Žieminės padangos suv

Author:

4 dalykai, kuriuos būtina žinoti prieš perkant žiemines padangas visureigiams

Prieš eidami pirkti žieminių padangų savo visureigiui, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Lengvieji automobiliai ir visureigiai labai skiriasi važiuodami sniegu ir ledu. Dėl šių transporto priemonių svorio jos lengvai tampa nestabilios ir paslysta ant šono, jei susiduria net su nedideliu baltosios dangos sluoksniu. Žieminės padangos suv. Todėl svarbu ne tik pasirinkti tinkamą žieminių padangų tipą, bet ir atsižvelgti į kitus aspektus. Štai keturi dalykai, kuriuos turite žinoti prieš pirkdami žiemines padangas savo visureigiui:

Ko ieškoti žieminėse padangose

– Gumos mišinys – žieminių padangų gumos mišinys turi būti kitoks nei vasarinių padangų. Taip yra todėl, kad šaltuoju metų laiku guma suyra ir praranda savo lankstumą. Žieminių padangų gumos mišiniai turi būti kietesni, kad geriau atsispirtų gniuždymui. Guma taip pat turi būti parinkta tokia, kad galėtų atlaikyti šaltį. Paprastai kuo minkštesnis gumos mišinys, tuo šiltesnė padanga bus naudojama žiemos sąlygomis. – Storis – vasarinės padangos paprastai būna dviejų storių: standartinės ir itin plonos. – Žieminės padangos būna dviejų rūšių: standartinės ir itin kietos. Žieminės padangos suv.  Pastarasis variantas yra labiau paplitęs ir labiau pageidaujamas žiemos variantas. Tačiau įsitikinkite, kad įsigijote tinkamą savo transporto priemonei skirtą padangų tipą. – Tinkamos padangos jūsų transporto priemonei – nėra vieno universalaus žieminių padangų sprendimo. Taip yra todėl, kad visureigių važiavimo aukštis, posvyrio kampai ir prošvaisa skiriasi nuo sedanų ir lengvųjų automobilių. Todėl jūsų transporto priemonei tinkama padanga taip pat skirsis nuo tinkamos padangos kitai jūsų garaže esančiai transporto priemonei.

Žieminės padangos suv
Žieminės padangos suv

Kaip pasirinkti tinkamą žieminių padangų tipą

– Protektoriaus medžiaga – žieminės padangos turi būti su gumos arba gumos mišinio protektoriumi. Žieminėse padangose naudojama guma yra kietesnė, todėl geriau atlaiko gniuždymą. Žieminėse padangose naudojamas gumos mišinys skiriasi nuo vasarinėse padangose naudojamo gumos mišinio. Taip yra todėl, kad žieminės padangos turi atlaikyti žemesnę temperatūrą, todėl joms reikia kietesnio gumos mišinio. – Gumos mišinys – žieminių padangų gumos mišinys turi būti kitoks nei vasarinių padangų. Taip yra todėl, kad šaltuoju metų laiku guma suyra ir praranda savo lankstumą. Žieminių padangų gumos mišiniai turi būti kietesni, kad geriau atsispirtų gniuždymui. – Žieminių padangų protektoriaus raštas. Žieminės padangos turi būti su protektoriaus raštu, kuris būtų atsparus hidroplanavimui. – Protektoriaus raštas – tai griovelių ir briaunų raštas, sudarantis žieminės padangos protektorių. Žieminės padangos suv. Protektoriaus raštas turi būti atsparus hidroplanavimui, kad padangos nebūtų įsiurbiamos po vandeniu.

Kada naudoti vasarines, o kada žiemines padangas?

– Vasarinės padangos – vasarines padangas reikia naudoti važiuojant vasarą. Taip yra todėl, kad vasarinėse padangose naudojami gumos mišiniai yra skirti aukštai temperatūrai. Vasarinių padangų gumos mišiniai yra minkštesni ir ne tokie patvarūs kaip žieminių padangų. – Žieminės padangos – žieminės padangos turi būti naudojamos važiuojant žiemą. Taip yra todėl, kad žieminių padangų gumos mišiniai skirti žemai temperatūrai. Gumos mišiniai yra kietesni ir ne tokie lankstūs kaip vasarinių padangų mišiniai.

Kiek agresyvus turėtų būti jūsų visureigio protektorius?

– Padangos protektoriaus agresyvumas turi būti suderintas su vietove, kurioje ji bus naudojama. Taip yra todėl, kad žieminės padangos turi būti daug kietesnės nei vasarinės. Protektoriaus agresyvumas turi būti suderintas su gumos mišinio storiu. Taip yra todėl, kad žieminių padangų gumos mišinys yra daug kietesnis nei vasarinių padangų. – Kuo agresyvesnis protektorius, tuo jis atsparesnis gniuždymui. – Vieni žmonės mėgsta agresyvius protektorius, o kiti renkasi lengvai riedančius ir minkštus, tolygius protektorius. – Kad būtų dar painiau, skirtingi prekių ženklai, kalbėdami apie protektoriaus agresyvumą, naudoja skirtingus terminus.

Kiek laiko jums reikia naujų padangų?

– Naujos ar ne? – Tai vienas svarbiausių klausimų, kai reikia keisti padangas. Taip yra todėl, kad protektoriaus gumos būklė turi didžiulę įtaką padangos nusidėvėjimui ir tarnavimo laikui. – Nauja protektoriaus guma – žieminių padangų protektoriaus guma turi būti daug kietesnė nei vasarinių padangų protektoriaus guma. Žieminės padangos suv. Todėl žiemines padangas reikia keisti daug anksčiau nei vasarines. – Esamos padangos protektoriaus guma – esamos žieminės padangos protektoriaus guma turi būti daug kietesnė nei vasarinių padangų protektoriaus guma. – Protektoriaus gumos ilgaamžiškumas šiuo atveju yra pagrindinis veiksnys. Taip yra todėl, kad žieminių padangų gumos mišinys yra daug kietesnis nei vasarinių padangų.

Žieminės padangos suv

Šiame skaitmeniniame amžiuje žmonės daugiau laiko nei bet kada anksčiau praleidžia kelyje. Tai reiškia, kad jie labiau susiduria su galimais pavojais. Kai kalbama apie jūsų artimųjų saugumą, svarbu turėti tinkamas žiemines padangas savo transporto priemonei. Laimei, turint omenyje šiuos dalykus, žieminių padangų visureigiams pirkimo procesas bus daug lengvesnis. Žieminių padangų pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų transporto priemonę ir vietą, kurioje gyvenate. Svarbiausias veiksnys yra jūsų transporto priemonės padangų būklė. Paprastai tariant, kuo saugesnis jūsų transporto priemonės padangų protektorius, tuo daugiau žieminių padangų jums reikia. Tai reiškia, kad padangas turėtumėte keisti, kai jos nusidėvi arba kai yra pažeistos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *