Kaip piešti Kalėdų senį?

Author:

Buvote taip užsiėmę nuostabių kalėdinių atvirukų kūrimu, gardžių skanėstų gaminimu ir gražių dovanų kūrimu, kad pamiršote apie Kalėdų Senelį. Ką daryti dabar? Na, Kalėdų Senelis ateis į kiekvienus namus, kai vaikai užsidės mąstymo kepuraites ir padės jam pasisemti idėjų. Taigi jei turite vaikų, kurie nekantrauja nupiešti Kalėdų Senelį, štai kaip tai padaryti. Gerai žinoma, kad vaikai mėgsta piešti Kalėdų Senelius. Net jei jūsų vaikas nieko nežino apie linksmąjį senelį, jis galės suprasti šias paprastas žingsnis po žingsnio instrukcijas ir greitai nupiešti šio visame pasaulyje žinomo Kalėdų senelio paveikslėlį. Kaip piešti Kalėdų senį? Nesvarbu, ar tai pirmas kartas, ar ne, niekada nepakenks vėl išmokti naujų dalykų. Šie paprasti žingsneliai padės pradėti įgyvendinti šį smagų projektą – Kaip nupiešti Kalėdų Senelį.

Kaip piešti Kalėdų senį?

1 žingsnis: išmokite nupiešti apskritimą.

Tobulas apskritimas padės jums nupiešti tobulą Kalėdų Senelį. Pirmiausia reikės susirasti kompasą arba liniuotę. Pažymėkite tašką, kuriame kompaso rodyklė sutampa su liniuote. Gausite dvi lygias linijas. Dabar padėkite pieštuko smaigalį tiksliai ant žymės ir nubrėžkite apskritimą. Kad apskritimas būtų apskritesnis, sukite pieštuką pagal laikrodžio rodyklę. Šis metodas vadinamas spiraliniu piešimu. Jis padės jums nubrėžti tobulą apskritimą.

2 žingsnis: išmokite piešti skrybėlę.

Jei norite nupiešti tobulą skrybėlę, turėsite naudoti tą pačią liniuotę, kompasą, pieštuką ir spiralės techniką, kurią naudojote piešdami apskritimą. Įsitikinkite, kad piešiant skrybėlę liniuotė yra visiškai tiesi. Kaip piešti Kalėdų senį? Jei bus koks nors išlinkimas, baigus piešti skrybėlė atrodys neteisingai.

Kaip piešti Kalėdų senį?

3 žingsnis: išmokite piešti barzdą ir ūsus.

Pirmiausia turėsite išmokti piešti tiesią liniją. Padėkite pieštuko smaigalį tiksliai ant pirmojo ženklo ir šalia jo padarykite dar vieną ženklą. Turėsite dvi tiesias linijas. Dabar naudokitės tiesiomis linijomis kaip orientyru brėždami liniją, kuri lenkia barzdą į viršų ir į dešinę. Kitą lenktą liniją nubrėžkite ūsams. Nubrėžkite mažesnes lenktas linijas barzdos viduryje esantiems plaukams.

4 žingsnis: išmokite piešti akis ir antakius.

Turėsite išmokti piešti šoninę V formos liniją kiekvienai akiai. Padėkite pieštuko galiuką linijos gale ir šalia jo padarykite ženklą, kad gautumėte kitą liniją. Taškai, kuriuose šios dvi linijos susilieja, yra akys. Dabar ta pačia technika nupieškite antakius. Įsitikinkite, kad abu antakiai liečiasi akių viršuje.

5 žingsnis: sužinokite, kaip nupiešti nosį.

Pirmiausia turėsite išmokti piešti tiesią liniją. Padėkite pieštuko galiuką tiksliai ant pirmosios žymės ir šalia jos padarykite dar vieną žymę. Šie du ženklai sudaro tiesią liniją. Dabar šia tiesia linija vadovaukitės piešdami nosį. Nosies apačiai nubrėžkite lenktą liniją. Taškas, kuriame baigiasi ši lenkta linija, yra nosies galas.

Kaip piešti Kalėdų senį?

6 žingsnis: išmokite piešti Kalėdų Senelio burną ir barzdą.

Pirmiausia turėsite išmokti nupiešti apverstos V formos liniją, skirtą burnai. Padėkite pieštuko galiuką ties linijos pabaiga ir šalia jos padarykite ženklą. Abu ženklai sudaro apverstą V formos liniją. Dabar naudokite šią apverstą V formos liniją kaip orientyrą brėždami lenktą burnos liniją. Kaip piešti Kalėdų senį? Padarykite lenktą barzdos liniją. Abi linijos turėtų susilieti burnos viduryje.

7 veiksmas: nusivilkite paltą ir pirštines.

Pirmiausia turėsite išmokti nubrėžti tiesią liniją. Padėkite pieštuko smaigalį tiksliai ant pirmojo ženklo ir šalia jo padarykite dar vieną ženklą. Šie du ženklai sudaro tiesią liniją. Dabar šia tiesia linija vadovaukitės piešdami paltą. Palto apykaklei nubrėžkite apverstą V formos liniją. Kaip piešti Kalėdų senį? Tiesia linija nubrėžkite palto rankoves. Tiesia linija nubrėžkite palto sagas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *