Kaip išleisti vandenį iš boilerio?

Author:

Kaip išleisti vandenį iš boilerio – paprastas būdas!

Vanduo jūsų katilinėje yra bene sudėtingiausias dalykas, su kuriuo jam tenka susidurti. Jį gali tekti naudoti arbatai, augalams laistyti ar net kaip prietaisų aušinimo terpę. Vandens kiekis, su kuriuo katilui tenka dirbti, priklauso nuo jo tipo, tačiau paprastai kalbant, kuo daugiau vandens jam tenka dirbti, tuo didesnė jo šiluminė apkrova, taigi ir didesnis katilas, reikalingas jam atvėsinti. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip galite atsikratyti vandens pertekliaus iš katilo – Paprasčiausias būdas! . Jūsų katilas veikia kaitindamas Vandenį, kol jis išgaruoja (boileris). Kaip išleisti vandenį iš boilerio? Tai vykstant susidaro kondensatas, kurį vėliau reikia pašalinti iš sistemos. Tai vadinama “drenažu” ir turi būti atliekama metodiškai ir pagal grafiką, kitaip gali pradėti veistis ir veistis bakterijos. Po garavimo likusį vandenį reikia kuo greičiau pašalinti, kitaip jis kenkia vamzdžiams, armatūrai ir kitai su juo besiliečiančiai įrangai. Jei tarp ištuštinimų paliekama per ilgai , kondensuotas vanduo gali dar labiau sutrūkinėti vamzdžiuose, todėl gali būti užtvindyti ir net sugadinti kitas vandentiekio sistemos dalis.

Kaip išleisti vandenį iš boilerio?
Kaip išleisti vandenį iš boilerio?

Kas gali sukelti vandens perteklių boileryje?

Kiekvienas katilas turi skirtingą talpą ir naudojimo būdą, nuo kurių priklauso, kiek vandens jame galima laikyti. Pavyzdžiui, 12 ltr vandens boileryje telpa ne daugiau kaip 6-8 l vandens. Vandens perteklius katile gali atsirasti, jei talpa nepakankama arba jei naudojama per daug vandens. Dažniausios vandens pertekliaus boileryje priežastys yra šios: 1. nepakankamas vandens kiekis boileryje 2. katilo veikimas be vandens 3. naudojamas kietesnis vanduo 4. naudojant mažiau priežiūros priemonių 5. reguliariai nevalomas katilas 6. prastas vandens srautas ir slėgis iš čiaupo 7. naudojamas prastos kokybės vanduo 8. blogai įrengtas vandentiekis 9. prasta rezervuaro konstrukcija 10. katilas veikia tuščiąja eiga

Kaip lengvai pašalinti vandens perteklių iš boilerio!

Jei manote, kad jūsų katile atsirado vandens perteklius, pirmiausia patikrinkite jo lygį bake. Jei jis per mažas, pilkite vandens, kol jis pasieks rekomenduojamą lygį – 4-6 PPM, įsitikinkite, kad katile liko bent 1 PPM vandens biologiniam filtravimui. Jei lygis yra tinkamas, bet vandens boileryje yra per daug, galite pabandyti padidinti vandens srautą iš čiaupo. Kaip išleisti vandenį iš boilerio? Didinkite vandens srautą, kol bus pašalintas vandens perteklius, tačiau būkite atsargūs, kad vandens lygis bake nepakiltų aukščiau nei 1 / 4 – 1 / 3 bako dangčio aukščio.

Kas gali nutikti boileriui ir kaip tai sustabdyti?

Dideliais kiekiais katilo dugne gali kauptis bakterijos, kurios gali sukelti koroziją ir kitas problemas. Dažniausiai karšto vandens šildytuvuose aptinkamos šios bakterijos: Bacilos – tai “blogiukai”, kurie gali būti labai kenksmingi. Jos lėtai auga ir, jei nėra pašalinamos, laikui bėgant gali kauptis katilo dugne. Kaip išleisti vandenį iš boilerio? To galite išvengti reguliariai valydami katilo dugną ir kas kelis mėnesius naudodami sertifikuotą biologinį filtrą. Stafilokokai – tai “gerieji vaikinai”, kurių yra nedaug, tačiau, jei jų nekontroliuojama, jie taip pat gali kauptis katilo dugne ir padaryti žalos. Sterilizacija – tai bakterijų šalinimo iš vandens būdas, kai bakterijos neatsiranda. Galima naudoti ir kitus metodus, pavyzdžiui, virinti vandenį, naudoti dejonizatorių ir oro mainus, tačiau sterilizacija yra bene veiksmingiausias metodas.

Kaip išvengti vandens pertekliaus kaupimosi!

Kad katilas būtų tinkamas plaukioti, jį reikia reguliariai prižiūrėti. Jei jis nėra prižiūrimas, gali būti apribotas vandens srautas ir sumažėti vandens slėgis, todėl gali būti pažeistas katilas ir vamzdžiai. Reguliarus katilo vidaus ir išorės valymas taip pat gali padėti išvengti vandens pertekliaus kaupimosi. Kad sumažintumėte vandens pertekliaus kaupimosi katiluose tikimybę, geriausia: Kai katilas veikia tik su vandeniu – kai katilas veikia tik su vandeniu, vandens lygis talpykloje yra pakankamai žemas, kad nesikauptų per didelis vandens kiekis. Paleisti katilą su vandentiekio vandeniu – Kaip išleisti vandenį iš boilerio? Kai katilas veikia su jame esančiu vandentiekio vandeniu, vandens pertekliaus susikaupimo tikimybė yra didesnė. Retkarčiais patikrinkite vandens lygį bake – Dauguma bakų turi lygio indikatorių, kuris informuoja, kiek vandens yra bake. Naudokite dejonizatorių – Geriausias būdas iš vandens pašalinti bakterijas ir kitus kenksmingus elementus.

Kaip išleisti vandenį iš boilerio?

Jūsų boileris veikia kaitindamas vandenį, kol jis pradeda garuoti (boileris). Dėl to susidaro kondensatas, kurį reikia pašalinti iš sistemos. Tai vadinama “drenažu” ir turi būti atliekama metodiškai ir pagal grafiką, kitaip gali pradėti veistis ir daugintis bakterijos. Po garavimo likusį vandenį reikia kuo greičiau pašalinti, kitaip jis sugadins vamzdžius, jungiamąsias detales ir kitą su juo besiliečiančią įrangą. Jei per ilgai paliekama pertraukų tarp ištuštinimų, susikondensavęs vanduo gali dar labiau sutrūkinėti vamzdžiuose, dėl to gali būti užtvindyti ir net sugadinti kitas vandentiekio sistemos dalis. Jei boileryje susidarė vandens perteklius, paprasčiausias būdas jo atsikratyti – įpilti daugiau vandens. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tai padarius padidės katilo šiluminė apkrova, todėl jam veikti reikės daugiau energijos. Geriausias būdas sumažinti vandens kiekį katile – katilą paleisti tik su vandeniu. Kaip išleisti vandenį iš boilerio? Jei tai nepavyksta, naudokite nukenksmintuvą arba virinkite vandenį. Geriausias būdas išvengti perteklinio vandens kaupimosi – reguliariai valyti katilo dugną ir kas kelis mėnesius naudoti sertifikuotą biologinį filtrą. Jei laikysitės šių patarimų, gerokai padidinsite savo galimybes išsaugoti katilą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *