Kodėl išnyko dinozaurai?

Author:

Dinozaurų išnykimas daugelį stebina. Kaip taip gali būti, jog buvo skirtingų rūšių dinozaurų ir staiga jie išnyko. Tikrai tai gali ne tik stebinti, bet ir neraminti. Tam teorijų yra nemažai. Pagrindinė turbūt paprasčiausia. Juk gyvieji organizmai turi daugintis tam, jog išliktų. Net ir šiomis dienomis yra nykstančių organizmų, kuriuos būtina suvesti kartu, jog būtų galima pratęsti jų rūšį. Kita priežastis kiek mažiau reali, juk galėjo kažkas atsitikti, dėl ko dinozaurai išnyko. Maisto nepriteklius? Gal kokia nors kita priežastis? Gali būti skirtingų priežasčių, tačiau svarbu žinoti, jog dinozaurų išnykimas tikrai stebina. Ne tik mokslininkus, bet ir visus kitus.

Kodėl išnyko dinozaurai?
Kodėl išnyko dinozaurai?

Ar dinozaurai gali atsirasti vėl?

Tam tikri filmai gali sukelti žmonėms nuostabą ir leisti pagalvoti, ar tai įmanoma. Turbūt daugelis matė filmą apie dirbtinai sukurtus dinozaurus. Filmas toks įdomus, jog sukurta daugiau nei viena dalis. Visgi, ar tai įmanoma tikrame gyvenime? Ar galima prikelti dinozaurus naujam gyvenimui? Gal ir įmanoma, tačiau filmas tikrai parodė, jog žmonių ir dinozaurų kartu suvesti tikrai nereikėtų. Juk ne kiekvienas dinozauras žolėdis. Tai reiškia, jog žmonės kiltų pavojus, jeigu dinozaurai vėl atsirastų. To išvengti galima nesudėtingai. Mokslininkai turėtų mažiau eksperimentuoti ir susitelkti į tai, kas šiomis dienomis svarbu, o ne į tai, kas juos domina. Dinozaurų atsiradimas galėtų sukelti paniką. Net ir žolėdžiai gali sukelti daug žalos. Pažiūrėkite į jų dydį. Na, nepažiūrėsite, tačiau galite pasidomėti. Dinozaurai tai ne minkštos ir mielos pandos, jie gyvi padarai, kurie gali sukelti daug žalos. Žmonėms ir dinozaurams gali būti per daug ankšta vienoje planetoje.

Kodėl išnyko dinozaurai?
Kodėl išnyko dinozaurai?

Ar dinozaurai pavojingi?

Manote, jog dinozaurai nepavojingi? Galvokite iš naujo. Kai kurios rūšies dinozaurai tikrai atrodo mieli. Tai, jog jie žolėdžiai, padaro juos dar mielesniais, tačiau tai nereiškia, jog jie nekenksmingi. Tai dideli padarai, todėl žalos gali nemažai padaryti net ir to nenorėdami. Labai svarbu atidžiai pasidomėti dinozaurais ir tuomet nuspręsti, ar verta jais domėtis. Kai kurie žmonės žiūri per daug filmų ir nusprendžia išbandyti pačius keisčiausius dalykus. Dinozaurai pavojingi, todėl geriau tegul lieka filmuose ir filmukuose. Mokslas leido susipažinti su dinozaurais, tačiau neaišku, ar jie tikrai buvo tokie, kokie nurodyti. Gal jie daug pavojingesni nei daugelis mano.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *