Kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas?

Author:

Net ir nesidomintys istorija žino, jog Lietuvos gyventojams teko išgyventi tikrai daug dalykų. Šalis buvo labai kilminga ir įtakinga. Visgi, po truputi ji mažėjo, kol galiausia, tapo labai nedidelė šalis. Tai įvyko dėl daugelio priežasčių. Grėsmingi kaimynai, netinkami sprendimai privedė prie to, jog dabar esame maža, tačiau didinga šalis. Turbūt bet kuris sutiktų, jog turime labai gražią šalies istoriją. Kas ten žino, gal po kurio laiko Lietuva vėl bus didinga šalis ir džiaugsis dar didesniais plotais nei anksčiau turėjo. Lietuva labai graži šalis, tačiau turi daug skaudžių vietų. Šalis turėjo ne vieną okupaciją, todėl neretai apie tai kalbama pro ašaras. Visgi, turime būti dėkingi lietuviams, jog suteikė mums galimybę gyventi laisvoje šalyje. Pirmasis Lietuvos prezidentas nemažai prisidėjo prie to, jog turėtume savo šalį. Visgi, reikia pripažinti, jog ir tolimesni prezidentai turi labai daug nuopelnų.

Kuris prezidentas suteikia daugiausia naudos?

Sudėtinga pasakyti, kuris prezidentas suteikė šaliai daugiausia naudos. Juk šalis okupuota buvo daugiau nei kartą. Turbūt kiekvienas prezidentas prisidėjo prie to, jog šalis būtų graži ir čia būtų gera. Visgi, reikia pripažinti, jog kai kurie vyriausybėje esantys žmonės suteikė daugiau žalos nei naudos šaliai. Kaip ir bet kurioje kitoje šalyje, kai kurie nori prisidėti prie šalies gerovės, kiti nori tik suteikti sau geresnes gyvenimo sąlygas. Labai svarbu balsuoti atsakingai, kadangi piliečiai patys atsakingi už tai, kas išrinktas vadovauti šaliai. Labai svarbu atidžiai rinktis valdžią, jog būtų galima sulaukti palankių sąlygų ir galimybių.

Ar Lietuvoje prezidentas renkamas sąžiningai?

Kartais galima išgirsti apie sukčiavimus užsienyje tuomet, kai renkamas šalies prezidentas. Visgi, Lietuvoje to girdėti dar neteko. Renkamas sąžiningai prezidentas ir valdžia. Kartais galima išgirsti tam tikrus dalykus, tačiau visa tai tik teorijos. Prezidentas renkamas sąžiningai, todėl nerimauti nereikia tiems, kurie balsuoja. Kiti gali kiek nerimauti, kadangi už juos renka prezidentą kiti. Kartais yra toks požiūris, jog kam balsuoti, jeigu vis tiek neišrinks to, kurį norėčiau, kad išrinktų. Tai labai klaidingas požiūris, kadangi kiekvienas balsas labai svarbus. Naudinga balsuoti ir rinkti valdžią.

Ar daugelis balsuoja?

Turbūt reikia pasidžiaugti tuo, jog balsuoja nemaža dauguma. Visgi, tikrai ne kiekvienas. Naudinga skatinti balsuoti, jog kuo daugiau galėtų pasakyti nuomonę. Tai labai svarbu. Verta balsuoti.

One thought on “Kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *