimus mobiliuoju telefonu, atkreipti dėmesį galima ir į azartinius žaidimus, kurie savo išskirtine atmosfera padės užimti laisvą laiką kelionės metu. Galbūt jau ilgą laiką galvojate apie ruletės ar kitų žaidimų išbandymą internetu. PartyCasino pilnamečiams žaidėjams suteikia galimybę išbandyti įvairius žaidimus ir taip laiką kelionės metu praleisti dar smagiau. 

Pramogų internete tikrai netrūksta, o mobilus telefonas ar kitas elektroninis įrenginys yra dažnas kelionės draugas, nes naujos klasės autobusai dažnai suteikia galimybę prisijungti prie „Wi-Fi“ bei prie kiekvienos sėdynės turi elektros lizdą. Tai reiškia, kad jums nereikės naudoti savo interneto bei mobilus įrenginys neišsikraus. 

Artėjančios kelionės planavimas 

Jeigu žinote, kad kelionės metu turėsite prieigą prie interneto, taupydami savo laiką, galite dalį kelionės planavimo pasilikti būtent kelionės metu. Nesiūlome visko pasilikti paskutinei sekundei, tačiau įdomius faktus apie miestą ar šalį, į kurią vykstate, galite skaityti būtent kelionės metu. Tai leis dar labiau įsitraukti į atostogų nuotaiką ir atvykus į vietą jaustis labiau pasiruošusiu keliavimui. Galbūt atrasite įdomią vietinę kavinę, kurioje gaminami išskirtiniai desertai, galbūt sužinosite tam tikrą legendą, apie išskirtinį akmenį miestelio aikštėje. 

Kelionės autobusu gali būti varginančios ir ilgos, tačiau nereikia atmesti galimybės keliauti traukiniu, kas tikrai taip nevargina kaip kelione autobusu. Traukinys, galima sakyti, kad netgi yra viena iš patogiausių keliavimo priemonių, o ilgiausia kelionė traukiniu gali trukti net iki 21 dieną arba dar ilgiau. Atstumai tarp Europos šaulių yra mažesni, todėl ir kelionės daug greitesnės, tačiau galima turėti pakankamai laiko pasiskaityti restoranų apžvalgas, paieškoti informacijos apie vietinius gidus bei susirasti kitą, jums aktualią informaciją. Toks laiko praleidimas bus ne tik neleis nuobodžiauti, bet ir atsipirks atostogų metu. 

Stalo žaidimai

Jeigu keliaujate ne vienas, stalo žaidimai gali būti puikus būdas ilgą kelionės laiką praleisti smagu laiko praleidimu. Dabar galima rasti daugybę stalo žaidimų, kurie turi savo mini versijas, sukurtas būtent keliavimui. Pavyzdžiui, „UNO“ kortos užima labai nedaug vietos, o ir pats žaidimas yra nesudėtingas, bet labai smagus. Daugeliui žinomas „Monopoly“ stalo žaidimas, turi mini versijas, kurios labai patogios keliavimo metu, ypač važiuojant traukiniu ir turint sėdimas vietas prie stalo. 

Net neabejojame, kad turite savo mėgstamus žaidimus, kuriuos tikrai įmanoma pasiimti su savimi į kelionę. Tai ne tik padės užsimiršti, kad laukia ilgas kelias, bet tuo pačiu su savo kelionės draugais praleisite smagias ir įsimintinas akimirkas. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *