Kas būna po mirties?

Author:

Kalbėti kai kuriomis temomis dažnai ne itin malonu. Mirtis gąsdina, todėl daugelis linkę nekalbėti apie tai. Nereikia bijoti. Kai kurie bijo, nes nežino, kas bus, kiti jaudinasi dėl proceso. Jaudintis galima ne tik dėl, kas būna po mirties, bet ir dėl kitų dalykų. Gali pasirodyti, jog mirties procesas neskausmingas, tačiau nežinia, kas juntama tuo metu. Galbūt skausmas stiprus ir jį sudėtinga atlaikyti. Kas ten žino kaip yra. Apie tai galima diskutuoti, tačiau atsakymą sužinoti galima tik tuomet, kai tai atsitinka. Diskutuoti galima skirtingomis temomis. Kai kuriems mirties tema atrodo nediskutuotina ir apie tai vengia kalbėti, kiti diskutuoja apie tai. Kas nutinka po mirties? Atsakymai į šį klausimą gali būti skirtingai. Tai priklauso nuo religinių pažiūrų ir panašiai. Kokia Jūsų nuomonė? Tikite, jog žmonės reinkarnuojasi? Galbūt tikite kitais dalykais? Kas gali nutikti po mirties?

Atsakymai priklauso nuo religijos. Kartais žmonės netiki pomirtiniu gyvenimu ir teigia, jog reinkarnuojamasi. Reinkarnacija nepagrįsta, tačiau daugelis teigia, jog yra įrodymų, rodančių, kad tai egzistuoja. Kas yra reinkarnacija? Turbūt esate girdėję istorijų apie tai, jog žmonės atpažįsta vietas, kuriose nebuvo, prisimena įvykius. Reinkarnacija vyksta tuomet, kai po mirties atgimstama kitame kūne. Skamba įtikinamai. Ką manote? Kuo tikite?

Kartais gali pasirodyti, jog gyvenimas nelepina, tačiau apie mirtį vis tiek baugu pagalvoti. Savižudybė yra tema, apie kurią kalbėti sunku. Tema skaudi. Turbūt sudėtinga kalbėti apie tai, kas liečia nemažai žmonių. Savižudybių skaičius nemažas, todėl kai kuriems gali būti skaudu apie tai galvoti. Skaudžiausia tuomet, kai žudosi jauni žmonės. Gaila ir vyresnių, tačiau jų sprendimas retai įvyksta dėl to, jog vyksta patyčios mokykloje. Tuomet, kai iš gyvenimo pasitraukia paauglys, nesusipažinęs su gyvenimu, labai gaila. Manote, jog tokie žmonės nebijo mirti? Galbūt mirtis nekelia baimės tiems, kurie žudosi? Pavargti nuo sunkaus gyvenimo gali tie, kuriems reikia susidurti su skaudžiais įvykiais. Sudėtingas gyvenimas gali privesti prie neapgalvotų sprendimų, tačiau reikia nepamiršti to, jog būna geresnių dienų, reikia tiesiog jų palaukti. Supratus, jog gyvenimas ne tik laimės akimirkos, gali būti lengviau gyventi. Kartais gali būti sudėtinga įžvelgti gerus dalykus, kai vyksta skaudūs išgyvenimai, tačiau jie įvyksta. Laimingam būti nelengva, kadangi tai ne tik gyvenimo išbandymai, bet ir požiūris. Gyvenimas nenuspėjamas ir gražus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *