Mano skolos antstoliams

Author:

Kaip sumokėti skolas teismams ir išvengti antstolių?

Jei negalite sumokėti skolų, teismai gali imtis veiksmų, kad išieškotų jums priklausančius pinigus. Tai gali būti teismo įsakymas arba antstolio siuntimas. Mano skolos antstoliams. Tačiau jei negalite grąžinti skolų, yra būdų, kaip susidoroti su kreditoriais be papildomų baudų ir palūkanų išlaidų. Jei dėl netikėto įvykio, pavyzdžiui, ligos ar atleidimo iš darbo, negalite grąžinti skolų, išsiaiškinkite, ar turite teisę gauti pašalpą ar kitą paramą iš atitinkamos agentūros. Jei ne, apsvarstykite galimybę tiesiogiai derėtis su kreditoriais ir susitarti dėl skolų grąžinimo grafiko, kuriame būtų atsižvelgta į jūsų naujas finansines aplinkybes. Jei jums buvo įteikti teismo dokumentai arba gavote pranešimą, kad kuris nors iš kreditorių imsis tolesnių veiksmų prieš jus, pasitarkite su patyrusiu patarėju, kuris gali padėti jums pereiti šį procesą ir derėtis dėl teisingo susitarimo.

1 patarimas: sužinokite, ką ir kam esate skolingi

Teismo sprendimuose, pavyzdžiui, sprendimuose dėl įsipareigojimų nevykdymo, bus nurodyta suma, kurią esate skolingi, ir kreditoriaus duomenys. Jei nesate tikri, kuris kreditorius atsakingas už kurią skolą, turėtumėte pabandyti tai išsiaiškinti pasiteiraudami. Jei buvote teisme ir jūsų atžvilgiu buvo priimtas teismo sprendimas, paprašykite teismo pateikti jums sprendimo išrašą. Mano skolos antstoliams. Tai ne tik palengvins jūsų skolų apskaitą, bet ir padės jums lengviau derėtis su kreditoriais, kurie turi žinoti tikslią skolos sumą. Jei nežinosite, kuris kreditorius atsakingas už kurią skolą, bus daug sunkiau grąžinti skolas.

Mano skolos antstoliams

2 patarimas: derėkitės su kreditoriais

Jei negalite iš karto grąžinti skolų, pabandykite derėtis su kreditoriais, kad gautumėte skolų grąžinimo grafiką, kuris atspindėtų jūsų naują finansinę padėtį. Surinkite įrodymus apie savo naują finansinę padėtį, pavyzdžiui, įrodymus apie dabartines pajamas, palūkanų normas ir kitus svarbius faktus. Kreditoriai dažnai yra pasirengę derėtis tol, kol yra pagrįstai užtikrinti, kad skolos jiems bus grąžintos ilgainiui. Nors nėra tokio skolos grąžinimo plano kaip “į pajamas orientuotas skolos grąžinimo planas”, yra skolos grąžinimo planas, kurį galima sudaryti su kreditoriumi, pateikiant teismui ir (arba) kreditoriui siūlomą skolos grąžinimo planą. Dar kartą surinkite įrodymus apie savo naują finansinę padėtį, pavyzdžiui, įrodymus apie dabartines pajamas, palūkanų normas ir kitus svarbius faktus.

3 patarimas: paprašykite teismo suteikti daugiau laiko skoloms grąžinti

Jei turite nuolatinį pajamų šaltinį, pavyzdžiui, darbą, paprašykite teismo suteikti daugiau laiko skolai grąžinti. Tai vadinama mokėjimo peržiūra arba mokėjimo įsakymu. Turėsite pateikti įrodymus apie savo pajamas ir išlaidas. Taip pat galite prašyti dar labiau sumažinti skolos sumą, pateikdami prašymą dėl “įsakymo dėl skolos užbaigimo”. Įsakymas dėl užbaigimo – tai teismo nutartis, leidžianti per ilgesnį laikotarpį grąžinti sumažintą pinigų sumą. Galite kreiptis dėl įsakymo dėl užbaigimo, jei turite nuolatinį pajamų šaltinį. Taip pat galite kreiptis dėl įsakymo dėl užbaigimo, jei esate skolingas pinigų už mokesčius, baudas arba vaiko išlaikymą. Prašymą išduoti įsakymą dėl užbaigimo galite pateikti bet kuriuo metu iki mirties.

4 patarimas: įsipareigokite grąžinti skolą ir susidurkite su sunkumais

Jei negalite grąžinti skolos ir susiduriate su sunkumais, galite kreiptis dėl skolos sumažinimo arba nurašymo. Jei turite nuolatinį pajamų šaltinį, galite prašyti sumažinti skolos sumą. Jei turite vienkartinę sumą arba kito turto, galite prašyti, kad skola būtų nurašyta. Tačiau prieš tai turėtumėte pasistengti grąžinti skolą. Jei negalite grąžinti skolos, gali būti, kad ją pavyks sumažinti arba nurašyti. Jei negalite grąžinti skolos, galite prašyti, kad skola būtų sumažinta arba nurašyta atsižvelgiant į jūsų galimybes ją grąžinti.

Mano skolos antstoliams

Patarimas Nr. 5: antstoliai įsikiša, jei ignoruojate teismą

Jei ignoruojate teismą ir savo kreditorius bei negrąžinate skolų, teismai gali išduoti arešto ir suėmimo orderį (WOA). Jei gaunate WOA, prieš teismui išduodant orderį turėtumėte derėtis su kreditoriais. Jei gaunate WOA, galite prašyti teismo taikyti egidą, kuris reiškia, kad antstolis neateis į jūsų namus areštuoti jūsų turto. Mano skolos antstoliams. Jei turite nuolatinį pajamų šaltinį, galite prašyti teismo sudaryti Aegis sutartį. Tuomet teismas nurodys antstoliui neateiti į jūsų namus areštuoti jūsų turto. Teismas taip pat nurodys antstoliui nesiimti jokių kitų veiksmų prieš jus, kol nesibaigs “Aegis” sutartis. Jei gaunate WOA, galite prašyti teismo sudaryti “Aegis” sutartį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *