Kaip išsirinkti tobulus apatinius pagal kūno tipą?

Author:

Kiekviena moteris nori jaustis komfortabiliai dėvėdama apatinius. Jie turi gali suteikti pasitikėjimo savimi, išryškinti kiekvieno kūno privalumus ir paslėpti trūkumus. Šiuo metu rinkoje galime rinktis iš begalės skirtingų liemenėlių ir kelnaičių tipų. Darosi vis sunkiau atrasti modelį, kuris ne tik atrodytų stilingai, bet ir derėtų prie jūsų figūros tipo. Dėl šios priežasties ypač svarbu suprasti, kad apatiniai turėtų būti perkami atsižvelgiant į savo kūno proporcijas. Kiekviena turime nuostabius kūnus, kurių nereikia slėpti. Svarbiausia atrasti modelį su kuriuo jausitės seksualiai ir žavingai kiekvieną dieną!

Dažnai daromos klaidos

Beveik visos moterys bent kartą gyvenime yra įsigijusios apatinius, kurių nei karto nebuvo užsidėjusi. Taip greičiausiai yra dėl to, kad perkame juos susižavėjusios modelių figūromis ant kurių demonstruojami apatiniai atrodo pribloškiamai. Vis dėlto, realybėje mūsų kūno linijos yra skirtingos todėl derėtų rinktis tai, kas tinka būtent mūsų kūnui. Viena nemaloniausių problemų su kuriomis tenka susidurti yra per stipriai į nugarą įsiveržusi liemenėlė. Taip dažniausiai nutinka kai neatkreipiame dėmesio į liemenėles apimtį. Moterims turinčioms didesnę krūtinę patartina rinktis uždaresnes liemenėles, kurios suteiks daugiau prilaikymo, o jų juostos nugaroje atrodys nepastebimos po drabužiais. Dar viena dažnai pasitaikanti problema – kelnaitės po drabužiais riečiasi arba krenta žemyn. Dažnai galvojame, kad taip nutinka jeigu įsigyjame per didelio dydžio apatinius, bet problema gali būti ne tik dydyje, bet kelnaičių stiliuje. Norėdamos, kad apatiniai paslėptų pilvuką rinkitės aukšto liemenes apatinius su prilaikančia guma. Taip būsite tikros, kad kelnaitės ne tik tobulai suformuos jūsų figūra, bet ir išliks vietoje.

Obuolio figūra

Obuolio figūros tipą turinčioms moterims reikėtų skirti didelį dėmesį tinkamų kelnaičių paieškoms. Dauguma šių moterų turi apvalesnį pilvuką, kurį norisi gražiai suformuoti po suknelėmis. Patartina rinktis formuojančias kelnaites aukštu liemeniu. Tokios kelnaitės išliks vietoje ir vizualiai paslėps platesnį juosmenį. Atkreipkite dėmesį į kelnaičių medžiagą. Venkite nėrinių ar kitų raštų, kurie išryškėja po drabužiais ir vizualiai apsunkina figūrą. Verčiau rinkitės tamprius, formuojančius audinius, kurie atrodys nepastebimi ir sukurs vientisą liniją.

Smėlio laikrodžiai ir kriaušės

Šių figūrų savininkės dažniausiai susiduria su problema, kad apatiniai neuždengia užpakaliuko ir neatrodo dailiai. Dėl apvalumų kūno apačioje šioms moterims derėtų vengti ypač atvirų modelių, nes su jais nesijausite komfortabiliai. Dėl šios priežasties seksualias kelnaites su juostele derėtų rinktis ne kasdieniam nešiojimui. Atkreipkite dėmesį į šortukus. Jie yra gana uždari, todėl suteiks norimo komforto moterims turinčioms didesnį užpakaliuką. Dėl savo dizaino, šortukai prilaiko klubus, todėl jūsų figūra atrodys proporcingai.

Trikampis

Apverstų trikampių figūrų atstovėms reikia ieškoti apatinių, kurie vizualiai suteiktų moteriškų iškilumų. Rinkdamosi kelnaites atkreipkite dėmesį į jų stilių. Ieškokite apatinių su aukštu, giliu kirpimu kojų srityje. Tai vizualiai prailgina kojas, atidengia klubus. Šioms moterims tinka ir kelnaitės su juostele, nes neuždengia moteriškų apvalumų: https://www.miestomada.lt/44-kelnaites-su-juostele-stringai. Vis dėlto, šios figūros moterims vertėtų vengti šortukų, nes taip tik dar labiau susiaurinsite savo klubus.

Kiekviena moteris išsirinkusi tinkamus apatinius galės jaustis patogiai savame kūne. Vis dėlto, visada vadovaukitės savo širdies balsu ir rinkitės tuos drabužius su kuriais jaučiatės geriausiai. Nebijokite eksperimentuoti, kad atrastumėte tai, kad jus priverčia jaustis seksualiai. Jeigu ieškote ne tik stilingų apatinių, bet ir viršutinių drabužių apsilankykite pas mus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *