Kodėl verta atgauti jėgas sanatorijoje?

Author:

Nuo ilgo, įtempto gyvenimo ritmo, kaip ir automobilis be tinkamos priežiūros, sutrinka žmogaus organizmas. Vis dažniau pasikartojančios nuovargio ir silpnumo bangos perspėja apie tai, jog pats laikas pagalvoti apie kokybišką poilsį ir senkančių jėgų atstatymą bei pasinaudoti kuria nors patinkančia sveikatinimosi programa. O kur visa tai geriausia padaryti? Aišku, kad sanatorijoje.

Kuo poilsis sanatorijoje skiriasi nuo kitų poilsiavimo rūšių?

Poilsis sanatorijoje mažai kuo skiriasi nuo mėgavimosi patogumais aukštos klasės viešbutyje ar poilsio namuose, čia lankytojams tik suteikiama daugiau medicininio pobūdžio paslaugų. O visa kita lieka taip pat, kaip ir kitose poilsiavietėse. Juk sanatorijose irgi veikia restoranai ir kavinės, ten svečių laukia sotūs pusryčiai, pietūs ir vakarienė, tad problemų dėl maitinimosi jiems nekyla.

Kodėl verta atgauti jėgas sanatorijoje?
Kodėl verta atgauti jėgas sanatorijoje?

Nuo ko priklauso poilsiavimo sanatorijoje kaina?

Poilsiavimo sanatorijoje kaina tiesiogiai priklauso nuo to, kiek laiko joje ketinate praleisti, kokias sveikatinimo procedūras ir programas rinksitės, keliese nusprendėte ten apsigyventi, kokio tipo kambaryje norėsite apsistoti. Sanatorijose esantys apartamentai, pritaikyti tiek pavieniams lankytojams, tiek šeimoms. Kuo daugiau sanatorijoje jums reikės gyvenamojo ploto, tuo brangiau teks už jį sumokėti. Tačiau, jei poilsį sanatorijoje užsisakysite internetu, tada jums gali būti pritaikyta nuolaidų akcija, kurios dėka už nuostabų poilsį mokėsite mažiau.

Kokios yra žymiausios šalies sanatorijos?

Pagrindiniai kurortiniai miestai, kuriuose veikia po keletą sanatorijų yra šie – Birštonas, Druskininkai ir Palanga. Birštone pati žinomiausia sanatorija „Eglė“. Joje sudarytos sąlygos ilsėtis bei gydytis ir mažiesiems, kur jiems taikomos specialios gydomosios programos. Palangoje pirmais smuikais groja dvi sanatorijos – tai „Gradiali“ ir sveikatos centras „Energetikas“ (Šventojoje). Pastaroji įstaiga veikia nuo 1986 metų.

Kas yra žinoma apie sanatorijas Druskininkuose?

Jei domina sanatorijos Druskininkuose, tai žinokite, jog visos šio kurortinio miesto sanatorijos vertinamos vienu žodžiu“ „puikiai“. Pati populiariausia tarp jų – tai „Eglės“ sanatorija, kurioje lankytojus aptarnauja didelis būrys medicinos darbuotojų, jiems siūloma daug įvairių gydomųjų programų ir atskirų procedūrų, taip pat jų laukia pirčių malonumai. Taip pat daug gerų atsiliepimų sulaukia ir sanatorija „Draugystė“, kuri savo klientams ne tik garantuoja platų gydomųjų ir SPA procedūrų pasirinkimą, bet ir subalansuotas sveikatinimo programas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *