Tinkama plaukų priežiūra: puoselėjančios priemonės ir ingredientai

Author:

Žvilgantys, sveiki, tvirti, vešlūs, švelnūs ir elastingi plaukai – tikra puošmena. O štai silpni, pavargę, nušiurę, skilinėjantys plaukai liūdina ir tampa problema, kurią trokštame išspręsti. Tačiau viskas iš tiesų yra kur kas paprasčiau, nei gali atrodyti: gražūs plaukai dažniausiai yra atidžios priežiūros ir tinkamai parinktų priemonių rezultatas. Taigi, šias problemas galima išspręsti efektyviai jais rūpinantis.

Na, o tam prireiks pastangų ir trupučio žinių. Informacijos apie plaukų priežiūrą, regis, yra daug, tačiau ją atsirinkti ir pritaikyti tinkamiausias priemones dėl to nė kiek ne lengviau. Renkantis priemones, labai svarbu įsigilinti į jų sudedamąsias dalis. Viena iš tokių sudedamųjų dalių, galinčių iš esmės pagerinti plaukų būklę ir išvaizdą, yra peptidai plaukams. Taigi, išsamiau susipažinkime su šiuo labai svarbiu plaukų priežiūros priemonių ingredientų ir jo poveikiu.

Peptidai jūsų plaukų grožiui

Pirmiausia apskritai išsiaiškinkime, kas yra peptidai. Tai organinės medžiagos, sudarytos iš aminorūgščių – peptidinėmis jungtimis susietos aminorūgščių grandinės. Jos yra mūsų organizmo baltymų sudėtinės dalys. Peptidai reguliuoja įvairius mūsų ląstelėse, audiniuose ir organuose vykstančius biocheminius procesus. Patys peptidai natūraliai egzistuoja ir mūsų organizme, jų yra daug tipų, kurių kiekvienas pasižymi skirtingomis savybėmis.

Peptidai pagal juose esantį aminorūgščių kiekį yra skirstomi į polipeptidus, oligopeptidus ir baltymus. Vieni geriausiai žinomų baltymų, kuriuos sudaro peptidai, yra kolagenas, keratinas ir elastinas.

Tačiau tikriausiai įdomu, kuo konkrečiai peptidai gali pagelbėti plaukams, jų būklei ir išvaizdai? Peptidai padeda sėkmingai kovoti su skirtingomis plaukų problemomis ir veikia plaukus molekuliniu lygmeniu. Jie yra ypač veiksmingi siekiant atgaivinti pažeistus, taip pat sustiprinti silpnus, slenkančius plaukus, paskatinti jų augimą, suteikia elastingumo ir žvilgesio.

Jau neblogai žinomas jauninamasis peptidų poveikis odai, tačiau iš tiesų tokį poveikį jie daro ir plaukams. Tad jei aktualu, jog plaukai atrodytų gyvybingi, jaunatviškai blizgėtų ir atsinaujintų, turėkite omenyje šią labai reikšmingą plaukų priežiūros priemonių sudėtinę dalį.

Siekiant geriausio rezultato – visapusiškos ir kokybiškos plaukų priemonės

Žinoma, renkantis priemones, labai svarbu visuma: turtinga bendra sudėtis ir ingredientų derėjimas tarpusavyje. Labai reikšminga ir tai, ar gamyboje pasitelkiama mokslo pažanga, inovatyvios formulės, naujausi moksliniai tyrimai ir jų pritaikymas praktikoje. Juk į patį vidinį plaukų sluoksnį įsiskverbianti priemonė gali atkurti nutrūkusius ryšius, tokiu būdu plaukus paversdama stipriais ir elastingais.

Poveikis plaukams molekuliniu lygmeniu yra veiksmingas, pagrįstas moksliškai ir akivaizdžiai pastebimas į plaukų priežiūros rutiną įtraukus tokias priemones. Galbūt skamba sudėtingai, tačiau iš tiesų tai reiškia paprasčiausią giluminį poveikį plaukams, – jie ima keistis iš vidaus.

Peptidų įtraukimas į plaukų priežiūros priemonių sudėtį pasitelkiant naujausias technologijas yra itin aktualus ir tokia priemonė gali būti labai veiksminga tuo atveju, jei plaukai yra praradę gyvybingumą ar nukankinti ligų ir ne visada tinkamai atliekamų grožio procedūrų: plaukų dažymo, šviesinimo, tiesinimo ar garbanojimo nekokybiška įranga ir nenaudojant apsauginių priemonių.

Priemonių su peptidais plaukams, kurios veiktų plaukus iš vidaus molekuliniu lygmeniu, šiomis dienomis labai paprasta įsigyti. Tokios priemonės kaip K18 šampūnai ar nenuplaunamos plaukų priežiūros priemonės sustiprins plaukus nuo šaknų per visą jų ilgį ir suteiks jiems blizgesio, švelnumo bei glotnumo.

Na, o pasirinkus tinkamas priemones reikės tik nepamiršti plaukais rūpintis visapusiškai: reguliariai pakirpti galiukus, atsargiai dažyti ar formuoti karščiu. Tada nušiurusius, pavargusius plaukus galėsite užmiršti, – jie žvilgės ir džiugins.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *