Kaip pririšti teo pultelį?

Author:

Kaip pririšti “Teo” nuotolinio valdymo pultą prie televizoriaus?

Daugeliui žmonių patinka televizoriaus nuotolinio valdymo pultelis, kurį galima valdyti išmaniuoju telefonu. Tačiau jie gali nežinoti, kaip sunku rasti universalų nuotolinio valdymo pultą, kuris veiktų su beveik kiekvienu televizoriumi. Sujungti kelis įrenginius – nuo kompiuterių iki kabelinės televizijos priedėlių – gali būti sudėtinga ir dažnai reikia daug vargti. Pririšimas yra paprastas būdas užtikrinti, kad “Teo Remote” nuotolinio valdymo pultelis visada būtų pririštas prie jūsų išmaniojo telefono. Kad nemanytumėte, jog tai reiškia, kad reikia įsigyti dar vieną nuotolinio valdymo pultelių rinkinį kitiems įrenginiams, to daryti nereikia. Viskas, ko jums reikia, tai paprastas eterneto kabelis tarp jūsų telefono ir “Teo” nuotolinio valdymo pulto. Tada nešiojamasis prietaisas veikia kaip televizoriaus, kurį valdote iš telefono, priedėlis. Kaip pririšti teo pultelį? Štai kaip pririšti “Teo” nuotolinio valdymo pultą prie televizoriaus:

Kaip pririšti teo pultelį?
Kaip pririšti teo pultelį?

Įsigykite tinkamus kabelius

Kabeliai, naudojami su kompiuterio pelėmis ir kitais periferiniais įrenginiais, paprastai netinka televizoriams. Reikia naudoti specialius prievadus, esančius televizorių galinėje pusėje, todėl įsitikinkite, kad naudojate tinkamus A ir B tipo kabelius. Jei jūsų kabelis yra netinkamo tipo, nuotolinio valdymo pultas neprisijungs prie kompiuterio. Jei kompiuteris ir telefonas yra tame pačiame tinkle, galite pabandyti kaimynystėje rasti kitą tinkamą kabelį. Jei kompiuteris ir telefonas naudoja skirtingų tipų kabelius arba norite naudoti kitokio tipo kabelius, turėsite ieškoti galimybių įsigyti skirtingų tipų kabelių. A ir B tipo kabeliai kainuoja nuo 8 iki 12 JAV dolerių, o C tipo ir pigesni ryšuliai kainuoja mažiau ir labiau tinka pigesniems televizoriams.

Prijunkite “Teo” nuotolinio valdymo pultą prie televizoriaus

Televizoriaus kintamosios srovės adapteris paprastai tiekia pakankamai energijos, kad galėtumėte valdyti televizorių, tačiau jei norite, kad telefonas veiktų visu pajėgumu, jis turi būti prijungtas prie televizoriaus maitinimo šaltinio. Kadangi telefoną naudosite kaip nuotolinio valdymo pultą, įsitikinkite, kad nelaikote jo kišenėje ar rankinėje. Laikykite telefoną prie kūno ir padėkite jį ant įkrovimo kilimėlio. Taip užtikrinsite, kad telefone būtų pakankamai sulčių ir jis neišsikrautų. Kaip pririšti teo pultelį?

Nepraraskite eterneto kabelio

Kaip ir dauguma šiuolaikinių prietaisų, “Teo” nuotolinio valdymo pultas turi eterneto kabelį, kurį galite prijungti prie kompiuterio ir išplėsti jo galimybes. Tačiau kartais galite šį kabelį pamesti arba pamiršti jį prijungti, kai perkelsite telefoną į kitą vietą. Jei pametėte eterneto kabelį, turėsite įsigyti kitą ir prijungti jį prie naujojo kompiuterio.

Įjunkite telefono maitinimą

Kaip ir dauguma išmaniųjų telefonų, “Teo” nuotolinio valdymo pultas veikia “Android” arba “iOS” operacinėse sistemose. Tačiau, kad telefonas veiktų kaip televizoriaus priedėlis, telefone turėsite įjungti “Tethering” parinktį. Naudodami šią funkciją prie telefono vienu metu galite prijungti iki penkių įrenginių. Šią funkciją rasite pasirinkę Nustatymai > “Bluetooth” > “Tethering”. Kaip pririšti teo pultelį? Įjungus šią funkciją, nuotolinio valdymo pultas prisijungs prie jūsų telefono per “Bluetooth”, kai tik bus jūsų telefono veikimo zonoje. Jis neprisijungs prie interneto, jei telefonas nėra prijungtas prie duomenų perdavimo plano.

Nustatykite “Bluetooth” nuotolinio valdymo pulte

Kaip ir daugumoje televizorių, “Teo” nuotolinio valdymo pulte yra integruota “Bluetooth” funkcija. Tai leidžia su tuo pačiu “Bluetooth” priedėliu susieti skirtingus įrenginius – nuo kompiuterių iki kabelinės televizijos priedėlių – ir leisti jiems bendrauti tarpusavyje. “Bluetooth” įrenginius galite susieti paspausdami nuotolinio valdymo pulto trikampį ir pasirinkdami “Ieškoti įrenginių”. Sujungę galite naudoti atitinkamas telefonų funkcijas kitiems prietaisams valdyti. Kaip pririšti teo pultelį? Pavyzdžiui, galite susieti kompiuterį su nuotolinio valdymo pultu, kad galėtumėte valdyti televizorių iš kompiuterio. Taip pat galite susieti “Teo” nuotolinio valdymo pultą su išmaniuoju telefonu, kad galėtumėte naudoti telefoną kaip televizoriaus nuotolinio valdymo pultą. Vienintelis šios sąrankos trūkumas yra tas, kad norėdami valdyti nuotolinio valdymo pultą, turite iš kišenės ar rankinės išsitraukti telefoną.

Kaip pririšti teo pultelį?

Daugelyje šiuolaikinių prietaisų yra įmontuotas nuotolinio valdymo pultas. Tai leidžia naudoti prietaisą kaip pagrindinį televizorių, tačiau yra prietaisų, kurie specialiai sukurti taip, kad veiktų su įvairiais nuotolinio valdymo pulteliais. Pavyzdžiui, “Teo” nuotolinio valdymo pultas turi adapterį, kuris leidžia jį naudoti su beveik bet kuriuo televizoriumi. Taigi dabar telefoną galite naudoti kaip nuotolinio valdymo pultą beveik kiekvienam turimam televizoriui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *