Kas užmiega žiemos miegu?

Author:

Žiemos metu miega ne tik ežiai, bet ir kiti gyvūnai. Turbūt nustebtumėte sužinoję, kiek gyvūnų renkasi miegą žiemos metu. Tiksliau nesirenka. Tai tiesiog jų genuose. Daugeliui gali pasirodyti keista, jog vos tik atšalus orams, pusė miško tiesiog pradeda miegoti ir tikrai ne nakčiai ar kelioms. Visgi, reikia pripažinti, jog daugelis dalykų, kuriuos daro gyvūnai, mums sunkiai suprantami. Apie tai daugiau informacijos galima rasti internete. Būtent ten išsami informacija, kuri padeda geriau suprasti ne tik gyvūnus, bet ir apskritai biologiją.

Kas nutinka, jeigu neužmiega žiemos metu?

Turbūt daugeliui smalsu, kas atsitinka, jeigu gyvūnas neužmiega žiemos metu arba atsikelia? Nereikia galvoti, jog vos tik užmigus, įminga taip kietai, jog neatsikelia. Kartais gyvūnai gali miegoti taip stipriai, jog aplinkui vykstantys dalykai jų tiesiog neliečia. Visgi, kartais reikia pastebėti, jog gyvūnus gali pažadinti bet kas. Tokiu atveju gyvūnai gali lengvai vėl užmigti. Nesvarbu, kada jie užmiega, svarbu tai, kad žiemą miega. Kartais labai sudėtinga suprasti gyvūnus, tačiau stebėtis nereikia. Juk žiemą šaltą, todėl daugeliui atrodo, jog tai geriausias sprendimas. Ką jau kalbėti apie tai, jog žiemos metu labai sudėtinga rasti maisto. Kai kuriems gyvūnams gali būti ne tik per šalta, bet ir maistą rasti labai sudėtinga. Pagalvojus apie tai, tikrai galima suprasti, kodėl kai kurie gyvūnai miega žiemą. Visgi, tai priklauso ne nuo pasirinkimo. Turbūt keista tai, jog kai kurie gyvūnai lyg susitarę eina miegoti žiemos metu. Bet turbūt bet kuris gali pripažinti, jog genai daro savo. Gyvūnas jaučia poreikį eiti miegoti ir atsikelti tik tuomet, kai atšils. Nereikia stebėtis.

Kodėl kai kurie gyvūnai miega žiemos metu?

Kai kurie gyvūnai miega žiemos metu, kiti ne. Kodėl? Tai gali sudominti daugelį. Visgi, labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog kai kurie gyvūnai miega ne tik dėl to, jog jiems šalta, bet ir dėl kitų priežasčių. Juk žiemos metu rasti maisto tikrai nelengva. Dėl to daugelis gyvūnų miega žiemos metu, jog jiems nereikėtų šalti ir ieškoti maisto. Bent jau galime spėlioti. Reikia pripažinti, jog gali būti ir kitų priežasčių. Turbūt kiekvieno gyvūno priežastis individuali. Visgi, žiemos metu miega daugiau nei viena rūšys gyvūnų. Nereikia stebėtis, juk šalta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *