Kokie natūralūs maisto papildai yra svarbiausi žmogaus gyvenime?

Author:

Maisto papildai yra tokie produktai, kurių paskirtis yra papildyti įprastinį maisto racioną. Jie būdami vieni ar derinti su kitomis medžiagomis, yra ne kas kita, o maistinių ir kitų medžiagų, turinčių maitinantį ar fiziologinį poveikį, gaminys.

Kas yra žinoma apie probiotikus ir skaidulines medžiagas?

Kaip apibrėžia Pasaulio sveikatos organizacija, probiotikai yra tam tikri gyvi mikroorganizmai, kurie yra naudingi žmogaus sveikatai, nes vartojant reikiamais kiekiais tiesiogiai teigiamai veikia per virškinamojo trakto mikroorganizmų grupę visą imuninę sistemą. O skaidulinėmis medžiagomis yra vadinami angliavandeniai, kurių yra augaliniuose produktuose. Tai yra maistinė gerųjų bakterijų medžiaga, kuri padeda joms greičiau įsitvirtinti žarnyne ir sudaro sąlygas jų mitybai.

Kas yra vadinama biogeniniais metabolitais?

Biogeniniais metabolitais yra vadinamos mažos molekulinės masės medžiagos, kurios susiformuoja bakterijų metabolizmo metu, kai jos virškina skaidulas ir netirpius angliavandenius bei gamina žmogaus organizmui būtinas naudingas medžiagas – trumpos grandies riebalų rūgštis, organines rūgštis, polifenolius, peptidus ir kt.

Kuo ypatingi dr. Ohhiros maisto papildai?

Dr. Ohhiros maisto papildų sąraše – gerosios bakterijos, fermentuotas augalinis ekstraktas ir geriamas kolagenas. Visus juos galima naudoti ir nėščioms moterims, ir žindyvėms. Pavyzdžiui, gerųjų bakterijų maisto papildą sudaro dvylikos rūšių aktyvios ir gyvybingos probiotinės kultūros, gausi skaidulinių medžiagų, kurios reikalingos gerųjų bakterijų maitinimuisi žarnyne, įvairovė. Taip pat yra per penkis šimtus biogeninių metabolitų, kurie susiformavo per tris natūralios fermentacijos metus.

Šių papildų veiksmingumą patvirtina Japonijoje atlikti klinikiniai tyrimai. Papildai yra mažose minkštose kapsulėse, kurias nesudėtinga praryti. Jos yra atsparios temperatūros kaitai, todėl jų nereikia laikyti šaldytuve. Be to, jų sudėtyje nėra sudėtinių gyvūninės kilmės dalių, GMO, pieno produktų ir glitimo.

Kur ieškoti natūralių maisto papildų?

Šiuos maisto papildus labai patogiai galima įsigyti internetinėje prekyboje. Natūralių maisto papildų el. parduotuvė ohhira.lt savo prekes pirkėjams, po to, kai jie atsiskaito už prekes per elektroninę bankininkystę ar kitokiais būdais, pristato nemokamai. Kurjeris papildus pristatys jums visoje Lietuvoje prie pat durų, jūsų nurodytu adresu, arba į pasirinktą paštomatą.

2 thoughts on “Kokie natūralūs maisto papildai yra svarbiausi žmogaus gyvenime?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *