Moto šalmai vaikams

Author:

10 geriausių motociklininkų šalmų vaikams – kaip pasirinkti tinkamą

Kai pagalvojate apie vaiką ir motociklą, tikriausiai prieš akis iškyla berniuko prieš paauglystę įvaizdis. Tačiau iš tikrųjų motociklais važinėja daugiau mergaičių nei berniukų; daugelis jų važinėja kaip keleiviai kartu su tėvais. Nors mergaitės dažniau važinėja kaip keleivės, yra fantastiškų vaikiškų motociklininkų šalmų, kurie puikiai tiks jūsų mažajai princesei. Svarbu, kad vaikai, važiuodami motociklu, dėvėtų tinkamas apsaugos priemones. Specialiai mažiems vaikams skirti šalmai ir liemenės gali padėti išvengti rimtų sužalojimų net ir nedidelių nelaimingų atsitikimų metu. Vaikai linkę būti neatsargūs, todėl jiems reikia specialios, tik jiems skirtos įrangos. Moto šalmai vaikams. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie geriausius jaunimo motociklininkų šalmus ir kur jų galite įsigyti!

Moto šalmai vaikams

Ko ieškoti vaikiškame motociklininko šalme?

Kaip ir suaugusiųjų šalmai, renkantis vaikišką šalmą reikia atsižvelgti į tris pagrindines sritis. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad šalmas turi visas šias pagrindines sudedamąsias dalis. Pirmas dalykas, kurį reikia patikrinti, yra šalmo prigludimas. Šalmas turi lygiai priglusti prie vaiko galvos. Jis neturėtų sėdėti per daug į priekį arba per daug atgal. Šalmas taip pat neturėtų būti pakrypęs į vieną ar kitą pusę. Šalmas turi būti patogus. Jei jis nepatogus, vaikas tikriausiai nenorės jo dėvėti. Be to, jis gali nesuteikti reikiamos apsaugos. Šalmas taip pat turėtų turėti reguliuojamus dirželius. Norite įsitikinti, kad šalmas užsegtas kuo tvirčiau. Kai kurie šalmai turi ir dirželį po smakru. Tai svarbu, kad avarijos atveju šalmas būtų lengviau užsegtas. Moto šalmai vaikams. Šalmas taip pat turėtų turėti išorinį kiautą ir įdėklą. Išorinis apvalkalas skirtas apsaugoti vaiką susidūrimo atveju. Korpusas turėtų būti pagamintas iš tvirtos medžiagos, pavyzdžiui, polikarbonato arba stiklo pluošto. Įklotas – tai medžiaga, kuri dengia vaiko galvą ir veidą. Ji turėtų būti patogi ir pralaidi orui.

Geriausi vaikiški motociklininkų šalmai

Tai geriausi vaikiški motociklininkų šalmai pagal mūsų tyrimus: – Šis atviras šalmas yra puikus pasirinkimas vaikams. Jis yra lengvas ir įvairių spalvų. Quantum-II skirtas 50-59 cm ilgio galvoms. – Bell Bullitt – daugeliui tėvų šis visą veidą dengiantis šalmas patinka dėl puikios išvaizdos. Jis būna įvairių spalvų ir dydžių. Nuo 3 iki 12 metų amžiaus šis šalmas skirtas 49-58 cm ilgio galvoms. – Bell Moto-9 Youth – “Bell” gamina vienus geriausių vaikiškų šalmų, ir šis nėra išimtis. Jis yra įvairių spalvų ir tinka 49-57 cm dydžio galvoms. – HJC Youth West Coast – šis visą veidą dengiantis šalmas yra įvairių spalvų ir dydžių. Dydžiai svyruoja nuo itin mažo iki didelio. Jis pritaikytas 48-58 cm ilgio galvoms. – “Nutcase Street” – šis lengvas šalmas yra įvairių spalvų. Jis pritaikytas 47-55 cm ilgio galvoms.

Kaip pritaikyti šalmą vaikui?

Pirmas žingsnis pritaikant šalmą vaikui – parinkti tinkamą dydį. Tai gali būti šiek tiek sudėtinga, nes šalmų dydis nustatomas pagal naudotojo galvos apimtį. Norėdami sužinoti savo vaiko galvos apimtį, galite naudoti medžiaginę matavimo juostą. Apvyniokite ją aplink plačiausią vaiko galvos dalį ir užsirašykite matmenį. Tačiau gera gudrybė yra naudoti elektrinės juostos gabalėlį ir ant jo rašikliu užrašyti matavimą. Dabar uždėkite šalmą ant vaiko galvos. Šalmas turi būti lygiai uždėtas ant vaiko galvos. Priekinė šalmo dalis turėtų būti ne aukščiau kaip vienas colis virš vaiko antakių. Šalmas taip pat neturėtų būti pakrypęs į vieną ar kitą pusę. Kitas žingsnis – patikrinti, ar tinka smakro dirželis. Dirželis turėtų būti pakankamai prigludęs, kad avarijos atveju šalmas laikytųsi. Norite, kad jis būtų pakankamai tvirtas, kad po juo negalėtumėte pakišti tik vieno piršto. Akivaizdu, kad tai priklausys nuo jūsų vaiko dydžio. Moto šalmai vaikams. Nenorite, kad vaikui būtų nepatogu, todėl jei šalmas per ankštas, išbandykite kitą dydį.

Kaip pasirinkti tinkamą vaikiško šalmo dydį?

Geriausias būdas sužinoti, ar šalmas yra tinkamo dydžio jūsų vaikui, yra išmatuoti galvos apimtį. Dabar tam galite naudoti medžiaginę matavimo juostą arba elektrinę juostelę. Apvyniokite ją aplink plačiausią vaiko galvos dalį ir užrašykite matavimą. Kai turėsite šį skaičių, galite tiesiog nueiti į šalmo gamintojo svetainę ir ieškoti šalmo dydžio, atitinkančio jūsų išmatavimus. Kitas dalykas, kurį galite padaryti, norėdami išsiaiškinti, ar šalmas yra tinkamo dydžio jūsų vaikui, yra jį pasimatuoti. Norite, kad šalmas būtų prigludęs, bet ne per ankštas. Svarbu žinoti, kad šalmo dydis ne visada sutampa su įprastu vaiko kepurės dydžiu. Kai kurie gamintojai siūlo rinktis vienu dydžiu didesnį šalmą, nei jūsų vaikas dėvėtų įprastą kepurę. Kiti gamintojai siūlo rinktis tokio pat dydžio, kokį vaikas dėvėtų su įprasta kepure. Jei nesate tikri, ką daryti, geriausia kreiptis pagalbos į žmogų, išmanantį apie šalmus, pavyzdžiui, sertifikuotą šalmų pardavėją.

Patarimai, kaip įsigyti vaikišką motociklininko šalmą

– Pasimatuokite šalmus – galite apsipirkti internetu, tačiau geriausia, kai tik galite, šalmus pasimatuoti asmeniškai. Taip galėsite įsitikinti, kad šalmas tinkamai tinka. – Skaitykite atsiliepimus – Atsiliepimai gali būti naudingi, nes galite geriau suprasti, ką apie šalmą mano kiti tėvai. Atsiliepimų galite rasti tokiose svetainėse kaip “Amazon” ir kitos internetinės parduotuvės. – Išsiaiškinkite garantiją – Kiekvienam šalmui suteikiama skirtinga garantija. Geriausiems šalmams suteikiama garantija visam gyvenimui, tačiau taip būna ne visada. – Išleiskite šiek tiek daugiau geresniam šalmui – Moto šalmai vaikams. Kaip ir pirkdami suaugusiųjų šalmą, gausite tai, už ką sumokėsite. Geras šalmas gali išgelbėti jūsų vaiko gyvybę, todėl verta išleisti šiek tiek daugiau, kad įsigytumėte geresnį šalmą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *