Populiariausi telefonų gamintojai

Author:

Išmanieji telefonai yra vieni plačiausiai pasaulyje naudojamų įrenginių, kurie per pastaruosius dešimtmečius nuėjo itin tolimą kelią. Jei anksčiau juos naudodavome tik skambučiams ir tekstinėms žinutėms, kai kurie modeliai dabar gali atstoti net ir kompiuterius. Ši rinka yra ypač konkurencinga, tad gamintojai nuolat siūlo naujus, vis modernesnius išmaniuosius telefonus – dėl to galiausiai sunku išsirinkti tinkamiausią. Tokiu atveju geriausia pradėti pažintį su populiariausiais jų gamintojais – tai ir siūlome Jums padaryti.

Samsung

Šie gamintojai gali pasiūlyti telefonus, kurie turi viską – jie aprūpinami įspūdingiausiomis kameromis, našiausiais procesoriais, patogiomis sąsajomis, talpiomis baterijomis ir ryškiaspalviais ekranais. Visas šias savybes apjungia šiuolaikiškas dizainas. Nieko nuostabaus, kad net ir senesnių serijų išmanieji dar ilgą laiką išlieka aktualūs. Pavyzdžiui, nors dabar aptarinėjami Samsung Galaxy S23 serijos telefonai, S22 prietaisai taip pat yra mielai pasirenkami – spauskite čia, jeigu norite juos apžiūrėti.

Apple

Galima sakyti, kad tai vieni pagrindinių Samsung konkurentų, kuriuos renkasi Apple ekosistemos gerbėjai. Nors per pastaruosius metus iPhone dizainas praktiškai nepasikeitė, vartotojų patirtys pagerėjo daugybę kartų. Gamintojai nuolat pateikia reikšmingų atnaujinimų, kad telefonai būtų kuo paprasčiau naudojami ir kuo ilgiau pritaikomi. Iš šių telefonų galima tikėtis spartaus veikimo ir įspūdingų kameros galimybių, tačiau tai – tik visų privalumų pradžia.

Huawei

Tai – dar vienas populiarus išmaniųjų telefonų prekinis ženklas, žinomas dėl aukštos kokybės ir našumo. Kompanija naudoja aukščiausios klasės komponentus ir daug investuoja į tyrimus bei plėtrą. Dėl to jos siūlomi telefonai yra galingi, patikimi ir ilgai tarnaujantys. Savo charakteristikomis jie gali varžytis su ryškiausiais flagmanais, tačiau tokius išmaniuosius dažniausiai pavyksta įsigyti palankesnėmis sąlygomis. Juos apžiūrėti galėsite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/foto-gsm-mp3/mobilieji-telefonai/f/huawei.

Xiaomi

Ši kompanija labai greitai išgarsėjo atėjusi į šią persotintą rinką – jos sėkmę lėmė itin palankios jos siūlomų išmaniųjų telefonų kainos. Tiesa, dėl to nereikia paaukoti svarbiausių ypatybių, tokių kaip našumas ar solidžiai tarnaujanti baterija. Pastaruoju metu gamintojai ryžosi dar didesniems iššūkiams, siūlydami pigesnes naujausių flagmanų alternatyvas – jei specifikacijos Jums yra svarbesnės už prekinį ženklą, verta apžiūrėti šios kompanijos asortimentą.

Google

Dar kitaip žinomi kaip Pixel, šie telefonai išpopuliarėjo dėl integruotos „Android“ operacinės sistemos, su galinga aparatūra ir naujoviškomis funkcijomis. Gamintojai siekia užtikrinti sklandžias patirtis, tuo pačiu demonstruodami „Google“ patirtį programinės įrangos ir dirbtinio intelekto srityje. Dažniausiai šie telefonai yra orientuoti į saugumą ir našumą, tačiau nepamirštama pagalvoti ir apie kokybiškas kamerų sistemas.

Motorola

Šios ilgametę patirtį sukaupusios kompanijos siūlomi išmanieji telefonai yra žinomi dėl savo patvarumo, ilgo baterijos veikimo laiko, paprastos sąsajos ir funkcionalumo. Reikėtų išskirti ir įvairiapusišką jų asortimentą: gamintojai pasiūlymų turės nepriklausomai nuo to, ar ieškosite paprasto telefono kasdienėms užduotims, ar labiau domins aukščiausios klasės įrenginys žaidimams.

OnePlus

Ši kompanija išgarsėjo konkuruodama su žymiausiais prekiniais ženklais, siūlydama panašias galimybes suteikiančius, tačiau kur kas mažiau kainuojančius telefonus – panašu, kad tokia taktika pasiteisino su kaupu ir leido užsitarnauti vardą rinkoje. Jie taip pat giriami dėl neįtikėtinos konstrukcijų kokybės ir sklandžiai veikiančios operacinės sistemos. Tačiau nuolat stengiamasi, kad telefonų kokybė su kiekviena serija būtų vis geresnė.

Šiuo metu tai yra vienos žinomiausių telefonus gaminančių kompanijų – jų siūlomais prietaisais iš tiesų verta pasitikėti. Visgi, šį sąrašą dar tikrai įmanoma praplėsti – egzistuoja ne viena įmonė, kuri rinkos lyderiams lipa ant kulnų.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *