Žieminės padangos r15

Author:

Kaip išsirinkti geriausias žiemines padangas, kad važiuoti būtų saugu ir patogu

Žiemos orai kelia daugybę pavojų vairuotojams. Vairavimas žiemą kelia nemažai iššūkių, prie kurių daugelis vairuotojų gali būti neįpratę – nuo užšalusio kelio iki žvarbaus vėjo. Vieni sunkiai įveikia šį sezoną, kitiems pasisekė, kad jų transporto priemonės gamintojas gali naudoti specialiai automobiliui skirtas žiemines padangas. Žieminės padangos turi keletą privalumų, palyginti su vasarinėmis padangomis. Jų gumos mišiniai ir protektoriaus raštai užtikrina geresnį sukibimą nepalankiomis sąlygomis, be to, padeda sumažinti hidroplanavimą, nes užtikrina geresnę trauką važiuojant mažesniu greičiu. Be to, dauguma žieminių padangų yra testuojamos, kad būtų užtikrinta, jog jos atitinka griežtas saugos taisykles ir minimalius eksploatacinių savybių standartus. Žieminės padangos r15. Turėdami tiek daug informacijos, kaip sužinoti, kuri žieminė padanga yra geriausia jūsų automobiliui? Skaitykite toliau ir sužinokite!

Ką reikia žinoti prieš perkant žiemines padangas?

Ankstyvas pavasaris yra puikus metas pradėti domėtis žieminėmis padangomis. Būtent tada pradeda reikštis žema temperatūra ir mažas saulės šviesos kiekis. Norėsite žinoti, kuo skiriasi vadinamosios “vasarinės” ir “žieminės” padangos. Vasarinės padangos skirtos aukštesnei temperatūrai ir paprastai netinka važinėti žiemą. Žieminės padangos skirtos važinėti žiemos mėnesiais.

Kaip veikia žieminės padangos?

Kai važiuojate su žieminėmis padangomis, jos sukurtos taip, kad, palyginti su vasarinėmis padangomis, užtikrintų geresnį sukibimą su sniegu ir ledu. Taip yra todėl, kad žieminės padangos pagamintos iš minkštesnio gumos mišinio, skirto atlaikyti žemą temperatūrą ir atšiauresnes žiemos sąlygas. Žieminės padangos su dygliais taip pat sukurtos taip, kad būtų geresnis sukibimas ir valdymas ant slidžių ir apledėjusių kelių. Žiemą žieminių padangų gumos mišinys tampa minkštesnis, todėl užtikrinamas geresnis sukibimas su kelio danga ir geresnės eksploatacinės savybės. Taip atsitinka dėl to, kad guma yra trapi esant žemai temperatūrai, o gumos mišinys turi būti sustiprintas, kad būtų galima kovoti su ekstremalaus šalčio poveikiu gumai. Kita vertus, žieminės padangos su dygliais išlaiko savo standumą, todėl pagerina valdymą ir sukibimą net jei kelio danga slidi ir padengta ledu.

Žieminės padangos r15
Žieminės padangos r15

Kokių markių žieminės padangos geriausiai tinka įvairioms sąlygoms?

Žieminės padangos, kaip ir vasarinės, skiriasi kaina ir kokybe. Yra įvairių prekės ženklų žieminių padangų, kurių eksploatacinės savybės skiriasi priklausomai nuo to, kokiomis sąlygomis jos naudojamos. Jei norite, kad žieminės padangos būtų geriausiai veikiančios, geriausia rinktis prekės ženklo padangas, skirtas važiuoti ant ledo arba bekelėje. Tokie prekių ženklai kaip “Hankook”, “BFGoodrich” ir “Toyo” geriausiai tinka važiuoti bekele, o “Michelin” ir “Bridgestone” geriausiai tinka važiuoti ant ledo. Panašiai, jei ieškote geriausių žieminių padangų važinėjimui mieste, geriausia rinktis žiemines padangas, kurios skirtos naudoti visais metų laikais. Žieminės padangos r15. Taip pasieksite geresnį sukibimą ir valdymą bet kokiomis oro sąlygomis, įskaitant sniegą ir ledą.

Kaip išmatuoti, kuri padanga geriausiai tinka mano automobiliui?

Kai perkate žiemines padangas, turite žinoti savo automobilio padangos skersmenį. Dauguma žieminių padangų yra skirtos standartiniams automobilio ratams, kurių skersmuo yra nuo 205/50 iki 215/60. Toliau reikės išmatuoti savo automobilio padangų perimetrą. Padangų perimetrą galima išmatuoti keliais būdais.

Kokio prekės ženklo žieminės padangos yra geriausios?

Žieminės padangos sukurtos taip, kad minimaliomis sąnaudomis užtikrintų optimalų saugumą ir sukibimą. Atsižvelgdami į savo vairavimo įpročius, galbūt norėsite rinktis iš plataus skirtingų prekės ženklų žieminių padangų asortimento. Štai keletas veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi geriausias žiemines padangas savo automobiliui: – Išsamiau nustatykite sąlygas, kuriomis važinėsite. Kai tiksliai žinote, kokiomis sąlygomis vairuosite, lengviau išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančias žiemines padangas. – Nustatykite savo automobilio vairavimo stilių. Tokie dalykai, kaip greitis, automobilio svoris ir tai, kaip vairuojate, gali padėti išsirinkti geriausiai jūsų situacijai tinkančias žiemines padangas. – Palyginkite skirtingų gamintojų žieminių padangų kainas. Nors vienos žieminės padangos gali būti geresnės už kitas, gali būti, kad neverta mokėti papildomų išlaidų, jei jos neužtikrina geresnio sukibimo ir saugumo, palyginti su kitomis žieminėmis padangomis.

Išvada

Automobilis yra brangiausias turtas, kurį kada nors turėsite, todėl svarbu pasirūpinti, kad jis būtų tinkamai prižiūrimas ir įrengtas. Žieminės padangos r15. Saugiam vairavimui žiemą jums reikės žieminių padangų, skysčio nuo apledėjimo, priekinio stiklo grandiklio, žieminių pirštinių ir žieminės striukės. Žieminės padangos užtikrina geresnį sukibimą ir valdymą šaltuoju metų laiku, nes jų minkštesnis gumos mišinys pasižymi didesniu sukibimu. Jas taip pat galima naudoti visais metų laikais. Žieminės padangos yra ne tik saugesnės, bet ir užtikrina geresnį sukibimą su keliu bei geresnį valdymą ant sniego ir ledo. Kad padangos veiktų optimaliai ir būtų saugios, svarbu rinktis žiemines padangas, pritaikytas jūsų automobilio ratų skersmeniui ir sunkiausioms sąlygoms, su kuriomis galite susidurti. Žieminės padangos taip pat gaminamos skirtingų gamintojų, kurių eksploatacinės savybės skiriasi, todėl verta palyginti kainas ir eksploatacines savybes, kad rastumėte tinkamiausias savo automobiliui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *