Geriausios žieminės padangos 2023 – 2024 – 2025

Author:

Kokias žiemines padangas turėčiau įsigyti? – 7 geriausi prekių ženklai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį 

Nesvarbu, ar gyvenate pusiau sausringame regione, ar išsiplėtusioje oazėje, visuose klimato regionuose tyko tam tikri pavojai. Orų sąlygos keičiasi kas savaitę, todėl nesate tikri, kas jūsų laukia. Geriausios žieminės padangos 2023 – 2024 – 2025 . Dėl šio netikrumo galite baimintis vairuoti žiemos sezono metu. Tačiau nesijaudinkite! Gerų žieminių padangų komplektas padės saugiai ir užtikrintai vairuoti net šalčiausiais metų mėnesiais. Be pavojų, kurie kyla eksploatuojant automobilį bet kuriuo metų laiku, vairavimas žiemą kelia savitų iššūkių. Kuo drėgniau ir sunkiau jūsų automobiliui judėti kelyje, tuo svarbiau užtikrinti jo saugumą ir apsaugą. Jei reguliariai nevairuojate esant prastoms oro sąlygoms arba esate naujokas ir norite išmokti tai daryti gerai, pasinaudokite mūsų patarimais: Tai nėra tai, ką turėtų bandyti kiekvienas. Tačiau, jei esate pasirengę praktiškai su tuo susipažinti, nėra jokios priežasties, dėl kurios negalėtumėte pasiekti sėkmės, kaip ir visi kiti, kurie vairuoja ant ledo ar sniego.

Kokie pavojai kyla vairuojant žiemą?

Vairavimas žiemą gali atrodyti gana saugus būdas nuvykti iš taško A į tašką B, tačiau yra daug veiksnių, dėl kurių keliauti žiemą gali būti pavojingiau nei vasarą. Vienas didžiausių pavojų vairuojant žiemą yra ledas arba sniegas ant kelio, dėl kurio gali sumažėti matomumas ir išvažiuoti iš savo eismo juostos. Ledas ir sniegas taip pat nėra tik kosmetinė problema. Važiuojant tokiomis sąlygomis lengva prarasti transporto priemonės kontrolę, o susidūrus su jomis galima rimtai susižaloti. Jei nevairuojate žiemą, galite nustebti, kad šis sezonas yra daug pavojingesnis. Dar vienas pavojus vairuojant žiemą – žemos temperatūros poveikis automobilio sistemoms. Atšalus metalas plečiasi, o guma ir plastikas tampa ne tokie lankstūs. Dėl to gali kilti daugybė problemų, įskaitant užstrigusius langus, variklio galios praradimą ir net transmisijos užstrigimą. Jei nevairuojate žiemą, galbūt nežinote, kaip stipriai šios problemos gali paveikti jūsų kasdienį gyvenimą. Prieš sėsdami prie vairo, įsitikinkite, kad esate pasirengę su žiemos vairavimu susijusiai rizikai. Įsitikinkite, kad turite tinkamą žiemos įrangą ir kad jūsų automobilis yra pasirengęs atremti gamtos stichijas.

Kaip saugiai ir užtikrintai vairuoti žiemą

Vienas svarbiausių dalykų, kuriuos galite padaryti prieš išvažiuodami į kelią žiemą, yra pasipraktikuoti vairuoti esant žemai temperatūrai. Jei vairuojate tik vasarą, tikriausiai žiemą lauke praleidžiate nedaug laiko, todėl galite būti neįpratę vairuoti šaltyje. Vairavimo žiemą galite pasipraktikuoti vasarą. Geriausios žieminės padangos 2023 – 2024 – 2025 . Savo važiuojamojoje dalyje pastatykite keletą kūgių ir važiuokite aplink juos. Tai padės įšildyti automobilio padangas, kad žiemą vairuodami būtumėte pripratę prie žemos temperatūros. Jei gyvenate regione, kuriame daug sninga, įsitikinkite, kad žinote, kaip vairuoti tokiomis sąlygomis. Pasidomėkite, kokios vairavimo sąlygos jūsų vietovėje yra pavojingiausios.

Geriausios žieminės padangos pradedančiajam vairuotojui: 7 geriausi prekių ženklai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį

Vairavimas žiemą yra iššūkis. Jis kelia naujų pavojų ir reikalauja būti atsargesniems ir dėmesingesniems nei vasaros mėnesiais. Tačiau jei žinote, į ką atkreipti dėmesį, vairavimas žiemą gali būti lengvas. Štai mūsų geriausi žieminių padangų pasirinkimai, kuriuos vertiname labiau pagal vertę nei pagal prekės ženklo reputaciją. Tai vienos geriausių visų sezonų padangų. Kaip ir visos “Kumos”, jos sukurtos taip, kad gerai susidorotų su vairavimu žiemą. Jų kietas mišinys užtikrina, kad jos išliktų patvarios net ir atšiauriomis sąlygomis, be to, jos važiuoja sklandžiai ir tyliai. Jos pasižymi puikiu protektoriaus nusidėvėjimo rodikliu, jas lengva rasti ir jų kaina yra prieinama. Jos taip pat yra geras universalus pasirinkimas. Dar vienas puikus pasirinkimas važinėti žiemą yra “Avon ZZ” padangos. Kaip ir “Kumos”, šios padangos sukurtos itin gerai dirbti šaltomis ir sausomis sąlygomis. Jos taip pat pasižymi sklandžiu važiavimu, tyliu protektoriumi ir gera protektoriaus dėvėjimosi klase. Jos yra šiek tiek pigesnės nei “Kumos”, be to, jos šiek tiek geriau tinka važiuoti šlapiais keliais. Jei gyvenate regione, kuriame daug sninga, šios padangos yra geras pasirinkimas. Continental G1 yra dar viena puiki visureigė padanga, tačiau ji ypač tinkama važiuoti žiemą. Ji pasižymi kietu mišiniu, sklandžiu važiavimu ir tyliu protektoriumi. Jos protektoriaus dėvėjimosi reitingas taip pat yra puikus, be to, tai yra nebrangus, patikimas, be jokių papildomų išlaidų variantas. Geriausios žieminės padangos 2023 – 2024 – 2025 . Tai puiki universali žieminė padanga. HKO “Wildcat” yra labiau įperkama žieminė padanga, pasižyminti aukštomis važiavimo savybėmis. Ji pasižymi sklandžiu, tyliu važiavimu ir geru protektoriaus įvertinimu, be to, puikiai valdo sniegą ir ledą. Tai taip pat patikima universali padanga. Apžvelgę šias geriausias žiemines padangas, turėtumėte rasti gerą, nebrangų variantą kitam žiemos pasivažinėjimui.

Geriausios žieminės padangos 2023 - 2024 - 2025
Geriausios žieminės padangos 2023 – 2024 – 2025

Prieš išvažiuodami į kelią sužinokite daugiau apie padangų slėgį, transporto priemonės greitį ir stabdymą

Važiuodami žiemą nenorite skubėti, todėl svarbu neviršyti greičio. Būtinai nepamirškite patikrinti padangų slėgio. Žiemines padangas reikia pripūsti nuo 2/35 iki 2/29, tačiau kai kurie vairuotojai pamiršta patikrinti oro slėgį. Tai gali būti pavojinga, todėl įsitikinkite, kad nepamiršote. Vairavimas žiemą kelia kitą, bet ne mažiau svarbią saugumo problemą: transporto priemonės greitis. Norite, kad jūsų transporto priemonės greitis būtų nedidelis, ypač žiemos mėnesiais. Vienas iš būdų tai padaryti – sulėtinti greitį prieš pasiekdami apledėjusį kelio ruožą. Taip išvengsite išvažiavimo iš savo eismo juostos ir išlaikysite tiesią automobilio liniją. Jūsų automobilio stabdymo kelias taip pat priklauso nuo lauko temperatūros. Kuo šalčiau, tuo sunkiau turės veikti jūsų stabdžiai. Tai gali turėti pavojingą poveikį, todėl turėtumėte važiuoti kuo mažesniu greičiu.

Prieš pirkdami patikrinkite protektoriaus nusidėvėjimo reitingą ir kainą

Pirkdami žiemines padangas turite atkreipti dėmesį į keletą dalykų. Pirma, turite įsitikinti, kad žieminių padangų protektoriaus nusidėvėjimo reitingas yra ne mažesnis kaip 3/32. Tai padės jums išvengti padangų sugadinimo, jei nedideliu greičiu slystumėte. Be to, įsitikinkite, kad kaina yra priimtina. Dauguma žieminių padangų galioja apie 10 000 km, tačiau norite įsitikinti, kad gaunate gerą pasiūlymą už tinkamą gaminį.

Geriausios žieminės padangos 2023 – 2024 – 2025

Vairavimas žiemą gali būti pavojingas, tačiau tinkamai pasiruošę ir sumaniai apsipirkę galite mėgautis važiavimu nebijodami susižaloti ar patirti žalą. Geriausios žieminės padangos 2023 – 2024 – 2025 . Ieškokite žieminių padangų, kurių protektoriaus nusidėvėjimo klasė yra 3/32 ar daugiau, ir įsitikinkite, kad jos pripūstos nuo 2/35 iki 2/29. Tai padės žiemą vairuoti saugiai ir užtikrintai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *