Kaip surinkti akis?

Author:

Kaip rinkti akis mezgimui: Patarimai ir gudrybės

Dygsnių rinkimas yra įprasta mezgimo technika, naudojama norint pridėti detalių arba užbaigti kraštą. Jis dažniausiai naudojamas, kai norite pridėti, pavyzdžiui, antrą spalvą, nepernešdami siūlų per visą darbo galą. Dygsnių rinkimas taip pat puikiai tinka norint pridėti nedidelių detalių, pavyzdžiui, lapų ar karoliukais puoštų vynuogių, kurios turi būti tiesiai ant pagrindinio dirbinio. Mezgant yra keli būdai, kaip galima paimti siūlus. Kiekvienas būdas turi savų privalumų ir trūkumų. Kaip surinkti akis? Kai kalbama apie dygsnių rinkimą, vienas dydis netinka visiems. Priklausomai nuo to, kokią dygsnį norite paimti, ir nuo modelio nurodymų, vienas būdas bus tinkamesnis nei kitas. Tegul šis tinklaraščio įrašas būna jūsų vadovas, kaip skirtingose situacijose ir naudojant skirtingus metodus paimti mezgimui skirtas siūles.

Kaip surinkti akis?

Kodėl turėtumėte išmokti paimti siūlus mezgant?

Dygsnių surinkimas gali išgelbėti, jei mezgant nukrito dygsniai. Jei negalite rasti nukritusios kilpos ir neturite būdo ją sugrąžinti atgal ant adatos, teks atrišti visą eilutę ir megzti iš naujo. Jei turite polinkį numesti siūles, galbūt norėsite investuoti į dygsnių laikiklį arba dygsnių tarpiklį, ypač jei mezgate didesniu mastu. Šie įrankiai gali padėti pakelti siūles neišmezgant viso mezginio ir taip sutaupyti daug laiko. Taip pat galite naudoti dygsnių laikiklius raundo pradžiai pažymėti, kai mezgate iš eilės, taip padėdami sekti, kurioje vietoje esate.

Kaip paimti pagrindinių kraštų mezgimo siūlus?

Taip elgiatės, kai norite pasiimti siūlus palei audinio kraštą. Yra du pagrindiniai būdai: Pirmasis yra įprastas mezgimo būdas. Antrasis būdas – siūlių rinkimui naudoti nėrimo kabliuką. Norėdami paimti siūlus įprastu būdu, norėsite numezgę mezginį apversti jį į kitą pusę. Apvertę mezginį, norėsite įverti adatą į audinį išilgai krašto, kuriame norite paimti siūlus. Kaip surinkti akis? Tada norėsite traukti siūlus per audinį, kol jų užteks kitai eilutei megzti. Šis metodas puikiai tinka, kai bandote suderinti mezginio spalvą su siūlais, kuriais imsite siūlus. Norėdami imti siūlus naudojant nėrimo kabliuką, norėsite numezgę mezginį vėl jį išversti į kitą pusę. Apvertę mezginį, norėsite įkišti nėrimo kabliuką į audinį išilgai krašto, kuriame norite paimti siūlus. Tada norėsite traukti siūlus per audinį, kol jų užteks kitai eilutei megzti. Šis metodas ypač patogus, kai dirbama su dviejų skirtingų spalvų siūlais, nes imdami siūlus galite juos atskirti. Šis metodas taip pat puikiai tinka, kai norite pridėti dekoratyvinių dygsnių ant mezginio krašto.

Kaip surinkti akis?

Kaip paimti siūles ant pagrindinių megztinio kraštų?

Tai kai imsite siūles vidinėje gaminio pusėje. Taip galite daryti, jei dirbate su labai storais siūlais ir norite sumažinti drabužio išorėje esančių siūlų kiekį. Prieš imdami siūles, norėsite susiūti pažastų sritis. Kaip surinkti akis? Tai galima padaryti mezgant pažastų siūles kartu arba nėrimu. Sujungę pažastų siūlus, galite rinkti siūlus išilgai vidinio megztinio ar drabužio krašto. Jei dirbate su dviejų skirtingų spalvų siūlais, siūlus per dygsnius ištraukite nėrimo kabliuku. Šis metodas taip pat puikiai tinka, jei dirbate su storesniais siūlais ir nenorite išpūsti drabužio išorinės pusės.

Kaip kartu rinkti mezgimo ir nėrimo siūlus?

Jei darote dygsnių raštą, kuris geriausiai tinka ir mezgimui, ir nėrimui, galite norėti surinkti siūlus kartu. Tai galima padaryti mezgant arba nėriant siūlus kartu. Jei mezgimui ir nėrimui naudojate tos pačios spalvos siūlus, dygsnius norėsite megzti kartu. Jei mezgate iš dviejų skirtingų spalvų siūlų, siūlus norėsite megzti kartu. Šis metodas taip pat gali būti naudingas, jei mezgate ir nėrimu, ir nėrimu formuojate dekoratyvinį raštą.

Kaip paimti siūlus virš dygsnių?

Tai galima padaryti mezgant arba nėriant siūlus virš dygsnių viršaus. Jei naudojate dviejų skirtingų spalvų siūlus, dekoratyvinius siūlus norėsite megzti virš siūlų viršaus. Jei mezgimui ir nėrimui naudojate tos pačios spalvos siūlus, dekoratyvinius siūlus virš dygsnių viršaus reikia megzti. Kaip surinkti akis? Šis metodas puikiai tinka, jei dirbate su dekoratyvinių dygsnių raštu ir norite pridėti daug detalių mezginio viršuje.

Kaip apvynioti ant adatos jau esančią akį?

Taip elgiatės, kai norite apvynioti siūlus aplink jau ant adatos esančią dygsnį. Tai dažnai naudojama, kai mezginyje dirbate su karoliukais ar blizgučiais. Norėsite kelis kartus apvynioti siūlus aplink dygsnį ant adatos. Tuomet siūlus nuimkite nuo adatos ir ištraukite apvyniotą dygsnį iš adatos. Tuomet apvyniotą siūlą reikia vėl prakišti pro tą dygsnį, šalia kurio jis iš pradžių buvo ant adatos. Kaip surinkti akis? Šis metodas puikiai tinka smulkiems mezgimo elementams pridėti, kai nereikia į raštą įtraukti papildomų siūlių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *