Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos?

Author:

Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš jūsų pensijos?

Jei nesate nuo mokesčių atleista organizacija, pavyzdžiui, bažnyčia, mokykla ar pelno nesiekianti organizacija, jūsų pensija turi būti pradėta mokėti sulaukus 50 metų ir tęsiama bent 25 metus. Tai reiškia, kad jei pensiją pradedate gauti nesulaukę 50 metų, ji turi trukti bent 25 metus. Jei antstoliu dirbate 15 ar daugiau metų, jūsų darbdavys gali išskaičiuoti visas jau gautas ankstesnes pensijas iš jūsų būsimų pensijos pajamų. Tai galioja ne visiems – kai kurie žmonės gali išsaugoti savo ankstesnes pensijas, net jei jie nustojo dirbti antstoliais vos po kelerių metų. Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos? Tačiau net jei jūsų įmonė nesiūlo jokių buvusių pensijų išmokų, ateityje vis tiek gali būti įmanoma pretenduoti į tam tikrus atskaitymus iš buvusio darbo užmokesčio. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kiek pinigų gali trūkti iš jūsų paskutinio atlyginimo ir kokie atskaitymai galimi.

Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos?
Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos?

Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš jūsų pensijos?

Paprastai visi, kurie antstoliu dirbo 15 ir daugiau metų, gali išskaičiuoti visas ankstesnes iš darbdavio gautas pensijas. Tai apima ir pensininkus, kurie nustojo dirbti antstoliais, ir jaunesnius asmenis, kurie dar nėra gavę pensijos. Vienintelės išimtys – tai žmonės, kurie savo noru nustojo gauti savo darbdavio pensiją iki 50 metų, žmonės, kurie buvo priversti išeiti į pensiją anksčiau, nei įgijo teisę į pensiją, ir žmonės, kurie jau kartą buvo apmokestinti federalinio pajamų mokesčio tikslais. Yra tam tikrų aplinkybių, kai negalima daryti išskaitų iš paskutinio atlyginimo. Šios aplinkybės yra šios: sulaukėte 65 metų arba artėjate prie 65 metų amžiaus. Jūsų amžius, kai pradėjote gauti pensiją, yra vyresnis nei įprastas 66 metų pensinis amžius. Tai reiškia, kad iki išėjimo į pensiją ir visos pensijos gavimo jums dar liko keleri metai. Jums anksčiau buvo nustatytas aukštas kraujospūdis, didelis cholesterolio kiekis kraujyje arba nesveika mityba, kuri galėjo lemti širdies ligas ir (arba) ankstyvą mirtį Esate priklausomas nuo kokių nors organizmui kenksmingų vaistų. Tai apima alkoholį ir neteisėtus narkotikus, pavyzdžiui, heroiną ir kokainą.

Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos?
Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos?

Kokios išskaitos gali būti daromos iš buvusių pensijų?

Jei pensiją pradedate gauti nesulaukę 50 metų, turite teisę iš savo darbo užmokesčio daryti išskaitas už visas anksčiau gautas valstybės finansuojamas išmokas. Tai apima senatvės, invalidumo, maitintojo netekimo ir kai kurias užimtumo bei socialinės paramos išmokas. Tačiau tik dalis šių išmokų gali būti išskaičiuojama iš jūsų galutinio atlyginimo. Išskaitos dydis priklauso nuo visų jūsų gautų valstybės išmokų. Toliau pateikiamos bendrosios taisyklės: Prieš pradėdami gauti buvusio darbdavio išmokas, turite apie tai įspėti darbdavį ne vėliau kaip prieš 30 dienų. Galite daryti išskaitą tik už tą patį laikotarpį, kurį gavote tas pačias išmokas. Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos? Jūsų darbdavys turi turėti rimtą priežastį daryti išskaitą, pavyzdžiui, jei nesumokėjote išmokos arba jei išmokos naudojamos ne taip, kaip tikėtasi. Išskaitos suma yra didesnė asmenims, kurie gavo kelias išmokas, įskaitant senatvės, invalidumo, maitintojo netekimo, įdarbinimo ir socialinės paramos išmokas. Tokie žmonės vadinami “daugiavaikiais”, o jų galutinis darbo užmokestis dažnai vertinamas daugiau nei vidutinis. Jei priklausote šiai kategorijai, galite Pensijų išmokų komisijai pateikti prašymą, kad prie galutinio atlyginimo būtų pridėta didesnė suma.

Kaip pateikti prašymą išskaičiuoti iš galutinio atlyginimo?

Pirmas žingsnis, norint pateikti prašymą dėl išskaitos iš galutinio atlyginimo, yra sužinoti, kokia suma jums jau buvo išmokėta. Ši suma vadinama jūsų baziniu atlyginimu ir paprastai yra mažesnė už jūsų galutinį atlyginimą. Jūsų galutinis darbo užmokestis paprastai yra suma, kurią galite gauti iš vieno mokėtojo. Šis atlyginimas bus didžiausia jūsų galutinio atlyginimo dalis, kurią galite reikalauti išskaičiuoti. Tačiau jei patenkate į vieną iš toliau nurodytų kategorijų, savo galutinį atlyginimą galite sumažinti tokia suma, kokios reikia, kad patektumėte į šią kategoriją: Esate jaunesnis nei 50 metų amžiaus. Šiuo atveju Jūsų bazinis atlyginimas yra lygus penktadaliui galutinio atlyginimo, o galutinis atlyginimas mažinamas penktadaliu už kiekvienus metus, kai esate jaunesnis nei 50 metų. Bazinį atlyginimą galite gauti tol, kol sulauksite 50 metų. Jums yra 50 metų arba daugiau, bet ne daugiau kaip 62 metai. Šiuo atveju Jūsų bazinis atlyginimas yra viena dvidešimtoji galutinio atlyginimo, o galutinis atlyginimas mažinamas viena dvidešimtąja už kiekvienus metus, kai esate vyresnis nei 62 metų. Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos? Bazinį atlyginimą galite gauti tol, kol sulauksite 62 metų.

Išskaitų, kurias galite daryti, pavyzdžiai

Štai keletas išskaitų, kurias galite daryti iš savo galutinio atlyginimo, pavyzdžių: Galite išskaičiuoti mėnesinės socialinės paramos išmokos sumą. Paprastai ši suma yra mažesnė už jūsų galutinį atlyginimą, tačiau tai priklauso nuo jūsų situacijos. Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos? Taip pat galite apsvarstyti galimybę išskaičiuoti bet kokių kitų valstybės išmokų, kurias gavote praeityje, sumą. Tai apima senatvės, maitintojo netekimo, invalidumo, neįgalumo pensijas ir užimtumo bei socialinės paramos išmokas.

Kiek antstolis gali išskaičiuoti iš pensijos?

Nemaža dalis jūsų paskutinio atlyginimo turėtų būti skiriama pensijų santaupoms kaupti. Jei esate nuo 50 iki 62 metų amžiaus, galite priimti sprendimą sumažinti savo galutinį atlyginimą tokia suma, kad jis patektų į vieną iš toliau išvardytų kategorijų. Tikėtina, kad tai šiek tiek sumažins jūsų pensijų santaupas, tačiau tai gali leisti jums išeiti į pensiją anksčiau ir su mažesnėmis pragyvenimo išlaidomis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *