Šuo kasosi ausis – Kodėl?

Author:

Šiandien pasaulis sukrėstas naujiena – šuo kasosi ausis! Taip, taip, gerai matėte – jūsų keturkojis draugas gali būti ne tik žaismingas ir ištikimas, bet ir… ausų kasėjas!

Nors daugelis žmonių gali manyti, kad tai yra neįtikėtina ir netgi šiek tiek bjauru, bet šuo, kuris kasosi ausis, yra tikrai neįprastas ir netgi gali būti linksmas reiškinys. Galbūt jūsų šuo tiesiog mėgsta savo ausis šiek tiek per daug, arba jis tiesiog nori parodyti savo savininkui, kad jis yra tikras šunų šunys.

Šuo kasosi ausis
Šuo kasosi ausis

Bet ką daryti, jei jūsų šuo kasosi ausis per daug? Pirmiausia, nereikia panikuoti. Tai gali būti tik paprastas reiškinys, kuris gali būti lengvai išspręstas. Pavyzdžiui, galite tiesiog nuvalyti jūsų šuns ausis, kad jis nebejaustų niežėjimo. Taip pat galite kreiptis į veterinarą, kad jis patikrintų, ar jūsų šuo neturi jokių infekcijų ar kitų sveikatos problemų.

Taigi, jei pastebėjote, kad jūsų šuo kasosi ausis, nenusiminkite – tai gali būti tik paprastas reiškinys, kuris gali būti lengvai išspręstas. Kaip prižiūrėti savo šuns ausis ir išvengti infekcijų? Jei tavo šuo pradeda klausytis tik vieno ausies, tai gali būti ženklas, kad reikia prižiūrėti jo ausis. Bet nebijok, nes tai nereiškia, kad tavo šuo tampa klausytoju viena ausimi kaip Van Gogas.

Norint išvengti infekcijų, reikia reguliariai valyti šuns ausis. Tai gali būti tikras iššūkis, ypač jei tavo šuo yra labai jautrus ir neleidžia prisiliesti prie jo ausų. Taigi, geriausia būtų pasiruošti keliomis gudrybėmis, kaip pavyzdžiui, pasiūlyti savo šuniui jo mylimą užkandį, kad jis būtų atsargus ir leistų tau valyti jo ausis. Taigi, jei nori, kad tavo šuo būtų laimingas ir sveikas, nepamiršk prižiūrėti jo ausų!

  • Jei šuo kasosi ausis, tai reiškia, kad jis girdi tavo paslaptis. Būk atsargus, ką kalbi prie jo!
  • Galbūt jis tiesiog nori pasakyti, kad tavo muzika per garsiai groja.
  • Jei šuo kasosi ausis, tai reiškia, kad jis nori tave paklausti: Kodėl tu manęs taip žiūri? Ar aš kažką nuostabaus padariau?

Vieną dieną mano šuo nusprendė, kad jo ausys per ilgos ir nusprendė jas pasikirpti. Bet kaip jis nesugebėjo pasiekti peilio, jis nusprendė naudoti savo dantis. Rezultatas? Vienos ausies ilgis yra 2 cm, o kitos – 5 cm.

Atrodo, kad mano šuo yra tikras kirpėjas, bet aš vis tiek nusprendžiau, kad geriau kreiptis į profesionalą. Šuo kasosi ausis, nes jis bandė pasiekti savo vidinį DJ talentą ir pradėti grojimą ausinėse.

  • Nes jis bandė rasti savo paslėptą atminties kortelę, kurioje yra visi jo slapti receptai.
  • Nes jis bandė pasiekti savo vidinį detektyvą ir išgirsti, kas yra tikroji jo šeimininko pavardė.
  • Nes jis bandė pasiekti savo vidinį archeologą ir rasti paslėptą kaulų lobyną.
  • Nes jis bandė pasiekti savo vidinį mokslininką ir išgirsti, kaip sukurti laiką keliančią mašiną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *