KUR ROMANTIŠKAI PRALEISTI LAIKĄ VILNIUJE?

Author:

Kai atstumai Lietuvoje dabar mažai ką reiškia, nes juos įveikti nesudėtinga, nėra jokių rimtų keblumų suorganizuoti romantišką vakarienę Vilniuje, net jei tu gyventum Skuode ar Žagarėje. Lieka tik atsakyti į klausimą: „Kur romantiškai praleisti laiką Vilniuje?“ Jei tik porai kyla noras atitrūkti nuo įprastos rutinos, romantiškai Vilniuje yra kur pabūti. Čia yra daugybė vietų – ir brangesnių, ir pigesnių, kuriose jums tikrai bus garantuota galimybė su pačiu artimiausiu žmogumi pasimėgauti ramybe, bei romantiška aplinka.

Kur Vilniuje apsistoti romantiškos nakvynės?

Vilniuje apstu viešbučių, kuriuose galima apsistoti laisvalaikiu ir pagyventi kelias dienas. Tokių vietų yra tiek pačiame sostinės centre, įvairiose senamiesčio vietose, netoli vaizdingojo Bernardinų parko ar garsiajame Užupio rajone. Kur nuspręsite apsistoti, visur jums bus garantuojama jauki kaip namuose pas mamą nakvynė, sielą ir kūną atpalaiduojantis poilsis, nepriekaištinga komforto atžvilgiu aplinka, visada pasiruošęs pasitarnauti personalas ir nepakartojamų skonių patiekalai ant pusryčių ar vakarienės stalo. Šie skoniai gali būti atkeliavę ne tik iš lietuviškos virtuvės raciono, bet ir iš tolimosios Meksikos, Brazilijos, Peru ir net Karibų jūros regiono virtuvių. Nors šie skoniai gali pasirodyti esą labai egzotiški ir lietuvaičiams neįprasti, tačiau tikrai suteikia kiekvienam jų paragavusiam malonių potyrių.

Kokia alternatyva sostinės svečiams ir patiems vilniečiams siūloma vietoje romantiškos vakarienės?

Jei širdis trokšta pasimėgauti romantiško turinio poilsiu sostinėje, dėl šios priežasties nebūtina griebtis nakvynės kuriame nors viešbutyje. Juk čia, norint dviese atsipalaiduoti nuo kasdienybės keliamų rūpesčių, galima pasidžiaugti ir maloniu laiko praleidimu SPA ar masažo salonuose. Šičia lankytojams atitinkamomis procedūromis gerą nuotaiką bei savijautą garantuoja juos aptarnaujantys specialistai. Tarp ypatingų malonumų galima paminėti ne tik viso kūno masažą, ištaigingą ritualą su rožių aromatais arba viso kūno masažus su rožių aliejumi, bet ir kiniškus masažus dviem. Šį sąrašą papildo ir sūkurinės vonios teikiami malonumai arba šokoladinis SPA ritualas dviem ir pan.

Kai pagalvoji, palepinti save ir artimą žmogų galima ir kompleksiniu būdu, kada jungiama romantiška vakarienė su nakvyne įspūdingoje aplinkoje bei kūno palepinimas išskirtinai maloniomis procedūromis. Tada gaunamas dvigubas efektas – dvigubai pailsi kūnas ir siela, pasišalina galimai prieš tai slėgusi įtampa, įsivyrauja visa apimanti ramybė. Tačiau skubinti pasirinkti kurį nors vieną iš trijų pasiūlytų variantų negalima, nes kiekviena pora pati renkasi, kas jau geriausia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *