Kodėl pastaraisiais metais dovanų kuponai tampa vis populiaresnė dovana?

Author:

Dovanų kuponai Lietuvoje pradėjo populiarėti prieš gerą dešimtmetį, tačiau pastaraisiais metais jie tapo vis populiaresni. Anot „DovanuSala.lt“ dovanų ekspertų yra keletą priežasčių šiai tendencijai.

Pirma, dovanų kuponai – tai patogus ir lankstus būdas pasveikinti artimą žmogų. Vietoj to, kad reikėtų gaišti laiką ieškant fizinės dovanos, dovanotojas tiesiog gali nupirkti dovanų kuponą, kuris leistų dovanos gavėjui patirti nepamirštamus įspūdžius arba tiesiog gerai praleisti laiką su artimaisiais ar draugais.

Antra, dovanų kuponai yra lengvai įsigyjami ir pristatomi. Daugelis prekybininkų siūlo pirkti ir pristatyti dovanų kuponus internetu, todėl lengva padovanoti dovaną net jei negalite būti šalia dovanos gavėjo. Tai ypač patogu tiems, kurie gyvena toli nuo artimųjų kitame mieste, kitoje šalyje, o gal net ir kitame žemyne.

Trečia, dovanojant dovanų kuponus dažnai galima sutaupyti pinigų. Daugelis prekybininkų taiko įvairias akcijas ir nuolaidas, kurių metu galima ypač palankiomis sąlygomis galima įsigyti tam tikras poilsio ir pramogų pasiūlymus. Tačiau reikia atkreipti dėmesi, kad paprastai tokių pasiūlymų galiojimo laikas yra trumpesnis ir gali būti taikomi įvairūs apribojimai jų panaudojimui.

Galiausiai, dovanų kuponai tampa vis populiaresni dėl to, nes skatina būti ekologiškiems. Vietoj fizinės dovanos, kuri gali tapti nereikalinga nuo pirmųjų jos gavimo minučių ir galiausiai nugulti į stalčių ar netgi būti išmesta, dovanų kuponai suteikia nepamirštamas patirtis ir emocijas. Beto, rinkamamiesi dovanų kupono pristatymą į savo el.paštą poto jį galite labai patogiai persiųsti dovanos gavėjui ir taip bus sutaupyta ant bereikalingo popieriaus ar įpakavimo medžiagų.

Dėl visų šių išvardintų priežasčių dovanų kuponai tampa vis populiaresni ir tikėtina, jog ši tendencija tik augs, teigia „DovanuSala.lt“ dovanų ekspertas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *