Kada reikia kviesti santechniką į namus?

Author:

Kalbant apie santechniką, mes visi patyrėme tą momentą, kai žinai, kad kažkas negerai su vandens tiekimu (arba kanalizacija ar tualetu), bet nesate tikri, ar tai blogai. Ar tai kažkas, ką galite pakankamai lengvai pataisyti patys? O kada reikėtų kviesti santechniką?

Atsižvelgdami į tai, pažvelkime į požymius, rodančius, kad su santechnika vyksta kažkas rimto, ir sužinokite, kada reikėtų kreiptis pagalbos į meistrą, o santechnikas Šiauliuose, tikrai pagelbės vos tik pasikreipus pagalbos.

Nėra vandens tiekimo

Jei neturite vandens, pirmiausia turite įsitikinti, kad taip nutiko ne dėl vandentiekio trūkio ar savivaldybės problemos – arba jei tai šulinys, jūsų siurblys galėjo sugesti. Taigi, jei naudojate komunalinį vandenį, pasitarkite su savo kaimynais, kad sužinotumėte, ar jie susiduria su ta pačia problema, o jei taip, pasiteiraukite savo komunalinių paslaugų teikėjų ir vietos valdžios institucijų, kad sužinotumėte, ar neatsitiko vandens tiekimo gedimas. Tačiau jei esate priklausomas nuo vandens gręžinio sistemos, galite turėti neveikiantį šulinio siurblį.

Žemas vandens slėgis

Jei jūsų namuose jaučiamas žemas vandens slėgis, tai neabejotinai yra rimtų problemų kažkur jūsų sistemoje ženklas – galbūt net įtrūkę ar lūžę vamzdžiai po žeme ar jūsų namų sienose. Tačiau jei jaučiate žemą vandens slėgį tik viename maišytuve, gali būti, kad tiesiog užsikimšo aeratorius – tai mažas prietaisas su metaliniu ekrano disku, kuris yra ant maišytuvo angos. Aeratorius sukuria pastovesnius vandens garus be purslų. Atsukite aeratorių, išvalykite jį ir galėsite tiesiog grįžti prie pilnos vandens srovės. Tačiau jei tai nepadeda, gali būti laikas paskambinti santechnikui, kad jis išnagrinėtų problemą.

Nėra karšto vandens

Jei karšto vandens nėra, gali būti, kad sugedo jūsų karšto vandens šildytuvas arba kažkas taip paprasta, kaip užgesusi kontrolinė lemputė. Bet kuriuo atveju profesionalus santechnikas gali padėti nustatyti problemos mastą ir tai, ką reikės padaryti, kad ją išspręstumėte. Tai nėra tas pats, kas nenutrūkstamas karšto vandens srautas, o tai, nors ir erzina, nereikalauja skubių veiksmų. Karšto vandens trūkumas gali kilti dėl to, kad neturite pakankamai didelio vandens šildytuvo, kuris atitiktų jūsų poreikius, o jei taip patiriate nuolat, gali būti gera idėja paskambinti santechnikui ir paprašyti, kad jis patikrintų jūsų vandens šildymo sistemą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *