Liaudiški vaistai nuo odos niežulio

Author:

Sutinkame, odos niežulys gali būti nepakeliamai erzinantis. Kiekvienas, kada nors patyręs uodų įkandimus ar saulės nudegimus, žino, kaip niežėjimas gali trikdyti normalų gyvenimą. Be to, tai gali būti simptomas tam tikrų odos ligų, tokių kaip egzema, psoriazė, vėjaraupiai ar alerginės reakcijos. Nors yra daugybė vaistų, skirtų šiems simptomams mažinti, kai kurie žmonės norėtų naudotis natūraliais, liaudiškais metodais. Štai keletas populiarių liaudiškų vaistų nuo odos niežulio:

Aloės Vera Gelis

Aloės vera gelis yra puikus natūralus vaistas nuo odos niežulio. Jis turi priešuždegiminių savybių ir gali padėti sušvelninti odą. Tiesiog tepkite aloės vera gelį tiesiai ant niežtinčios vietos ir leiskite jį įsigerti. Šis metodas yra ypač veiksmingas saulės nudegimų, uodų įkandimų ir kitų odos dirginimų atvejais. Liaudiški vaistai nuo odos niežulio

Liaudiški vaistai nuo odos niežulio
Liaudiški vaistai nuo odos niežulio

Šaltos Kompresai

Šaltas kompresas taip pat gali būti veiksmingas būdas sumažinti niežėjimą. Šaltis padeda sumažinti uždegimą ir patinimą, taip pat numalšina odos niežėjimą. Tiesiog uždėkite šaltą kompresą ant niežtinčios vietos 10-15 minučių.

Ramunėlių Arbatos Losjonas

Ramunėlių arbata turi priešuždegiminių ir raminamųjų savybių, kurios gali padėti suvaldyti odos niežėjimą. Pasigaminkite stiprią ramunėlių arbatą, leiskite jai atvėsti ir naudokite kaip losjoną tiesiogiai ant niežtinčios odos. Liaudiški vaistai nuo odos niežulio

Medus ir Cinamonas

Šis mišinys gali padėti kai kuriems žmonėms, sergantiems odos niežuliu. Abi šios medžiagos turi priešuždegiminių savybių. Sumaišykite lygiomis dalimis medų ir cinamono ir tepkite ant niežtinčios odos. Leiskite mišiniui veikti maždaug 10-15 minučių, o tada švelniai nuvalykite šiltu vandeniu.

Aviečių lapų arbata

Aviečių lapų arbata yra dar vienas liaudiškas būdas sumažinti niežulį. Aviečių lapai turi priešuždegiminių savybių ir gali sumažinti odos dirginimą. Pasigaminkite aviečių lapų arbatą ir leiskite jai atvėsti. Liaudiški vaistai nuo odos niežulio. Naudokite kaip losjoną tiesiogiai ant niežtinčios odos.

Pabaigoje norėtume pabrėžti, kad nors šie liaudiški vaistai gali būti veiksmingi mažinant odos niežėjimą, jie nėra skirti rimtų odos ligų gydymui. Jei jūsų niežulys yra nuolatinis, sunkus arba sukelia kitų simptomų, pvz., paraudimą, patinimą arba odos pūlinį, kreipkitės į gydytoją. Be to, jei nuspręstumėte išbandyti šiuos liaudiškus metodus, visada būkite atsargūs dėl galimų alerginių reakcijų. Šios rekomendacijos turėtų būti naudojamos kaip papildomas prie tradicinių gydymo metodų, o ne kaip jų pakeitimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *