Naudoti moto šalmai

Author:

Geriausi motociklininkų šalmai, atitinkantys jūsų biudžetą ir poreikius

Važinėjimas motociklu yra jaudinanti patirtis. Ji taip pat gali būti pavojinga, jei nesiimsite tinkamų atsargumo priemonių. Nacionalinės greitkelių eismo saugumo administracijos duomenimis, 2016 m. buvo užregistruota daugiau kaip 46 000 pranešimų apie sužeidimus ir 5 500 pranešimų apie mirtinus eismo įvykius dėl operatoriaus klaidų. Prieš išvažiuodami į kelią turėtumėte ne tik žinoti ABC (Always Be Correct), bet ir pasirūpinti tinkamomis apsaugos priemonėmis, kad užtikrintumėte savo ir aplinkinių saugumą. Geriausi motociklininkų šalmai yra esminė jūsų apsaugos priemonių dalis. Jie užtikrina galvos apsaugą nuo bet kokių kritimų ir susidūrimų, kurie gali įvykti važiuojant motociklu, ir taip gali užkirsti kelią rimtoms galvos traumoms ar smegenų sukrėtimui avarijos metu. Naudoti moto šalmai. Kad padėtume išsirinkti geriausią šalmą jums ir jūsų konkretiems poreikiams, sukūrėme šį vadovą, kuriame pristatomi keli geriausi šiuo metu rinkoje esantys motociklininkų šalmai ir patarimai, į ką atkreipti dėmesį juos perkant.

Naudoti moto šalmai

Ko ieškoti perkant motociklininko šalmą?

Geriausi motociklininkų šalmai užtikrins aukšto lygio apsaugą važiuojant motociklu. Nors jie gali būti investicija, svarbu pasirinkti tinkamą šalmą, kuris atitiktų ne tik jūsų poreikius, bet ir biudžetą. Yra keli pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant motociklininko šalmą ir kurie užtikrins, kad įsigysite jums tinkamą šalmą. – Svoris: Pirma ir svarbiausia, šalmo svoris yra vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant šalmą. Nuo šalmo svorio priklausys, kiek jis svers jūsų galvą ir pečius, todėl norite įsitikinti, kad radote lengvą šalmą. Jei šalmas per sunkus, jis gali sukelti tokias problemas kaip kaklo ir nugaros skausmai, taip pat gali būti mažiau patogus važiuojant. Norėsite vengti per sunkių šalmų, nes dėl to gali padidėti vibracija, o tai gali kelti susirūpinimą dėl saugumo, ypač ilgų kelionių metu. – Šalmo dydis: Reikia įsitikinti, kad pasirinktas šalmo dydis yra tinkamas. Šalmas turi gerai priglusti prie galvos, bet nebūti per ankštas. Šalmas taip pat turėtų dengti didžiąją galvos dalį. Bet kokie tarpai tarp galvos ir šalmo gali sukelti rimtų sužalojimų avarijos metu, nes šalmas tinkamai neatliks savo funkcijos. – Šalmo tipas: Geriausi motociklininkų šalmai yra trijų skirtingų tipų: pilnaviduriai, atviri arba pusiau pilnaviduriai. Visą veidą dengiantys šalmai paprastai laikomi geriausiai apsaugančiais, o atviri šalmai – mažiausiai apsaugančiais. Pusės veido šalmai yra kažkur per vidurį. Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą šalmo tipą, atitinkantį jūsų važiavimo poreikius. – Sertifikavimas: Įsitikinkite, kad šalmai, kuriuos renkatės, yra sertifikuoti. Nors tai negarantuoja, kad šalmas apsaugos jus avarijos metu, tai suteikia jums tam tikrą užtikrinimą, kad šalmas bent jau atitinka tam tikrą standartą.

Kaip pasirinkti geriausią motociklininko šalmo dydį?

Geriausias motociklininko šalmo dydis yra vienas iš svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti jį įsigyjant. Jei šalmas tinkamai netelpa, jis neapsaugos jūsų nuo sužalojimų avarijos atveju. Geriausias būdas nustatyti tinkamą šalmo dydį – pasimatuoti kelis skirtingus šalmus ir rasti tokį, kuris jums labiausiai tinka. Bandant šalmus svarbu įsitikinti, kad šalmas gerai priglunda prie galvos, bet nėra per ankštas. Jis taip pat turėtų uždengti didžiąją galvos dalį, be jokių tarpų. Jei šalmas yra per didelis, galite pabandyti reguliuoti dydį dirželiais, kad jis geriau priglustų. Jei vis tiek manote, kad šalmas yra per laisvas, galite apsvarstyti galimybę sumažinti dydį.

Naudoti moto šalmai

Geriausiai parduodamų motociklininkų šalmų prekės ženklai ir modeliai

Galima įsigyti daugybę skirtingų geriausiai parduodamų motociklininkų šalmų prekės ženklų ir modelių. Toliau išvardyti šalmai yra vieni populiariausių rinkoje. Daugiau apie kiekvieną šalmą galite paskaityti toliau puslapyje. – Arai Corsair-XX: tai aukštos kokybės šalmas, puikiai tinkantis važiuoti ilgas distancijas. Jis pagamintas naudojant specialų lengvą anglies pluoštą ir organinius pluoštus, kad būtų 5 kartus tvirtesnis už plieną. Jis taip pat sukurtas su plačia akių anga, kuri padeda sumažinti periferinį matomumą, ir vidine nuo rūko apsaugančia veido dalimi, kad jūsų regėjimas išliktų aiškus. – Shoei Hornet-X: Tai puikus šalmas, puikiai tinkantis tiek važiuoti ilgas distancijas, tiek kasdieniam naudojimui. Jis turi plačią akių angą ir didelę akių angą, kuri leidžia geriau matyti ir maksimaliai išnaudoti važiavimo galimybes. Jis taip pat sukurtas su specialia “Shoei” ventiliacijos sistema, kuri padeda išlaikyti jūsų galvą vėsią ir patogią visą laiką. – HJC CL-16: Šis šalmas sukurtas su specialia ventiliacijos sistema, kuri padeda išlaikyti jūsų galvą vėsią ir patogią visą laiką. Jis turi plačią akių angą, užtikrinančią geresnį matomumą, ir didelę akių angą, leidžiančią geriau matyti. Naudoti moto šalmai. Be to, tai lengvas šalmas, todėl puikiai tinka kasdieniam važinėjimui ir važinėjimui dideliais atstumais.

Puskaukės motociklininkų šalmai

Puskaukės šalmai sukurti taip, kad apsaugotų viršutinę galvos pusę ir veidą. Tai šiek tiek mažiau apsaugantis variantas, tačiau jie taip pat yra labai lengvi. Šie šalmai paprastai yra prieinamesni už visą veidą dengiančius šalmus, tačiau jie nesuteikia tokios pat apsaugos, todėl svarbu įsitikinti, kad juos dėvite tik važiuodami miesto keliais.

Visą veidą dengiantys motociklininkų šalmai

Visą veidą dengiantys šalmai yra labiausiai apsaugantis šalmų tipas. Visą veidą dengiantys šalmai dengia galvą ir apatinę veido dalį, todėl suteikia papildomą apsaugą nuo galvos traumų ir rimtų veido sužalojimų avarijos atveju. Visą veidą dengiantys šalmai yra brangesni už kitų tipų šalmus, tačiau į juos verta investuoti.

3/4 motociklininko šalmai

3/4 šalmai yra geriausias abiejų pasaulių variantas. Jie užtikrina visą veidą dengiančio šalmo apsaugą, tačiau taip pat yra lengvai nuimami. Jie turi veido skydelį, kurį galima nuimti, kai nenaudojate. 3/4 šalmai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori papildomos apsaugos važiuojant per stiprų lietų arba dulkėtais keliais.

Naudoti moto šalmai

Besisukantis šalmas

Besisukantis šalmas yra su besisukančia smakro juosta, kuri leidžia pasukti priekinę šalmo dalį į viršų ir atitraukti nuo veido, kai nevažiuojate dviračiu. Tai gali būti naudinga funkcija tam tikrose situacijose, pavyzdžiui, kai reikia įeiti į įstaigą arba lipti kopėčiomis.

Į ką atkreipti dėmesį perkant motociklininko šalmą?

Geriausi motociklininkų šalmai užtikrins aukšto lygio apsaugą važiuojant motociklu. Nors jie gali būti investicija, svarbu pasirinkti tinkamą šalmą, kuris atitiktų ne tik jūsų poreikius, bet ir biudžetą. Yra keli pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį perkant motociklininko šalmą ir kurie užtikrins, kad įsigysite jums tinkamą šalmą. – Svoris: Pirma ir svarbiausia, šalmo svoris yra vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant šalmą. Nuo šalmo svorio priklausys, kiek jis svers jūsų galvą ir pečius, todėl norite įsitikinti, kad radote lengvą šalmą. Jei šalmas per sunkus, jis gali sukelti tokias problemas kaip kaklo ir nugaros skausmai, taip pat gali būti mažiau patogus važiuojant. Norėsite vengti per sunkių šalmų, nes dėl to gali padidėti vibracija, o tai gali kelti susirūpinimą dėl saugumo, ypač ilgų kelionių metu. – Šalmo dydis: Reikia įsitikinti, kad pasirinktas šalmo dydis yra tinkamas. Šalmas turi gerai priglusti prie galvos, bet nebūti per ankštas. Šalmas taip pat turėtų dengti didžiąją galvos dalį. Bet kokie tarpai tarp galvos ir šalmo gali sukelti rimtų sužalojimų avarijos metu, nes šalmas tinkamai neatliks savo funkcijos. – Šalmo tipas: Geriausi motociklininkų šalmai yra vieno iš trijų tipų: visą veidą, atvirą veidą arba pusę veido. Visą veidą dengiantys šalmai paprastai laikomi geriausiai apsaugančiais, o atviri šalmai – mažiausiai apsaugančiais. Naudoti moto šalmai. Pusės veido šalmai yra kažkur per vidurį. Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą šalmo tipą, atitinkantį jūsų važiavimo poreikius. – Sertifikavimas: Įsitikinkite, kad šalmai, kuriuos renkatės, yra sertifikuoti. Nors tai negarantuoja, kad šalmas apsaugos jus avarijos metu, tai suteikia jums tam tikrą užtikrinimą, kad šalmas bent jau atitinka tam tikrą standartą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *