Invalidumas antstoliai

Author:

Vadovas, kaip sėkmingai užpildyti antstolio dėl negalios paraiškas

Teismo antstolių paslaugomis gali naudotis visi, kurie yra skolingi pinigų HM Teismų ir tribunolų tarnybai ir nenori arba negali jų sumokėti. Antstolius įdarbina teismai kaip vykdymo pareigūnus, turinčius ribotus įgaliojimus. Jie negali įeiti į nekilnojamąjį turtą be leidimo ir gali imtis veiksmų tik išskirtinėmis aplinkybėmis, pavyzdžiui, jei kas nors atsisako atidaryti duris. Jei susiduriate su finansiniais sunkumais, svarbu, kad suprastumėte savo teises ir žinotumėte, kaip geriausia elgtis. Invalidumas antstoliai. Jei gaunate laišką iš teismo, kuriame informuojama, kad turite nesumokėtų tarybos mokesčių, magistrato baudos ar kitų išlaidų, tai reiškia, kad vienas iš vykdymo agentų pateikė prašymą paskirti jus antstoliu ir, jei prašymas bus patenkintas, pradės teismo procesą prieš jus. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau informacijos apie tai, ką tai reiškia, ir kaip geriausia reaguoti.

Invalidumas antstoliai

Kas yra antstolis?

Teismo antstolis yra teismo paskirtas asmuo, kuris išieško skolą, kai asmuo, kuriam skolingi pinigai, negali arba nenori imtis teisinių veiksmų jiems išieškoti. Dauguma antstolių dirba privačiose antstolių bendrovėse. Jie turi labai ribotus įgaliojimus ir negali priversti jūsų grąžinti skolą. Teismo antstoliai gali imtis veiksmų prieš jus tik tuo atveju, jei esate skolingas kitam asmeniui, ir tik tada, jei asmuo, kuriam esate skolingas, paprašė teismo atsiųsti teismo antstolį išieškoti pinigus. Jei gaunate laišką iš teismo, kuriame informuojama, kad turite nesumokėtų savivaldybės mokesčių, magistrato baudos ar kitų išlaidų, tai reiškia, kad vienas iš vykdymo pareigūnų kreipėsi dėl antstolio paskyrimo.

Kaip antstoliai suranda asmenis, iš kurių gali išieškoti pinigus?

Kai kreditorius, pavyzdžiui, teismas, nesėkmingai bando išieškoti skolą, jis gali kreiptis į teismą, kad antstoliai padėtų išieškoti pinigus. Teismas informaciją apie jų prašymą paskelbs viešame teismų sąraše, kurį galima rasti internete. Jei žinote, kad esate skolingas, šiuo metu galite prieštarauti prašymui. Antstoliams neleidžiama išieškoti teismų paskirtų baudų, nors jie gali išieškoti apylinkės teismo sprendimus (CCJ).

Antstolio teisės

Prieš pradėdamas nagrinėti prašymą paskirti asmenį antstoliu, teismas informuos kreditorių apie jūsų aplinkybes, kad įsitikintų, jog nėra kito būdo išieškoti skolą. Teismas taip pat išsiųs jums prašymo kopiją ir kreditoriaus pareiškimo kopiją, kurioje pateikiama informacija apie skolą, pavyzdžiui, skolos suma, jos susidarymo data ir kreditoriaus pavadinimas. Jei nesutinkate su kuo nors, kas paminėta kreditoriaus pareiškime, iki posėdžio dienos galite pateikti teismui atsakymą ir paaiškinti priežastis. Jei teismas jus paskirs antstoliu, jums bus išduotas paskyrimo pažymėjimas, kuriame bus išsamiai nurodyti jūsų įgaliojimai. Pažymėjimo kopiją turite pateikti asmeniui, iš kurio išieškote skolą. Šiame dokumente taip pat bus nurodyta, kad jūsų įgaliojimams taikomi tam tikri apribojimai.

Kada antstolis gali įeiti į jūsų namus?

Antstoliai gali įeiti į jūsų namus tik išimtiniais atvejais, pavyzdžiui, jei atsisakote atidaryti duris. Prieš imdamiesi tokio drastiško žingsnio, antstoliai privalo pranešti jums apie savo apsilankymą (dar vadinamą “įspėjamuoju pranešimu”) ir palaukti nustatytą laiką. Laukimo laikotarpis priklauso nuo skolos, kurią esate skolingas, rūšies: Išieškodamas komunalinių mokesčių įsiskolinimą, antstolis privalo pateikti jums įspėjamąjį pranešimą prieš 24 valandas. Išieškodamas magistrato paskirtas baudas, antstolis privalo pateikti jums įspėjamąjį pranešimą likus ne mažiau kaip šešioms dienoms iki apsilankymo. Jei jus aplanko antstolis ir manote, kad jus aplankė neteisingai, turite teisę pateikti skundą. Taip pat galite paklausti antstolio, kodėl jis išieško skolą. Invalidumas antstoliai. Atminkite, kad antstoliams draudžiama meluoti ar elgtis agresyviai, be to, jie privalo laikytis taisyklių, nustatytų Vykdymo agentų praktikos kodekse.

Invalidumas antstoliai

Išimtys ir alternatyvos visiškam mokėjimui

Jei negalite sumokėti visų mokėtinų pinigų, turėtumėte kuo greičiau su kreditoriumi susitarti dėl prieinamo mokėjimo plano. Jei jus aplanko antstolis ir negalite sumokėti visos mokėtinos sumos, turėtumėte pasikalbėti su antstoliu ir paaiškinti savo padėtį. Jei negalėsite susitarti dėl mokėjimo plano, antstolis kreipsis į teismą dėl mokėjimo įsakymo išdavimo. Jei gaunate teismo įsakymą, kuriame reikalaujama nedelsiant sumokėti skolos sumą, turėtumėte kuo skubiau kreiptis į teismą dėl konsultacijos. Jei gaunate mažas pajamas, šiuo metu nedirbate arba gaunate pašalpas, galite prašyti sumažinti arba atidėti mokėjimus. Teismas atsižvelgs į jūsų aplinkybes ir gali atidėti teismo paskirtų baudų ir kitų skolų, pavyzdžiui, savivaldybės mokesčių įsiskolinimų, mokėjimą.

Kaip prieštarauti antstolio prašymui?

Jei gaunate antstolio laiškus, kuriuose reikalaujama sumokėti, galite pareikšti prieštaravimą pateikdami prašymą teismui, išdavusiam vykdomąjį raštą. Galite pasinaudoti mūsų prieštaravimo laiško pavyzdžiu, kurį galite perskaityti slinkdami žemyn. Jei teismas atmeta jūsų prašymą, galite pateikti apeliacinį skundą. Apeliaciją galite pateikti per 28 dienas nuo teismo sprendimo gavimo dienos. Invalidumas antstoliai. Daugiau informacijos ir patarimų, kaip pateikti apeliacinį skundą, rasite Money Advice Service svetainėje. Atminkite, kad antstoliams neleidžiama prievarta patekti į jūsų namus ir jie gali jus aplankyti tik tam tikromis valandomis. Jei antstolis elgiasi netinkamai, galite apie jį pranešti vietos tarybai ir Nacionalinei sukčiavimo tarnybai. Jei gaunate antstolio laiškus, kuriuose reikalaujama sumokėti, galite pareikšti prieštaravimą pateikdami prašymą teismui, išdavusiam vykdomąjį raštą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *