Kaip išmokti hakinti?

Author:

Keista, tačiau tokie dalykai kaip hakinimas žavi nemažai žmonių. Turbūt savaime suprantama, jog neretai hakinimas naudojamas ne itin geriems tikslams. Visgi, tai nereiškia, jog to negalima panaudoti geriems tikslams. Hakinimas itin populiarus, kadangi iš to galima nemažai uždirbti. Iš esmės, net ir tie, kurie moka programuoti, nebūtinai moka hakinti. Domitės hakinimu? Tuomet tikrai žinote, jog tai programavimas. Programuoti galima skirtingomis programavimo kalbomis, todėl ir sukurti galima skirtingus kodus. Kai kurie kuria internetines svetaines, programėles, kiti programuoja siurblius ir panašiai. Programavimo kalbų yra nemažai, tačiau ne visos padės hakinti. Hakinimui pasirinkti galima programavimo kalbas, kurios leis tai daryti paprasčiau. Pavyzdžiui, jeigu norite hakinti internetines svetaines, tuomet turbūt rinksitės programavimo kalbą, kuria galima kurti internetinę svetainę. Pavyzdžiui, php. Renkantis programavimo kalbą labai svarbu nesuklysti. Kuriant internetines svetaines pasitelkiamas front-end ir back-end programavimas. Front-end yra html, css, javascript ir kt. Html ir css yra ne programavimo kalbos, todėl apie tai galvoti net nereikia. Na, o javascript tapti hakeriu tikrai nepadės. Svarbu pasidomėti programavimo kalbomis ir nuspręsti, kuria hakinti bus patogiausia. Pagalvokite, ką hakinti. Nuspręsti reikia iš karto, kadangi nuo to priklauso, kokią programavimo kalbą reikės pasirinkti. Svarbu nesirinkti front-end, nes tai nepadės hakinti. Norite išmokti hakinti? Pradėkite mokytis programuoti. Po kurio laiko pamatysite, jog galima kurti kodus ir išmoksite juos pritaikyti hakinimui.

Ar hakinimas legalu?

Turbūt šį klausimą užduoda daugelis. Visgi, tai priklauso nuo to, kas yra hakinama ir kam tai panaudojama. Kartais hakinimas naudingas. Tuomet, kai pamirštamas slaptažodis, neretai reikia kreiptis į specialistą, kuris padėtų šioje situacijoje. Tokiu atveju tai legalu. Visgi, neretai hakinimas naudojamas tam, jog būtų galima pasipelnyti. To daryti negalima, kadangi tai draudžia įstatymas. Negalima hakinti slaptažodžių ir naudotis svetimomis socialinių tinklų anketomis.

Kaip apsisaugoti nuo hakerių?

Internete tenka susidurti su nemažai sukčių. Vieni iš jų yra hakeriai. Nuhakinti kompiuterį labai lengva. Tai padaryti galima nesudėtinga net ir tuomet, kai hakeris yra nepatyręs. Kaip apsisaugoti? Naudokite programas, kurios keičia IP adresą. Tai vienas iš paprasčiausių būdų, kaip apsisaugoti, tačiau nebūtinai padės. Siųsti į kompiuterį bet kokią informaciją tikrai nesaugu, kadangi įdiegus tam tikras programas, hakeriai gali lengvai nuskaityti visą informaciją. To išvengti lengva, svarbu atidžiai siųstis ir įdiegti programas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *