Žieminės padangos r16 kaina

Author:

Žieminių padangų markės ir kainos: Padangos: sužinokite, kuo jos skiriasi

Pirmas dalykas, kurį turite žinoti apie žiemines padangas, yra tai, kad yra įvairių gamintojų ir tipų. Visos jos turi savų privalumų ir trūkumų. Žieminės padangos r16 kaina. Kurias iš jų turėtumėte pasirinkti? Išsiaiškinkime. Antras dalykas, kurį turite žinoti apie žiemines padangas, yra tai, kad kainos skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo, tipo ir kokybės (pvz., aukščiausios klasės). Laimei, kainų skirtumas tarp prekės ženklų nėra pernelyg didelis. Tačiau dėl didesnių aukščiausios klasės padangų kainų kai kuriems vairuotojams gali būti sunku pateisinti papildomas išlaidas ruošiantis ilgam vairavimo sezonui atšiauriomis sąlygomis. Toliau šią temą aptarsime išsamiau.

Kuo skiriasi žieminės ir visasezonės padangos?

Viso sezono padangos skirtos naudoti visus metus. Jos turi platesnį protektoriaus raštą ir minkštesnį gumos mišinį nei žieminės padangos, todėl geriau sukimba šiltuoju metų laiku, tačiau tai nėra žieminės padangos. Žieminės padangos yra specialiai sukurtos taip, kad geriau sukimba esant žemai temperatūrai. Jų gumos mišinys yra storesnis ir atsparesnis žemesnei nei -40 °C temperatūrai. Dėl šios priežasties žieminės padangos netinka naudoti šiltomis sąlygomis.

Kokių gamintojų padangos yra žieminės?

Žiemines padangas gamina keli skirtingi padangų gamintojai, įskaitant “Michelin”, “Yokohama”, “Pirelli” ir “Bridgestone”. Žieminės padangos r16 kaina. Šie padangų prekių ženklai konkuruoja gamindami žiemines padangas, kurios geriausiai tinka skirtingoms vietovėms ir klimato sąlygoms. Todėl visos žieminės padangos nėra gaminamos tų pačių gamintojų. Michelin” gamina žiemines padangas su apsauginiu ledo sluoksniu (IP), kuris padeda apsaugoti automobilio važiuoklę nuo apledėjimo esant itin žemai temperatūrai. Yokohama padangos skirtos šilumai ir komfortui, o Pirelli padangos yra patvaresnės už kitas žiemines padangas. Kitas puikus žieminių padangų prekės ženklas – “Bridgestone”.

Kiek kainuoja žieminės padangos?

Žieminės padangos kainuoja brangiau nei visasezonės padangos. Kainos gali labai skirtis priklausomai nuo prekės ženklo, tipo ir kokybės. Pavyzdžiui, aukščiausios kokybės žieminės padangos paprastai būna brangesnės. Kiek mokėsite už žiemines padangas, priklauso ir nuo jūsų gyvenamosios vietos. Pavyzdžiui, jei gyvenate švelnaus klimato vietovėje, gali būti, kad žieminių padangų savo automobiliui įrengti nereikės.

Žieminės padangos r16 kaina
Žieminės padangos r16 kaina

Kodėl už aukščiausios klasės padangas reikia mokėti daugiau?

Žieminių padangų rinka gerokai pasikeitė nuo 1980-ųjų, kai visureigių padangos buvo įprastas dalykas, o žieminės padangos buvo skirtos tik Arkties regionui. Žieminės padangos r16 kaina. Pastaraisiais metais žieminių padangų kainos sumažėjo, o visureigių padangų kainos išaugo. Aukščiausios klasės padangos tapo labiau paplitusios, ypač šaltesnio klimato šalyse. Toks padangų pasirinkimo pokytis reiškia, kad galite išleisti daugiau pinigų aukščiausios klasės padangoms, nors jas naudosite rečiau.

Saugios, įperkamos ir patvarios padangos

Žieminės padangos yra pagamintos taip, kad sukibtų su kelio danga esant žemai temperatūrai, todėl jomis saugiau važiuoti apledėjusiomis sąlygomis. Jos taip pat sukurtos taip, kad tarnautų ilgiau nei kitos padangos, ypač jei jomis važinėjama reguliariai. Žiemines padangas saugu naudoti šaltu oru, nes jos specialiai sukurtos taip, kad galėtų atlaikyti žemą temperatūrą.

Aukščiausios klasės padangų trūkumai

Aukščiausios klasės žieminės padangos yra brangios ir sunkiau prieinamos. Tačiau jos taip pat yra patvaresnės, saugesnės ir geriau išlaiko sukibimą nepalankiomis sąlygomis. Aukščiausios klasės padangos taip pat pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis nei visasezonės padangos nepalankiomis sąlygomis, pavyzdžiui, ant apledėjusių kelių ar sniego.

Žieminės padangos r16 kaina

Žieminės padangos skirtos geresniam sukibimui su kelio danga esant žemai temperatūrai užtikrinti. Jos netinka važiuoti šiltu oru. Žieminės padangos r16 kaina. Aukščiausios kokybės žieminės padangos yra brangesnės, sunkiau prieinamos ir mažiau patvarios. Jos taip pat pasižymi geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis nei visasezonės padangos važiuojant apledėjusiais keliais ar sniegu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *