Kaip tapti “Bolt” vairuotoju?

Author:

Kaip tapti vairuotoju: Lengviausias būdas pradėti naują karjerą

Jei norite įsitvirtinti sparčiai augančioje pramoninės techninės priežiūros rinkoje, tapkite atsuktuvu. Jei kada nors taisėte daiktus namuose arba remontavote automobilius, jau žinote, kad darbas su varžtais yra puikus būdas pradėti profesinę veiklą. O jei norite sužinoti daugiau apie tai, ko reikia norint tapti atsuktuvu, skaitykite toliau. Daugeliui žmonių įsitvirtinti tokioje profesijoje kaip inžinerija gali atrodyti sudėtinga – ir tai ypač pasakytina apie pradinio lygio pozicijas, pavyzdžiui, pameistrystės programas. Deja, į šias programas kasmet taip pat ateina tiek daug kandidatų, kad jos gali priimti tik tiek laimėtojų. Tai reiškia, kad tik nuo jūsų, kaip asmens, priklauso, ar jūsų paraiška išsiskirs iš kitų (ypač atlikdami dalykus, kuriuos aptarsime šiame straipsnyje). Pateikiame keletą naudingų patarimų, kaip tapti varžybų nugalėtoju:

Ką reiškia būti “atsuktuvu”?

Atsuktuvas – tai rankinis įrankis, skirtas varžtams sukti. Tai reiškia, kad tikriausiai dirbsite su metalu, medžiu, plastiku ar kitomis medžiagomis, kurios yra prisukamos varžtais. Toks darbas paprastai vadinamas “gamybos operacijomis”. Tai labai naudinga sritis, nes gali padėti kurti naujus daiktus.

Išsikelkite sau trumpalaikius tikslus

Pirmiausia turėtumėte išsikelti sau trumpalaikius su darbu susijusius tikslus. Kodėl gi nesudarius plano, kaip po truputį pasieksite tai, ką norite? Žinojimas, kad yra planas, padės išlaikyti motyvaciją, taip pat užtikrins, kad pakeliui nepasiduosite. Kai turite planą, galite matyti, kaip arti esate iki galutinio tikslo. Kokius tikslus galite išsikelti? Bet kokius – nuo naujų įgūdžių mokymosi iki didesnės patirties tam tikroje srityje įgijimo. Kai žinote, kur einate, lengviau išlaikyti motyvaciją iškilus kliūtims.

Praktika, praktika, praktika, praktika, praktika

Tai, ką darysite pradžioje, užduos toną tam, ką darysite visą likusį gyvenimą. Svarbu pradėti nuo mažų žingsnių ir kaupti patirtį, kol toliau mokysitės. Kai tik pradedate, negalite tikėtis, kad žinosite visus atsakymus, todėl svarbu atlikti tyrimus. Susiraskite mentorių, kuris padėtų jums daugiau sužinoti apie šią pramonės šaką, ypač apie įvairias organizacijas, į kurias kreipsitės. mentoriai – tai žmonės, kurie turi patirties šioje srityje ir gali padėti jums išmokti viską. Atminkite: Kai dirbate su skirtingomis medžiagomis ir mašinomis, svarbu nuolat praktikuotis. Iš pradžių nebus lengva, todėl būkite pasirengę šiek tiek nusivylimo. Tačiau ilgainiui viską įvaldysite.

Užmegzkite ryšius ir tobulinkite savo įgūdžius

Kai dar tik pradedate karjerą, gali būti sunku susirasti nuolatinį darbą. Taip pat gali tekti skirti laiko darbo paieškoms ir kontaktų užmezgimui. Kai nesate tikri, ką daryti toliau, pravartu pasidomėti savo tinklu. Paklauskite pažįstamų žmonių, ar jie nežino apie kokias nors laisvas darbo vietas. Tai gali būti kas nors, ką pažįstate asmeniškai, arba kas nors, su kuo susipažinote tinklo renginyje ar konferencijoje. Galite nustebti, kas turi ryšių šioje srityje. Jei ieškote ko nors visą darbo dieną, pasistenkite užmegzti ryšį su žmogumi, kuris galėtų padėti jums rasti laisvą darbo vietą, kai ji bus laisva. Žmonės labiau pasitiki savo bendradarbiais ir vadovais nei bet kuo kitu (net jei nenori to pripažinti).

Kaip tapti "Bolt" vairuotoju?
Kaip tapti “Bolt” vairuotoju?

Nebijokite terminų

Gali būti baisu, kai esate labai arti galutinio termino ir nežinote, ar spėsite jį įvykdyti. Jei terminas artėja, pasistenkite išlikti ramūs ir priminkite sau, kad tai tik dar vienas žingsnis galutinio tikslo link. Nesijauskite, kad turite skubėti. Taip pat galite įsitikinti, kad turite viską, ko reikia, kad galėtumėte laikytis visų terminų. Pavyzdžiui, įsitikinkite, kad turite medžiagų, įrankių ir įrengtą darbo vietą, kad dirbant nereikėtų dėl šių dalykų nerimauti. Jei turite konkretų terminą, įsitikinkite, kad turite viską, ko reikia, kad galėtumėte jį įvykdyti.

Kaip tapti “Bolt” vairuotoju?

Tapti šaltkalviu – puikus būdas pradėti naują karjerą. Tik nepamirškite išsikelti sau trumpalaikių tikslų, praktikuotis, užmegzti ryšių ir nebijokite terminų. Šiek tiek pasistengę, būsite pakeliui į puikią naują karjerą!

One thought on “Kaip tapti “Bolt” vairuotoju?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *