Kaip pasigaminti peteliškę?

Author:

Kaip pasigaminti peteliškę: stilingos išvaizdos pagrindai?

Taigi jau turite smokingą, liemenę, kelnes ir marškinius. Dabar metas atkreipti dėmesį į paskutinį vestuvinės aprangos akcentą – peteliškę. Šiek tiek senamadiška ir šiek tiek rokenrolinė peteliškė pastaraisiais metais tampa vis populiaresnė, nes vis daugiau vyrų randa būdų, kaip pakeisti tradicinį juodai baltą derinį. Kas tiksliai yra peteliškė? Iš esmės tai audinio gabalėlis, užmaunamas ant apykaklės – prisiminkite poną Žirniuką arba senovinį pagrobėją. Kaip pasigaminti peteliškę? Tačiau kai pradedate gilintis į peteliškes, viskas tampa šiek tiek sudėtingiau… Šiame tinklaraščio įraše pateikiame viską, ką reikia žinoti apie peteliškes, prieš įsigyjant vieną (arba dešimt) savo vestuvių dienai.

Kaip pasigaminti peteliškę?

Kas yra peteliškė?

Taurelė – tai audinio gabalas, apjuosiamas aplink apykaklę. Ji gali būti bet kokios spalvos ir bet kokio rašto, bet tradiciškai ji yra labai oficiali ir juoda. Taurelė rišama nedideliu mazgu apykaklės priekyje, o ne rišama iš nugaros pusės, kaip įprastas kaklaraištis. Jei dėvite smokingą, tikriausiai dėvėsite peteliškę. Taurelės puikiai tinka vestuvėms, nes jos atrodo unikaliau ir asmeniškiau nei paprastas kaklaraištis, ir nebūtina būti ponas Darcy, kad jas dėvėtumėte. Tai puikus būdas išsiskirti iš minios, tačiau išlikti stilingam ir oriam.

Kaip pasirinkti tinkamą spalvą?

Tikriausiai esate numatę savo vestuvių spalvinę schemą, bet galbūt nesugalvojote, kokios spalvos peteliškė prie jos derėtų. Jei turite spalvinę schemą, prie jos labai lengva priderinti peteliškę. Jei ne, pateikiame keletą patarimų, kaip pradėti: – Tamsios spalvos atrodo sunkesnės, sodresnės ir oficialesnės. Taigi, jei ieškote kažko oficialesnio, rinkitės tamsią, pavyzdžiui, juodą, tamsiai mėlyną ar sidabrinę. – Kaip pasigaminti peteliškę? Šviesios spalvos yra šiek tiek laisvesnės. Balta, kreminė ir geltona yra šviesios spalvos, todėl jei norite žaisti laisvalaikio stiliumi, jos puikiai tiks. – Ryškios spalvos labiau traukia akį. Jei norite atkreipti dėmesį į savo aprangą, rinkitės ryškias spalvas, pavyzdžiui, raudoną, mėlyną ar geltoną.

Patikrinkite peteliškės ilgį

Vienas iš dalykų, į kuriuos turite atkreipti dėmesį, yra peteliškės ilgis. Reikia atsižvelgti į du matmenis – peteliškės plotį ir peteliškės ilgį. – Peteliškės plotis priklauso nuo asmeninio skonio – norite siauros ar plačios peteliškės? Paprastai peteliškės plotis turėtų būti maždaug tokio pat pločio, kaip ir jūsų atlapo plotis. – Svarbesnis yra peteliškės ilgis. Taurelė turi būti pakankamai ilga, kad tilptų aplink apykaklę, bet pakankamai trumpa, kad nekabotų ant krūtinės. Geriausias būdas patikrinti ilgį – apsivilkti marškinius ir pasimatuoti juos su peteliške. Jei peteliškė nėra tinkamo ilgio, visada galite ją pakoreguoti arba paprašyti siuvėjo šiek tiek patrumpinti.

Kaip pasigaminti peteliškę?

Kaip dėvėti peteliškę?

Yra keli būdai, kaip užrišti peteliškę, tačiau paprasčiausias ir tvarkingiausias būdas – naudoti peteliškės segtuką. Tai iš esmės yra segtukas, kuris už jus prilaiko peteliškę vietoje, todėl galite susitelkti ties tinkamu mazgo užrišimu. Jei segtuko neturite, pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums susirišti peteliškę tradiciniu būdu: – Pradėkite rišti peteliškę aplink marškinių apykaklę blogąja puse į išorę. – Kaip pasigaminti peteliškę? Uždėkite peteliškės centrą ties apykaklės viduriu. – Abu galus apjuoskite aplink kaklą ir sukryžiuokite per vidurį. – Užveržkite peteliškę traukdami abu galus į priešingas puses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *