Žieminės padangos privalomos nuo

Author:

10 saugių žieminių padangų patarimų – kaip rasti geriausias padangas savo automobiliui

Automobilių gamintojai kuria automobilius, kad jie gerai važiuotų tam tikromis važiavimo sąlygomis. Kitaip tariant, jie sukūrė automobilį taip, kad jį būtų malonu vairuoti įvairiose situacijose. Tačiau kai kurie vairuotojai pastebi, kad jų automobilis važiuojant tam tikromis sąlygomis veikia ne taip gerai. Jei nuolat susiduriate su tokiomis situacijomis, galbūt reikėtų apsvarstyti galimybę įsigyti naujas automobilio padangas. Naujos padangos gali pagerinti sukibimą ir valdymą, nes sumažins slydimą posūkiuose. Žieminės padangos privalomos nuo. Jos taip pat gali padėti taupyti degalus, nes padeda sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir sutrumpina stabdymo kelią. Galiausiai, ant ratų uždėjus naujas gumas, sumažės triukšmas ir pagerės sukibimas, todėl jūsų automobilis bus valdomas taip, kaip turėtų būti, nepriklausomai nuo kelio sąlygų.

Reguliariai tikrinkite padangų slėgį

Lengva pamiršti patikrinti padangų slėgį savo automobilyje, o ši klaida gali kainuoti galimybę sutaupyti pinigų naujoms padangoms. Kai lauko temperatūra aukštesnė, jūsų padangose taip pat sumažėja slėgis. Žieminės padangos privalomos nuo. Jei kartą ar du kartus per mėnesį pamiršite patikrinti slėgį, kiekvieną kartą skyrę kelias minutes padangų slėgiui patikrinti, sutaupysite pinigų naujoms padangoms.

Žinokite savo automobilio valdymo ribas

Važiuodami šlapiais ar apledėjusiais keliais turėsite vairuoti lėčiau ir atsargiau nei važiuodami sausu keliu. Tiesą sakant, gali tekti važiuoti lėčiau nei važiuojant atvirais keliais. Jei jūsų automobilis normaliai valdomas, gali būti, kad jo sukibimas su šlapiais keliais bus daug prastesnis nei įprastai. Jei kelias slidus, jums reikės važiuoti lėčiau ir atsargiau nei važiuojant įprastais keliais. Tai reiškia, kad jums gali tekti važiuoti lėčiau nei įprastai, net ir atviruose keliuose. Jei taip atsitinka, šlapiais keliais taip pat patartina važiuoti šiek tiek lėčiau nei įprastai.

Žieminės padangos privalomos nuo
Žieminės padangos privalomos nuo

Rinkitės aukštos kokybės padangas, atitinkančias sąlygas

Dėl smarkaus lietaus važiuojant nedideliu greičiu padangos lėčiau lėtėja. Važiuodami šlapiais keliais turėsite važiuoti lėčiau nei sausais keliais. Tai reiškia, kad jums gali tekti važiuoti lėčiau nei įprastai net ir atvirais keliais. Jei taip atsitinka, taip pat ir šlapiais keliais vertėtų važiuoti šiek tiek lėčiau nei įprastai. Jei reguliariai važinėjate apsnigtais keliais, galbūt reikėtų dar kartą apsvarstyti savo padangų saugumą. Sniegas gali sugadinti padangas, ypač naujas, prie jo dar nepripratusias padangas.

Venkite padangų su prastais atsiliepimais

Ne visos padangų apžvalgos yra vienodos. Turėtumėte būti atsargūs skaitydami apžvalgas. Taip pat turėtumėte pabandyti nustatyti, kas parašė apžvalgą. Galite pastebėti, kad kai kurie padangų gamintojai moka už recenzijas. Taip pat turėtumėte vengti kitų su automobiliu susijusių problemų. Žieminės padangos privalomos nuo. Pavyzdžiui, turėtumėte vengti naudoti savo automobilį, jei neseniai pakeitėte padangas. Keisti padangas iš karto po kelionės snieguotais ar apledėjusiais keliais gali būti pavojinga.

Pirkdami naujas padangas, atsižvelkite į saugumo klasę

Jei ketinate keisti automobilio padangas, turėtumėte įsigyti ir naujus ratlankius. Nauji ratlankiai pagerins degalų naudojimo efektyvumą ir sumažins triukšmą, todėl jūsų automobilis važiuos taip, kaip turėtų, kad ir kokios būtų kelio sąlygos. Svarbu atminti, kad geriausios padangos bus bevertės, jei jos netinka jūsų automobilio ratams. Turėtumėte kreiptis į specialistą, kad šis padėtų sumontuoti naujas padangas ant ratų.

Atsižvelkite į stabdymo savybes ant sausos ir šlapios kelio dangos

Keisdami automobilio padangas neprivalote važiuoti lėtai. Tačiau jei tai darysite patys, turėsite susidurti su eismu ir kitais vairuotojais. Jei tai darysite judriuose keliuose, tai gali būti pavojinga. Įsigydami naujas padangas patikrinkite jų protektoriaus tarnavimo laiką ir saugumo klasę. Taip pat turėtumėte pasiteirauti padangų pardavėjo apie padangų garantiją ir ratų saugumo įvertinimą.

Prieš pirkdami naujas padangas nepamirškite patikrinti padangų protektoriaus tarnavimo laiko.

Lengva pamiršti patikrinti padangų protektoriaus tarnavimo laiką, o ši klaida gali kainuoti galimybę sutaupyti pinigų naujoms padangoms. Kai lauko temperatūra aukštesnė, jūsų padangose taip pat sumažėja slėgis. Jei kartą ar du kartus per mėnesį pamiršite patikrinti slėgį, kiekvieną kartą skyrę kelias minutes padangų protektoriaus tarnavimo laikui patikrinti, sutaupysite pinigų naujoms padangoms. Svarbu atminti, kad geriausios padangos bus bevertės, jei jos netinka jūsų automobilio ratams. Turėtumėte kreiptis į profesionalą, kad šis padėtų sumontuoti naujas padangas ant ratų.

Žieminės padangos privalomos nuo

Kai keičiate automobilio padangas, taip pat turite įsigyti naujus ratlankius. Nauji ratlankiai pagerins degalų naudojimo efektyvumą ir sumažins triukšmą, todėl jūsų automobilis važiuos taip, kaip turėtų, kad ir kokios būtų kelio sąlygos. Svarbu prisiminti, kad geriausios padangos bus bevertės, jei jos netinka jūsų automobilio ratams. Turėtumėte kreiptis į specialistą, kad šis padėtų sumontuoti naujas padangas ant ratų. Naujos padangos gali pagerinti sukibimą ir valdymą, nes sumažins slydimą posūkiuose. Jos taip pat gali padėti taupyti degalus, nes sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir sutrumpina stabdymo kelią. Galiausiai, uždėjus naujas gumas ant ratų sumažės triukšmas ir pagerės sukibimas, todėl jūsų automobilis bus valdomas taip, kaip turėtų būti, kad ir kokios būtų kelio sąlygos. Važiuodami šlapiais ar apledėjusiais keliais turėsite važiuoti lėčiau ir atsargiau nei važiuodami sausu keliu. Tiesą sakant, gali tekti važiuoti lėčiau nei važiuojant atvirais keliais. Jei jūsų automobilis normaliai valdomas, gali būti, kad jo sukibimas su šlapiais keliais bus daug prastesnis nei įprastai. Svarbu prisiminti, kad geriausios padangos bus bevertės, jei jos netinka jūsų automobilio ratams. Turėtumėte kreiptis į specialistą, kad jis padėtų sumontuoti naujas padangas ant ratų. Naujos padangos gali pagerinti sukibimą su kelio danga ir valdymą, nes sumažins slydimą posūkiuose. Jos taip pat gali padėti taupyti degalus, nes sumažina pasipriešinimą riedėjimui ir sutrumpina stabdymo kelią. Galiausiai, uždėjus naujas gumas ant ratų sumažės triukšmas ir pagerės sukibimas, todėl jūsų automobilis bus valdomas taip, kaip turėtų būti, kad ir kokios būtų kelio sąlygos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *