Kaip atkurti Facebook anketa?

Author:

Kaip atkurti prarastus “Facebook” duomenis

Jei esate nuolatinis “Facebook” naudotojas, tikriausiai pastebėjote, kad laikui bėgant ši platforma tapo vis asmeniškesnė. Šiandien naudotojai “Facebook” gali bendrauti su draugais ne tik savo darbovietėje ar universitete, bet ir mėgstamose vietose. Tačiau nors ši funkcija bendrauti su rūpimais žmonėmis tapo tokia naudinga, ji taip pat turi savo kainą. Ryškiausia iš jų yra ta, kad jūsų “Patinka” ir bendravimą dabar gali sekti trečiosios šalys – tai reiškia, kad visi žino, kokią muziką mėgstate ir kaip dažnai einate į koncertus ar operos spektaklius. Kaip atkurti Facebook anketa? Todėl beveik visi, kurie kuo daugiau naudojasi “Facebook”, sujungia savo profilius su kitomis socialinės žiniasklaidos platformomis, pavyzdžiui, “Twitter” ir “Instagram”, kad išliktų anonimiški, tačiau išlaikytų prieigą prie savo viešų “Patinka” ir nuotraukų tose svetainėse. Tačiau ši praktika taip pat turi pasekmių – ir gerų, ir blogų, todėl čia apžvelgsime keletą detalių, kurios padės prireikus apsaugoti savo privatumą ir tuo pat metu užtikrinti duomenų saugumą:

Kaip atkurti Facebook anketa?
Kaip atkurti Facebook anketa?

Kokia informacija dalijamasi “Facebook”?

Yra daugybė būdų, kaip pritaikyti savo “Facebook” patirtį. Informacija, kurią pasirinksite bendrinti, priklausys nuo to, su kokiais žmonėmis esate prisijungę ir kokie dalykai jums rūpi. “Facebook” privatumo politikoje apibrėžiama informacija, kuria pasirenkate dalytis su kitais naudotojais, ir informacijos, kurią “Facebook” renka, tipai. Pažvelkime į kai kurią informaciją, kurią galima sekti ir rinkti “Facebook”. – Informacija apie jūsų pomėgius, interesus ir pageidavimus – pavyzdžiui, “Facebook” gali nustatyti, kokios temos jums patinka ir (arba) domina. Ši informacija gali padėti rasti naujo turinio, kuris jus gali sudominti. – Jūsų santykiai su kitais žmonėmis – “Facebook” gali parodyti, kas yra jūsų draugai ir kur esate jų atžvilgiu. – Informacija apie jūsų veiklą – “Facebook” gali įrašyti jūsų veiklą taip pat, kaip fotoaparatas įrašo jūsų veiklą. Jei vyksta įvykis su nuotraukomis, “Facebook” gali įrašyti ir parodyti jums nuotraukas.

Kaip galite apsaugoti savo privatumą “Facebook”?

Yra daugybė būdų, kaip pritaikyti savo “Facebook” patirtį. Informacija, kuria nuspręsite dalytis, priklausys nuo to, su kokiais žmonėmis esate prisijungę ir kokie dalykai jums rūpi. Facebook pateikia saugumo vadovą, kuriuo galite vadovautis, kad išsaugotumėte savo profilio informacijos privatumą. Atlikite šiuos veiksmus, kad informacija “Facebook” būtų privati. – Naudokite unikalų slaptažodį kiekvienai internetinei paslaugai. Jei įsilaužėlis įsilaužia į vieną svetainę, unikalų slaptažodį naudokite ir visose kitose svetainėse. – Neskelbkite nereikalingos informacijos. Kuo daugiau informacijos dalijatės, tuo lengviau kam nors sužinoti, ką veikiate. – Visada būkite sąžiningi. Jei ko nors neketinate daryti, nemeluokite. Būkite kiek įmanoma nekonkretesni savo pranešimuose. – Naudokite privatumo nustatymus, kad nustatytumėte, kas gali matyti tam tikrus įrašus ir informaciją jūsų profilyje. Kaip atkurti Facebook anketa? Taip pat galite užblokuoti žmones, kad nematytumėte jų pranešimų savo naujienų sraute. – Naudokitės “baltojo sąrašo” funkcija, kai norite bendrinti nuorodą su konkrečiais žmonėmis. – Apribokite skelbiamas nuotraukas. Prieš nuspręsdami skelbti nuotrauką, visada pagalvokite, kaip jūsų žinutė gali atrodyti kitiems naudotojams. – Apribokite grupes, prie kurių prisijungiate.

Naudokite VPN

Virtualus privatus tinklas (VPN) užšifruoja visus į jūsų kompiuterį ir iš jo siunčiamus duomenis, todėl įsilaužėliams ir kitiems įsibrovėliams sunkiau perimti informaciją, kuria dalijatės internete. VPN paslauga šifruoja visus duomenis, perduodamus per jūsų įrenginį, todėl niekas negali perimti duomenų, kuriuos siunčiate internetu naudodamiesi VPN. VPN ypač naudinga siekiant užtikrinti jūsų informacijos saugumą, kai naudojatės viešaisiais “Wi-Fi” prieigos taškais. Svarbu pažymėti, kad VPN neapsaugo jūsų duomenų, kai jie perduodami iš jūsų prietaiso į “Facebook” serverius. Kitaip tariant, jei prisijungsite prie viešo kompiuterio ir prisijungsite prie “Facebook” naudodami VPN, svetainė vis tiek galės matyti, kad naudojatės tuo kompiuteriu. Tačiau VPN apsaugos jūsų privatumą, kai “Facebook” naudojate savo įrenginyje.

Ištrinkite “Facebook” paskyrą

“Facebook” taip pat suteikia galimybę bet kada ištrinti savo paskyrą. Ištrynus paskyrą, ji bus pašalinta iš “Facebook”, taip pat visi jūsų įrašai ir informacija. Ištrynus paskyrą taip pat bus ištrinta visa jūsų informacija iš visų jūsų profilių. Neseniai “Facebook” pakeitė ištrynimo politiką. Daugiau nebegalite ištrinti savo paskyros, jei to paprašo kas nors kitas. Norėdami ištrinti savo paskyrą, eikite į paskyros nustatymus ir viršutiniame dešiniajame dešiniajame kampe spustelėkite “paskyros nustatymai”. Iš ten šalia savo paskyros spustelėkite “ištrinti mano paskyrą”. Atkreipkite dėmesį, kad tai nepašalins jokių jūsų pranešimų ar informacijos. Tai turėsite padaryti patys.

Apribokite, kas gali matyti jūsų įrašus ir nuotraukas

Galite kontroliuoti, kas mato jūsų pranešimus, kas mato jūsų profilio nuotraukas ir kas mato jūsų laiko juostos nuotraukas “Facebook” nustatymų meniu. Kaip atkurti Facebook anketa? Taip pat galite kontroliuoti, kas gali matyti jūsų įrašus ir nuotraukas, savo profilio privatumo puslapyje. Jei prie jūsų puslapio bando prisijungti asmuo, kurio nenorite matyti, galite paslėpti savo paskyrą.

Užblokuokite žmones, kurių nenorite, kad jie matytų jūsų įrašus ar nuotraukas “Facebook”.

Kartais norite, kad dalis jūsų “Facebook” informacijos būtų privati, pavyzdžiui, įrašai, kuriuose aptariamos jautrios temos arba pateikiamos asmeninės nuotraukos. Tokiais atvejais galite paslėpti savo pranešimus, nuotraukas ir komentarus nuo tam tikrų žmonių. Norėdami paslėpti savo pranešimus, eikite į privatumo nustatymus ir spustelėkite “pranešimai”. Spustelėkite rodyklę šalia įrašo, kurį norite paslėpti. Norėdami paslėpti nuotraukas, eikite į privatumo nustatymus ir spustelėkite “nuotraukos”. Spustelėkite rodyklę šalia nuotraukos, kurią norite paslėpti.

Slapto turinio ar nuorodų slėpimas naudojant naujienų kanalo filtrus

“Facebook” pateikia naujienų srauto filtrų sąrašą, kurį galite naudoti norėdami paslėpti turinį, kuris gali būti netinkamas. Šiuos filtrus taip pat galite naudoti norėdami paslėpti jautrų turinį. Norėdami pasiekti šias parinktis, eikite į privatumo nustatymus ir spustelėkite “filtrai”. Tada pasirinkite filtrą, kurį norite naudoti. “Facebook” naujienų kanalo filtrai gali padėti paslėpti galimai įžeidžiančius įrašus, tačiau jie negali cenzūruoti tikrai netinkamų įrašų. Pavyzdžiui, galite naudoti filtrą “švelnus”, kad paslėptumėte žinutes, kurios yra šiek tiek netinkamos, bet nepakankamai įžeidžiančios, kad būtų ištrintos. Tačiau jei pranešimas iš tiesų yra įžeidžiantis, naudodami “švelnų” filtrą nepašalinsite jo iš naujienų kanalo.

Nenaudokite viešų profilių

Facebook” tapo platforma, kuri naudojama dalytis informacija apie jus ir jūsų draugus. Kad jūsų paskyra būtų kuo saugesnė, geriausia jos neviešinti. Laikant savo profilį privačiu, bet kam bus sunku atakuoti jūsų paskyrą ir gauti daugiau informacijos apie jus ir jūsų draugus.

Facebook” tapo viena populiariausių socialinės žiniasklaidos platformų pasaulyje. Milijonai žmonių naudojasi šia platforma, kad dalytųsi savo asmenine informacija ir bendrautų su draugais bei šeima. Kaip atkurti Facebook anketa? Tačiau svarbu atsižvelgti į šios informacijos privatumą ir saugumą. Facebook yra puikus būdas bendrauti su žmonėmis, tačiau svarbu apsvarstyti informaciją, kuria dalijatės. Facebook suteikia keletą puikių funkcijų, skirtų jūsų privatumui apsaugoti, tačiau svarbu jomis naudotis ir saugoti savo informaciją. Jei laikysitės šių patarimų, naudodamiesi “Facebook” galėsite apsaugoti savo privatumą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *