Liaudiškos priemonės nuo tinimo

Author:

Liaudiškos priemonės nuo tinimo: Nuo žolelių iki namų gynimo priemonių – ką reikia žinoti

Naminės priemonės gali būti naudingos, kai niekas kitas nepadeda, tačiau jos ne visada yra išeitis. Kai jaučiamės išsipūtę ar skauda, gali būti sunku suprasti, kodėl ir kaip užkirsti kelią būsimiems lankytojams. Liaudiškos priemonės nuo tinimo. Namų gynimo priemonės nuo patinimų yra šiek tiek plati tema, todėl čia pateikiame kai kurių dažniausių priemonių sąrašą: Vaistažolės Vaistažolininkystė gyvuoja jau tūkstančius metų. Nuo mėtų naudojimo virškinimui palengvinti ir skrandžio skausmams gydyti iki žibuoklių kaip natūralios priemonės nuo skrandžio sutrikimų iki apendicito ir net vėžio – yra daug įprastų būdų, kurie gali padėti palengvinti nemalonius pojūčius ir užkirsti jiems kelią. Pavyzdžiui, ir mėtos, ir hibiskų lapai buvo naudojami dėl vėsinančių savybių, tačiau ne visos vėsinančios vaistažolių priemonės turi jas bendras. Tą patį galima pasakyti ir apie visas vaistažoles…

Liaudiškos priemonės nuo tinimo
Liaudiškos priemonės nuo tinimo

Kurios žolelės gali padėti sumažinti pilvo pūtimą?

Yra daug žolelių, kurių savybės gali padėti sumažinti pilvo pūtimą, įskaitant vaistinę angliuką, artemiziją, balandas, laurą, bergamotę, bravorą, bugienį, kalpoką, ramunėles, kmynus, kajeno pipirą, cimiciforą, ramunėles, kinrožę, erškėtuogę, raktažolę, kiaulpienę, kiaulpienę, dong quai, ežiuolę, drambliažolę, drambliažolę ir kt.

Liaudiškos priemonės nuo tinimo
Liaudiškos priemonės nuo tinimo

Liaudiškos priemonės nuo tinimo – Kaip išvengti patinimų naudojant namines priemones?

Namų priemonėmis nuo pėdų patinimo paprastai kelias valandas mirkykite pėdas pėdų vonelėje arba upės vonelėje. Taip pat galite pabandyti į pėdas įdėti kelis ledo kubelius arba šalto vandens buteliukus. Liaudiškos priemonės nuo tinimo. Mirkydami taip pat galite naudoti pėdų prausiklį, pėdų šveitiklį ir pėdų masažą, kad išvalytumėte pėdas ir sumažintumėte uždegimą. Tačiau būkite atsargūs ir nepersistenkite su šveitimu, kitaip galite turėti iki mirties nušveistas pėdas. Taip pat į batą galite įdėti geriamosios sodos ir pėdų mirkymo pakuotę, kad sugertų pėdų drėgmės perteklių ir išvengtumėte mėšlungio.

Pėdų džiovinimas siekiant sumažinti patinimą

Sausos pėdos gali padėti sumažinti patinimą, taip pat osteoartrito skausmą. Prieš įsidėdami pėdas į batus ar batelius, būtinai kruopščiai jas nusausinkite, kitaip rizikuojate, kad ant odos susikaups vaškinės nuosėdos. Taip pat galite pabandyti nakčiai naudoti pėdų pudrą arba pėdų mirkalą, kad sumažintumėte niežulį ir sausas, sutrūkinėjusias pėdas.

Cinamonas nuo skrandžio skausmo

Cinamonas yra natūrali priešuždegiminė priemonė, galinti padėti esant skrandžio diskomfortui. Šiai priemonei tiesiog pabarstykite cinamonu rytinę košę ir vakarinį valgį. Nedėkite jo į pagalves, nes tai gali sukelti kvėpavimo problemų (ypač vaikams).

Liaudiškos priemonės nuo tinimo – Kava skrandžiui

Kava pasižymi diuretiniu poveikiu, t. y. dėl jos padažnėja šlapinimasis. Tačiau kava taip pat turi priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti esant pilvo spazmams ir skrandžio diskomfortui. Liaudiškos priemonės nuo tinimo. Galite gerti juodą kavą arba į kiekvieną kavos puodelį įberti pusę valgomojo šaukšto ciberžolės miltelių, kad priešuždegiminis poveikis būtų stipresnis.

Naminės priemonės nuo vidurių užkietėjimo: nuo maisto iki žolinių vidurių laisvinamųjų vaistų

Vaistažolių vidurių laisvinamieji preparatai, dar vadinami storosios žarnos preparatais arba klizmomis, yra natūralus būdas gydyti vidurių užkietėjimą. Vienas iš populiarių žolinių vidurių laisvinamųjų vaistų yra Tulsi (dar vadinamas indiškuoju rozmarinu), kuris jau šimtmečius vartojamas įvairiems negalavimams, pavyzdžiui, žarnyno ir skrandžio spazmams, gydyti. Taip pat galite išbandyti kitų rūšių augalinius vidurius laisvinančius vaistus, įskaitant kiaulpienių ir varnalėšų šaknis.

Naminės priemonės nuo pykinimo: nuo ramunėlių arbatos iki pasakų prieš miegą

Norėdami paprastu būdu atsikratyti pykinimo, pabandykite išgerti puodelį ramunėlių arbatos. Jei norite sudėtingesnių priemonių nuo pykinimo, išbandykite šią istoriją vaikams, kurią galite papasakoti, kad nuramintumėte vaiko skrandį:

Liaudiškos priemonės nuo tinimo

Naminės gynimo priemonės turi daugybę privalumų ir trūkumų, tačiau svarbiausia nepamiršti, kad, kalbant apie prevencinę priežiūrą, visada yra rizika. Kalbant apie namines priemones nuo patinusių kojų, vertėtų vengti pernelyg didelio antibiotikų ir be recepto parduodamų vaistų vartojimo. Tiesą sakant, be recepto parduodami vaistai gali padaryti daugiau žalos nei naudos, todėl visada geriausia pasitarti su gydytoju, jei ketinate duoti vaikui kokių nors vaistų. Nepamirškite, kad taip pat galite apsilankyti mūsų straipsnyje apie natūralius būdus atsikratyti karpų. Naminės priemonės puikiai tinka, kai niekas kitas nepadeda, tačiau jomis pasikliauti reikėtų ne visiems. Jei turite klausimų ar nuogąstavimų dėl savo vaiko sveikatos, visada pasitarkite su gydytoju, o prieš naudodami naminę priemonę, prieš reguliariai ją naudodami, įsitikinkite, kad ji yra saugi.

One thought on “Liaudiškos priemonės nuo tinimo”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *