Kaip veikia E100?

Author:

Įmonė E100 yra tarptautinis paslaugų transporto įmonėms teikėjas. Jau daugiau nei 20 metų padedame įmonėms supaprastinti su automobilių parko valdymu, išlaidomis ir mokėjimais susijusius procesus. Mūsų klientai dažniausiai yra vežėjai, bet taip pat ir kurjerių įmonės, taksi korporacijos, didmenininkai, gamybos įmonės ir statybų sektoriaus įmonės.

Degalų kortelės

Vienas iš geriausių mūsų produktų yra kuro kortelė. Šalies kortelė „Power Max“ skirta įmonėms, kurios daugiausia važinėja Lenkijoje ir čia pildo degalus. Degalų su ja galima papildyti 3 tūkst. šalyje esančių stočių. Tuo tarpu E100 žalioji kortelė yra idealus sprendimas įmonėms, veikiančioms už Lenkijos ribų. Kasdien daugiau nei 150 tūkst. vairuotojų 32 šalyse Europoje ir Azijoje keliauja su mūsų degalų kortelėmis. E100 priimame tinkle iš viso yra per 20 tūkst. degalinių.

Kelių rinkliavos ir PVM grąžinimas

Degalų kortelės reiškia ne tik patogų degalų papildymą, bet ir rinkliavas nenaudojant grynųjų Lenkijoje ir kitose šalyse. Naudojant E100 žaliąją kortelę vairuotojas gali važiuoti mokamais kelių ruožais nesustodamas. Iš viso mūsų degalų kortelės naudotojams prieinama net 132 000 kilometrų tokių maršrutų 26 šalyse.

Mūsų pagalba klientai gali pasinaudoti teikiant prašymą susigrąžinti PVM už užsienyje papildytą kurą. Kreipiantis per mus dėl mokes

ių grąžinimo, visa procedūra gali būti paspartinta. Greito PVM grąžinimo formulėje, užuot grynųjų pinigų laukęs 6-8 mėnesių, verslininkas juos gauna per mėnesį ar pusantro. Taip pat šešiose ES šalyse galima kreiptis dėl akcizo grąžinimo. Čia E100 irgi siūlo savo pagalbą atliekant formalumus.

Naujausios transporto sektoriaus žinios

E100 – tai ne tik transporto įmonėms skirti produktai ir paslaugos. Tai taip pat projektai, skirti transporto, ekspedijavimo ir logistikos sektorių lavinimui ir naujausių žinių sutekimui. Galvojant apie kiekvieną dieną patiekiamas informacijas, buvo sukurtas tinklaraštis E100 Daily, kuriame skelbiamos vežėjų požiūriu svarbios naujienos. „E100 Akademija“ – tai reguliarių mokymų ciklas webinarų forma, kuriuose aptariami dažniausiai transporto įmonių savininkų ir vadovų užduodami klausimai.

Taip pat veikiame organizuodami pagalbą materialinės paramos reikalaujantiems žmonėms. Mūsų projekte „E100 Family“ suorganizavome kelias dešimtis labdaros akcijų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *