Raginimas sumokėti skolą

Author:

Kaip elgtis gavus teismo šaukimą dėl vienos iš skolų?

Ar kada nors nerimaujate, kad kas nors sužinos apie jūsų skolą ir ims jus persekioti? Šiais laikais gali atrodyti, kad visi žino apie jūsų asmeninius reikalus, nes tiek daug informacijos pateikiama socialiniuose tinkluose ir internete. Jei nerimaujate, kad kreditorius gali jus medžioti, greičiausiai tai susiję su vadinamuoju šaukimu į teismą. Tai yra, kai kreditorius gauna teismo nutartį priversti jus pateikti asmeninę informaciją apie vieną iš kitų jūsų skolų – paprastai tai yra ženklas, kad jis ketina jus persekioti dėl šios skolos. Jei tai panašu į tai, su kuo susidūrėte, skaitykite toliau ir gaukite patarimų, ką daryti, jei gavote šaukimą į teismą dėl vienos iš skolų. Raginimas sumokėti skolą. Laimei, gana retai kas nors gauna šaukimą į teismą dėl vienos iš savo skolų – tačiau yra daugybė dalykų, kurie gali nutikti, jei taip nutiktų ir jums. Čia paaiškinsime, iš kur atsiranda neregistruota skola, ką reiškia šaukimas į teismą, kaip su jais elgtis, jei jie jus pasiekia, ir kaip ateityje jų išvengti.

Raginimas sumokėti skolą

Pagrindai: kas yra reikalavimas sumokėti vieną iš jūsų skolų?

Reikalavimas sumokėti skolą – tai kreditoriaus jums siunčiamas pranešimas, kuriame teigiama, kad esate jam skolingi pinigų. Paprastai tai susiję su jūsų turima skola jiems. Pavyzdžiui, galėjote pasiskolinti pinigų iš banko arba paimti kreditą kredito kortele. Reikalavimas sumokėti skolą paprastai yra bandymas priversti jus grąžinti skolą – jei to nepadarysite, kreditorius kartais imsis tolesnių veiksmų, pavyzdžiui, paduos jus į teismą.

Kodėl jums įteikiamas šaukimas į teismą?

Šaukimas – tai teismo nutartis, kuria jums nurodoma atvykti ir pateikti informaciją. Kaip minėjome, dažniausiai jis naudojamas skolų išieškojimo bylose, nors gali būti naudojamas ir kitais atvejais. Kai kreditorius pralaimi bylą prieš jus, jis gali kreiptis į teismą su prašymu iškviesti jus pateikti įrodymus apie skolą. Šaukime bus nurodyta, kad turite atvykti į teismą konkrečią dieną ir atsinešti tam tikrus dokumentus, o šaukimą pasirašys teisėjas. Priežastis, dėl kurios kreditorius pralaimėjo bylą prieš jus, gali būti ta, kad jis prašo sumokėti seną skolą, kurią jūs pamiršote dėl senaties termino, arba gali būti, kad jūs užginčijote skolą.

Raginimas sumokėti skolą

Kas gali nutikti, jei gausite šaukimą į teismą dėl vienos iš savo skolų?

Jei nereaguojate į šaukimą dėl vienos iš skolų, kreditorius gali prašyti teisėjo pasiųsti jus į kalėjimą už nepagarbą teismui. Jie taip pat gali prašyti teisėjo išduoti orderį jūsų areštui. Viso to galima išvengti, jei atsakysite į šaukimą, tačiau turėtumėte tai padaryti kuo greičiau. Jei ignoruosite šaukimą ir nepasirodysite teisme, teisėjas gali išduoti arešto orderį. Jei taip atsitiks, tikriausiai turėsite trumpą laiką praleisti kalėjime, kol galėsite įrodyti, kad turite svarbią priežastį neatvykti. Jei gavote šaukimą į teismą dėl vienos iš savo skolų, tikėtina, kad kreditorius siekia gauti ne tik pinigus, kuriuos esate jam skolingas. Jei esate skolingas kreditoriui didelę sumą ir neginčijate skolos, gali būti, kad galėsite susitarti dėl mažesnės sumos, nei esate skolingas, ir išvengti teismo sprendimo jūsų atžvilgiu. Raginimas sumokėti skolą. Tačiau jei užginčysite skolą, galbūt galėsite pasiekti, kad teismo sprendimas būtų atmestas ir skola būtų išbraukta iš jūsų kredito ataskaitos.

Ką daryti, jei gavote šaukimą į teismą dėl vienos iš savo skolų?

Jei gavote šaukimą į teismą dėl vienos iš savo skolų, nedelsdami pasisamdykite advokatą. Jei ignoravote šaukimą, teisėjas priims sprendimą dėl jūsų. Tai reiškia, kad kreditorius galės areštuoti jūsų darbo užmokestį, įkeisti jūsų turtą arba uždėti areštą jūsų banko sąskaitai. Jei atsakysite į šaukimą, galite prašyti teisėjo priversti kreditorių įrodyti savo argumentus ir įrodyti, kad skola iš tikrųjų priklauso jam. Jei jie to padaryti negali, galite prašyti teisėjo atmesti bylą. Taip pat galite užginčyti skolos sumą arba jos pagrįstumą. Jei gavote šaukimą į teismą dėl vienos iš skolų, norėsite kuo greičiau pasikonsultuoti su advokatu.

Kaip ateityje išvengti šaukimo į teismą?

Yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad ateityje išvengtumėte šaukimo į teismą. Pirma, jei turite skolų, įsitikinkite, kad mokate įmokas. Jei turite skolą, kuriai suėjo senaties terminas, įsitikinkite, kad bendraujate su kreditoriumi ir pranešate jam, kad neketinate mokėti. Jei turite skolą, kuriai nėra suėjęs senaties terminas, darykite viską, ką galite, kad ją padengtumėte. Jei esate skolingas draugui ar giminaičiui, pabandykite su juo susitarti, kaip grąžinsite skolą. Jei gaunate reikalavimą sumokėti skolą, turėtumėte išsiųsti kreditoriui laišką su prašymu nutraukti su jumis kontaktus. Raginimas sumokėti skolą. Jei gaunate oficialų pranešimą apie ieškinį, turėtumėte nedelsdami pasisamdyti advokatą. Taip pat pravartu nuolat informuoti save apie savo, kaip skolininko, teises.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *