Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?

Author:

Kaip išsiaiškinti, kam esate skolingi ir kiek dar turite sumokėti?

Tai, kam esate skolingi ir kiek pinigų turite sumokėti, yra vienas iš svarbiausių finansinių sprendimų, kuriuos priimsite kaip tėvai. Kai reikia stebėti savo finansus, yra daugybė būdų, kaip išsiaiškinti, kas jums skolingas ir koks yra jo skolos grąžinimo planas. Net jei esate naujokas šiame procese, yra įvairių nemokamų šaltinių, kurie padės jums neatsilikti nuo savo skolų. Kai kurie tėvai gali vengti skolų, bijodami, kad jiems bus priklijuota “savaitgalio tėvų” etiketė arba kad jie pernelyg daug išleis namuose, kiti gali turėti problemų dėl balanso ar kredito, dėl kurių negali lengvai pasiskolinti pinigų. Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas? Nepriklausomai nuo situacijos, žinojimas, kaip sužinoti, kam esate skolingi ir kiek dar turite sumokėti, gali būti neįkainojama priemonė, padedanti kontroliuoti savo pinigus ir užtikrinti, kad jie nenukeliautų į skolas.

Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?
Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?

Kokios yra skolos?

Tėvai dažnai nerimauja dėl vaiko skolų mokykloje, tačiau jie taip pat turi sekti ir savo skolas. Jūsų vaikas gali būti sumokėjęs keletą skolų iki 18 mėnesių, tačiau jūs turite pradėti daryti tą patį, kai tik baigsite universitetą. Geriausia, jei iki 30-ies metų jau būsite sumokėję savo skolas, tačiau svarbu sekti ir savo finansus, kad žinotumėte, kaip pastebėti raudonas vėliavėles ir prireikus imtis prevencinių veiksmų. Kredito kortelių, automobilių paskolų, hipotekos paskolų ir kitų panašių skolų įmokos laikui bėgant gali lengvai išaugti. Nors svarbu laiku apmokėti sąskaitas, taip pat turite atsižvelgti į bendrą skolų kainą per tam tikrą laiką. Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas? Tai padeda nustatyti, kiek turite mokėti kiekvieną mėnesį. Jei atsidūrėte situacijoje, kai negalite grąžinti visų skolų, geriausia iš anksto gauti tiek, kiek galite, ir susitarti dėl skolų grąžinimo ar mokėjimo datos.

Kaip sužinoti, kas ir kiek jums skolingas?

Jei turite kredito arba debeto kortelę, galite pasitikrinti savo sąskaitos likutį internetu, paskambinti skolintojui ir paprašyti, kad į jūsų klausimus atsakytų darbuotojas, arba paskambinti telefonu (855) 859-4040 ir pasikalbėti su klientų aptarnavimo tarnybos atstovu. Kalbant apie paskolų ir kreditų sąskaitas, yra įvairių būdų sužinoti, kam esate skolingi pinigų. Mažų mažiausiai savo skolintojus ir kredito kortelių bendroves turėtumėte sužinoti iš savo kredito ataskaitos. Išsamesnis būdas būtų atsekti savo mokėjimus internetu ir sužinoti, kam esate skolingi pinigų. Kai turėsite šią informaciją, tereikės paskambinti skolintojui arba kredito kortelių bendrovei ir paprašyti savo bylos kopijos.

Kaip dažnai turėčiau tikrinti savo kredito ataskaitą?

Svarbu kartą per 12 mėnesių, o kartais ir rečiau, patikrinti savo kredito ataskaitą, kad įsitikintumėte, jog nebuvo pranešta apie ką nors įžeidžiančio. Pravartu kas mėnesį paskambinti skolintojui arba kredito kortelių bendrovei ir išsiaiškinti, ar nereikia atkreipti dėmesį į kokius nors naujus mokesčius arba ar nepraleidote kokių nors mokėjimų. Tai ypač svarbu, jei bendraujate su tokia bendrove kaip “Experian”, apie kurią praneša kredito biuras, galintis turėti įtakos iki 70 % žmonių kredito balų. Svarbu prisiminti, kad kiekvieną kartą, kai atveriate savo piniginę, jūs pateikiate ataskaitą visuomenei. Tai apima tokius dalykus, kaip jūsų pajamos ir išlaidos, taip pat visos skolos ar kredito kortelių sąskaitos, kurias turite. Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas? Svarbu imtis priemonių, kad išlaikytumėte švarų įrašą ir sumažintumėte bet kokių įžeidžiančių elementų poveikį.

Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?
Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?

Skolų išieškotojai yra blogiečiai!

Jei skolų išieškotojas kreipiasi į jus reikalaudamas pinigų, paprastai tai yra raudona vėliava, kad kažkas negerai. Tai gali būti ženklas, kad turite jiems skolą, kurią norėtumėte grąžinti, arba kad jie turi pagrįstą teisinį reikalavimą jūsų atžvilgiu. Skolų išieškotojai nėra tokie simpatiški veikėjai, kokiais juos vaizduoja kai kurie žmonės. Nors svarbu stengtis atpažinti ir atskirti teisėtus skolų išieškotojus nuo tų, kurie bando pasipelnyti iš jūsų padėties, dauguma skolų išieškotojų nėra nekenksmingi. Daugumą jų samdo bankai, kredito unijos ir pinigų skolintojai, kurie bando išieškoti skolas, susidariusias jų įstaigoms. Kai kurie skolų išieškotojai yra labai teisėti, tačiau daugelis kitų – ne. Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas? Kai jus persekioja skolų išieškotojai, svarbu prisiminti, kad jie nėra jūsų draugai ir kad jie paprasčiausiai bando išieškoti jiems priklausančius pinigus. Taip pat svarbu prisiminti, kad skolų išieškotojai negali su jumis susisiekti dažniau nei kartą per savaitę ir gali susisiekti tik su teisėtais reikalavimais.

Pirmasis žingsnis siekiant išbristi iš skolų – žinoti savo skolas

Svarbu prisiminti, kad pirmasis žingsnis norint išbristi iš skolų – žinoti savo skolas. Tai leidžia geriau valdyti savo finansus ir priimti pagrįstus sprendimus dėl savo finansų. Žinodami savo skolas, galite imtis atsargumo priemonių prieš patekdami į panašią situaciją kaip kitas tėvas, kuris atsidūrė skolose. Jei jūsų vaikas mokosi vidurinėje mokykloje, pravartu, kad jis išklausytų skolų grąžinimo kursą. Jie yra nemokami ir lengvai randami internete. Tai puikus būdas jauniems žmonėms sužinoti apie savo finansus ir geriau suprasti savo biudžetą. Taip pat pravartu pasikalbėti su vaiko mokytojais apie jo finansus, kad jie žinotų apie galimas finansines problemas, su kuriomis galite susidurti jūs ir jūsų sutuoktinis.

Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?
Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?

PAPRASTI BŪDAI PATIKRINTI SAVO SKOLOS BŪKLĘ

Jei turite kredito arba debeto kortelę, galite patikrinti savo skolos likutį internetu, paskambinti skolintojui ir paprašyti, kad į jūsų klausimus atsakytų darbuotojas, arba paskambinti telefonu (855) 859-4040 ir pasikalbėti su klientų aptarnavimo tarnybos atstovu. Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas? Jei turite paskolą arba skolos sąskaitą, galite patikrinti savo balansą naudodamiesi kredito arba paskolos skaičiuokle arba tiesiog įveskite duomenis į paieškos sistemą ir pažiūrėkite, kas bus pateikta. Jei turite hipotekos, refinansavimo ar kito tipo skolą, galite gauti nemokamą hipotekos ataskaitą ir pamatyti, kokių tipų mokėjimus turite savo sąskaitoje. Jei turite mokėjimo kortelę ar paskolas, galite pamatyti, koks šiuo metu mokėtinas likutis, ir sužinoti grąžinimo ar išmokėjimo datą.

Gyvenimas po skolų – Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?

Kai išsiaiškinsite, kam esate skolingi ir kiek skolingi, kitas žingsnis – sumokėti jiems skolą. Jei turite kredito arba debeto kortelę, galite išsiimti grynųjų pinigų arba apmokėti sąskaitas internetu. Jei turite paskolą arba skolos sąskaitą, galite paskambinti skolintojui ir pasikalbėti su atstovu apie savo sąskaitą. Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas? Sumokėjus skolas, svarbu sekti savo finansus, kad žinotumėte, kur keliauja jūsų pinigai. Tai leis jums išvengti blogų finansinių sprendimų, kurie ateityje gali sukelti problemų dėl skolų.

3 thoughts on “Kaip sužinoti kam ir kiek esu skolingas?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *