Naujos žieminės padangos

Author:

Kaip išsirinkti geriausias žiemines padangas!

Važiuoti žiemą – tai vaikščioti ledu. Be to, aukštesnėse mūsų planetos platumose, pavyzdžiui, šiaurinėje Europos dalyje ar Šiaurės Amerikoje, lapkričio-kovo mėnesiais taip pat pastebima ryški sezoninė tendencija, kai temperatūra užšąla ir iškrenta sniegas. Dėl šio derinio vairavimas žiemą yra vienas pavojingiausių laikotarpių kelyje. Kalbant apie automobilius, tai reiškia, kad bet kuriuo metu, kai vairuojate transporto priemonę, turite pasirūpinti ne tik savimi, bet ir keleiviais. Naujos žieminės padangos. Jei jie sėdi šalia jūsų prisisegę saugos diržais, galės normaliai kvėpuoti net ir važiuodami dideliu greičiu. Tačiau jei jūsų keleiviai neprisisegę saugos diržų, jų galimybės išgyventi eksponentiškai mažėja su kiekvienu dideliu greičiu nuvažiuotu kilometru ant slidžios dangos.

Žieminių padangų privalumai

Akivaizdžiausias žieminių padangų privalumas yra tas, kad jos naudojamos tik žiemą. Taip yra todėl, kad jos daugiausia gaminamos iš gumos mišinių, kurie labiau tinka žemai temperatūrai. Palyginti su visasezoninėmis padangomis, jos sugeba sugerti daugiau vandens, kai jis užšąla, todėl geriau sukimba su kelio danga. Tai reiškia, kad žiemą galėsite važiuoti apledėjusiais keliais nesibaimindami, kad prarasite automobilio kontrolę ir dėl to įvyks avarija. Žieminės padangos taip pat turi didelį pranašumą važiuojant sniegu ar ledu padengtais keliais. Skirtingai nei kitų tipų padangos, žieminės padangos sukurtos taip, kad geriau sukimba su slidžia danga. Dažnai jų protektoriaus raštas sukurtas taip, kad būtų optimizuotas jų veikimas ant sniego ir plikledžio. Dėl to galėsite saugiai važiuoti apledėjusiais žiemos keliais, nesijaudindami, kad prarasite automobilio kontrolę.

Naujos žieminės padangos
Naujos žieminės padangos

Viso sezono padangų privalumai

Pagrindinis visasezonių padangų privalumas yra tas, kad jos tinka visiems metų laikams. Tai reiškia, kad jei važiuosite žiemą, galėsite naudoti tas pačias automobilio padangas. Viso sezono padangos taip pat yra ekonomiškesnės už žiemines padangas. Jos nesukurtos tam, kad geriau važiuotų ant sniego ir ledo, o tai reiškia, kad jomis važiuoti nebus taip sunku. Tačiau jos vis tiek yra patvaresnės už vasarines padangas, kurios naudojamos tik šiltuoju metų laiku.

Viso sezono padangų trūkumai

Pagrindinis visasezonių padangų trūkumas yra tas, kad jos tinka ne visais metų laikais. Dažniausiai jos naudojamos vasarą, kai Šiaurės Europoje vyrauja aukščiausia temperatūra. Naujos žieminės padangos. Tačiau jos nėra tokios patvarios kaip žieminės padangos ir nebus tokios tinkamos važiuoti ant sniego ir ledo. Dar vienas visasezonių padangų trūkumas yra tas, kad vasarą naudojamos padangos dažnai yra mažiau saugios nei žieminės. Taip yra todėl, kad jos sukurtos taip, kad jų sukibimas su kelio danga yra mažesnis, be to, yra daug didesnė tikimybė, kad jos bus pažeistos važiuojant dideliu greičiu vasarą.

Visureigių padangų privalumai

Visureigių padangos puikiai tinka važiuoti neasfaltuotais paviršiais, tokiais kaip žvyrkeliai ir gruntiniai keliai. Taip yra todėl, kad jos sukurtos taip, kad jų sukibimo su kelio danga lygis būtų daug žemesnis nei įprastų padangų. Todėl jums bus daug lengviau važiuoti purvinais ir žvyruotais keliais. Visureigių padangas taip pat galima naudoti ant kai kurių neasfaltuotų paviršių, pavyzdžiui, sniego ir ledo. Tačiau joms bus daug sunkiau sukibti su šiais slidžiais paviršiais, o tai reiškia, kad važiuojant jais greičiausiai bus daug pavojingiau.

Visureigių padangų trūkumai

Pagrindinis bekelės padangų trūkumas yra tas, kad jos netinka važiuoti asfaltuotais keliais. Tai reiškia, kad važiuojant asfaltuotais keliais, ypač keliais, kuriais važiuojama daug didesniu greičiu, jos labiau pakenks jūsų transporto priemonei. Naujos žieminės padangos. Kitas bekelės padangų trūkumas yra tas, kad jos dažnai yra daug mažiau saugios važiuojant asfaltuotais keliais. Taip yra todėl, kad jos skirtos itin mažam sukibimo lygiui, todėl rizika prarasti transporto priemonės kontrolę yra daug didesnė.

Kaip išsirinkti geriausias žiemines padangas?

Renkantis geriausias žiemines padangas reikia kitokio požiūrio nei renkantis geriausias visasezones padangas. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad žiemines padangas turėtumėte rinktis pagal jų paskirtį, o ne pagal numatytą sezoną. Geriausias būdas tai padaryti – užduoti sau šiuos klausimus: – Kokiais keliais važinėju? – Kaip dažnai važinėju šiais keliais? – Kaip dažnai važinėju žiemos sezonu? Naujos žieminės padangos.  Kokia temperatūra žiemą būna mano vietovėje? Kai atsakysite į šiuos klausimus, galėsite pasirinkti geriausias žiemines padangas savo automobiliui. Taip gerokai sumažinsite tikimybę, kad jūsų automobilis bus apgadintas važiuojant žiemą apledėjusiais keliais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *