Kas laikomas islamo pradininku?

Author:

Mūsų šalyje islamo religija retai minima. Stebėtis nereikia, juk šioje šalyje tikrai nedaugelis išpažįsta šį tikėjimą. Visgi, tai nereiškia, jog jis neįdomus. Islamo religija įdomi ne tik papročiais, požiūriu, bet ir kitais dalykais. Turbūt vienas jų yra islamo religijos istorija. Turbūt daugelis nustebs, tačiau tai viena iš naujesnių religijų. Naujesnė, tačiau vis tiek gana sena. Turbūt nereikia tikėtis, jog religijai nedaug metų. Juk jau nuo seno ši religija minima. Visgi, reikia pripažinti, jog tai kiek jaunesnė nei kitos. Islamo pradininkas ir istorija tikrai įdomu, todėl naudinga skirti laiko ir pasidomėti tuo. Turbūt neužtektų kelių valandų, jog būtų galima susipažinti su islamu. Tai labai įdomus tikėjimas, kuris turi savitus papročius ir kitus dalykus.

Ar lietuviai renkasi šį tikėjimą?

Turbūt daugelis pratę, jog lietuviai yra krikščionys. Visgi, reikia pripažinti, jog šiomis dienomis galima rinktis tikėjimą, todėl kai kurie stebina savo pasirinkimais. Išvysti lietuvį, kuris ne krikščionis, tikrai ne kasdienybė. Per prievartą pakrikštyta Lietuva, šiomis dienomis tikrai gana religinga tauta. Kas gana keista. Juk protėviai tikrai nenorėjo krikštytis. Visgi, reikia pripažinti, jog šių dienų kartos augo tikėdamos, todėl mums nereikia aiškinti, jog krikštytis svarbu. Neretai vaikai krikštijami labai anksti, o tie, kurie nepakrikštyti, tai daro suaugę. Juk religija šioje šalyje tikrai svarbi. Jaunimas neretai mėgsta tik linksmintis ir jų vertybės nelabai moralios. Visgi, tai tikrai dalis jaunimo. Reikia pripažinti, jog tikėjimas darosi vis populiaresnis.

Ar islamas turi griežtas taisykles?

Islamas turi tikrai gana griežtas taisykles. Visgi, nereikia maišyti tikėjimo taisyklių su šalyje būdingomis taisyklėmis. Neretai islamas siejamas su dalykais, kurie būdingi ne religijai, o šaliai. Tarkime, turbūt daugelis žino, jog Jungtiniuose Arabų Emyratuose tikrai gana griežtos taisyklės. Visgi, kai kurių šalių gyventojai jaučiasi mažiau suvaržyti. Kiekvieno pasirinkimas, kokiu būdu jis nori tikėti. Floridoje ar bet kurioje kitoje laisvesnėje valstijoje ar šalyje neretai jaučiamasi kiek laiviau. Visgi, kai kuriose šalyse reikia griežtai laikyti islamo taisyklių. Turbūt reikia paminėti, jog tai labai graži religija, turinti gražias idėjas, todėl nereikia stebėtis, jog daugelis domisi islamu. Tai nereiškia, jog jie keičia tikėjimą, jiems tiesiog įdomu ir jie nori daugiau žinoti. Naudinga daugiau informacijos apie tai rasti internete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *