Kas skaido alkoholį?

Author:

Gaila, tačiau alkoholis iki šiol vartojamas ir neretai net gerokai per daug. Kai kuriems atrodo, jog alkoholis nekenkia ir leidžia tiesiog atsipalaiduoti. Visgi, gerti alkoholio tikrai nereikėtų. Ne vien dėl sveikatos, bet ir dėl kitų priežasčių. Tiesa ta, jog po kurio laiko alkoholis gali tiesiog nebeleisti linksmintis be jo. Neretai žmonės pripranta prie alkoholio ir dėl jo praranda darbą ir kitus dalykus. Alkoholis tikrai ne pats geriausias dalykas, kurį galima pasirinkti. Visgi, ne pats prasčiausias. Turbūt daugelis pripažintų, jog narkotikai daug prasčiau už alkoholį. Naudinga atsisakyti bet kokių žalingų įpročių ir gyventi sveikai. Tokiu atveju galima ne tik jaustis sveikesniam, bet ir nereikia susidurti su nemalonumais. Sveikas gyvenimo būdas gali padėti jaustis laimingesniam.

Ar alkoholis sveika?

Turbūt ne kartą teko girdėti, jog taurė vyno sveika. Gali būti, jog lašelis alkoholio padeda organizmui, tačiau tikrai ne kelios taurės ar daugiau. Alkoholis nesveika. Nereikia galvoti priežasčių, kodėl gerti. Svarbu atsisakyti alkoholio ir mėgautis geresne savijauta. Neretai alkoholis yra priežastis, kodėl savijauta ne pati geriausia. Kartais naudinga atsisakyti alkoholio, jog būtų galima jaustis geriau. Apie tai galima rasti nemažai informacijos internete. Kartais naudinga pasikalbėti net ir su gydytojų. Tikrai alkoholis kenkia ne tik savijautai, bet ir organizmui.

Nuo kokio amžiaus pradėti gerti alkoholį?

Neretai galima pastebėti, jog žmonės laukia amžiaus, kada galėtų pradėti gerti. Kai kurie net iki tol neparagauja alkoholio. Kam pradėti gerti, juk tai nebūtina. Tikrai yra nemažai žmonių, kurie visiškai nevartoja alkoholio ir jaučiasi laimingi. Reikia suprasti, jog gerti alkoholį tikrai nebūtina. Kai kuriems atrodo, jog alkoholis sudaro įspūdį, kad žmogus linksmas, suaugęs. Visgi, kai kurie sugeba linksmintis ir be alkoholio. Turbūt jiems keista, kaip kiti to nesugeba daryti, kai yra blaivi. Alkoholis nesveika, todėl reikia jo atsisakyti. Blaiviam daug smagiau pramogauti, ką jau kalbėti apie tai, kad po to nereikia susidurti su galvos skausmu.

Ar alkoholis kenkia?

Manote, jog alkoholis nekenčia? Tikrai klystate. Neretai dėl alkoholio ne tik auga svoris, bet ir reikia susidurti su kitais nemalonumais. Jeigu jaučiatės prastai, tuomet gali būti, jog alkoholis to priežastis. Labai svarbu suprasti, kad alkoholis nepadeda jautis geriau, o tik blogina savijautą. Naudinga pasidomėti ir atsisakyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *