Sportiniai šalmai

Author:

10 geriausių motociklininko šalmo savybių, kurias turite žinoti

Įsigyjant naują šalmą reikia atsižvelgti į daugybę dalykų. Turėsite suderinti daugybę veiksnių, įskaitant kainą, pagaminimo kokybę ir patogumą. Tačiau daugumai žmonių svarbiausias rūpestis yra saugumas. Sportiniai šalmai. Verta paminėti, kad joks šalmas negali užtikrinti jūsų saugumo nelaimingo atsitikimo atveju. Tačiau pasirinkę aukščiausios kokybės šalmą su tinkamomis savybėmis, galite gerokai padidinti savo galimybes iš avarijos išsivaduoti su nedideliais sužalojimais arba be jų. Yra keletas funkcijų, kurios gali gerokai padidinti jūsų apsaugos lygį dėvint šalmą. Toliau apžvelgsime keletą svarbiausių dalykų, kuriuos turėtumėte patikrinti prieš įsigydami naują šalmą:

Sportiniai šalmai

Ergonomiškas montavimas

Šalmo dydis ir ergonomiškas pritaikymas yra labai svarbūs tiek naudotojo komfortui, tiek saugumui. Geriausias būdas patikrinti, ar šalmas yra tinkamo dydžio jūsų galvai, – prieš perkant jį pasimatuoti parduotuvėje. Taip pat verta atkreipti dėmesį į tai, kad senstant keičiasi galvos dydis ir forma, todėl šalmą gali tekti keisti kas 5 metus. Šalmas turi atitikti jūsų galvos formą ir gerai priglusti prie smilkinių ir žandikaulio linijos. Tačiau ant galvos užsidėję šalmą neturėtumėte jo judinti.

Tvirta konstrukcija

Šalmo konstrukcijoje naudojamos medžiagos turės didelę įtaką jo tvirtumui. Todėl turėtumėte ieškoti šalmo, pagaminto iš aukštos kokybės smūgiams atsparaus polikarbonato. Taip pat galite rasti šalmų, pagamintų iš stiklo pluošto arba anglies pluošto, tačiau jie paprastai yra brangesni. Šalmo išorinio paviršiaus storis ir tankis taip pat svarbus, nes jis apsaugos nuo smūgių. Sportiniai šalmai. Daugumoje šalmų būna nurodytas jų storis milimetrais. Visada turėtumėte rinktis storiausią šalmą, kurį galite sau leisti.

Sportiniai šalmai

Gera ventiliacija

Motociklininkai yra jautresni su karščiu susijusioms ligoms nei tie, kurie vairuoja automobilius. Todėl geriausi šiam tikslui skirti šalmai turi gerą ventiliaciją, kuri padeda reguliuoti temperatūrą. Pirkdami šalmą, turėtumėte ieškoti tokio, kuriame būtų kelios ventiliacijos angos. Jos padeda reguliuoti temperatūrą, nes leidžia šiltam orui išeiti iš šalmo vidaus, o vėsų orą įsiurbia iš išorės.

Apsauga nuo UV spindulių

Geras šalmas turi ne tik vėsinti galvą, bet ir apsaugoti nuo UV spindulių, kad saulės spinduliai nepakenktų jūsų odai. Svarbu prisiminti, kad net ir brangiausi šalmai visiškai neapsaugo nuo saulės. Taip yra todėl, kad šviesa gali prasiskverbti net pro ploniausias medžiagas. Apsaugos lygį galite padidinti važiuodami visada naudodami aukštos SPF apsaugos nuo saulės kremą.

Tamsus skydelis

Šalmo išorinio paviršiaus spalva turės įtakos tam, kaip gerai jis apsaugos jus nelaimingo atsitikimo atveju. Geriausi saugos šalmai turi tamsų išorinį paviršių, kuris sukurtas taip, kad išsklaidytų ir išsklaidytų automobilių žibintų šviesą. Tai padės išvengti vairuotojų apakinimo šviesa ir jiems bus lengviau jus pastebėti. Šią informaciją galite rasti gaminių aprašymuose internete arba ant šalmo pakuotės, kai jį perkate.

Sportiniai šalmai

Greitai reaguojantis susidūrimo jutiklis

Tai palyginti nauja funkcija, kuri nustato, ar buvote patekę į avariją. Ji veikia matuodama jūsų greitį, vietą ir į galvą veikusią G jėgą. Jei jis nustato, kad staigiai sustojote, jis įjungia garsinį signalą ir praneša kitiems, kad patekote į avariją. Šią funkciją taip pat galite naudoti savo buvimo vietai sekti naudodami GPS. Tai naudinga funkcija, kuri gali padėti pirmosios pagalbos tarnyboms nustatyti jūsų buvimo vietą nelaimingo atsitikimo ar avarinės situacijos metu. Ji taip pat automatiškai užfiksuos jūsų buvimo vietą, o tai gali būti naudinga įvykus avarijai. Šią funkciją taip pat galite naudoti savo kelionei ir greičiui sekti.

“Bluetooth” integracija ir balso komanda

Šalmus su “Bluetooth” galima naudoti norint lengviau skambinti ir priimti telefono skambučius. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad joks šalmas negali užtikrinti jūsų saugumo, kai esate išsiblaškę į skambutį. Sportiniai šalmai. Taip pat galite rasti šalmų su balso valdymu, kurie leidžia naudoti išmanųjį telefoną navigacijai, muzikai ir kt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *