Padangos žieminės

Author:

12 geriausių 2019 m. žieminių padangų markių – kokią rinktis?

Artėja žiema, todėl laikas į automobilį įsidėti žiemines padangas. Dabar, kai atsibudote kitoje gruodžio ir sausio pusėje, jūsų automobilis šį sezoną turi būti pasiruošęs sutikti sniegą. Neužtenka tik užsidėti sniego grandines ir tikėtis geriausio – jums reikia žieminių padangų, kurios tiktų šiam sezonui. Padangos žieminės. Skaitykite toliau, nes apžvelgiame kai kuriuos geriausius šiandien prieinamus prekės ženklus.

Michelin

Prancūzijos padangų gamintojas pirmą kartą žiemines padangas pradėjo gaminti šeštajame dešimtmetyje. “Michelin” garsėja aukščiausios kokybės padangomis, ne išimtis ir žieminės padangos. Speciali “Michelin” žieminių padangų tyrimų ir plėtros komanda nuolat tobulina siūlomų padangų asortimentą. Jie rimtai žiūri į žiemines padangas ir žino, kad važinėjimas žiemą yra toks pat svarbus kaip ir važinėjimas vasarą. Michelin padangos sukurtos taip, kad geriau veiktų šaltesnėmis sąlygomis, įskaitant sniegą, plikledį ir ledą. Šios padangos suprojektuotos taip, kad išlaikytų žemą paviršiaus temperatūrą, tačiau guma išlieka pakankamai šilta, kad išlaikytų gerą sukibimą. Šaltesnėmis sąlygomis žieminės padangos taip pat gali padėti efektyviau naudoti degalus, nes guma yra mažiau standi nei vasarinių padangų. Jos užtikrina tolygesnį važiavimą, kad vairavimas būtų sklandesnis, ir yra patogesnės važiuojant ilgus atstumus.

Bridgestone

Bridgestone yra Japonijos bendrovė, veikianti nuo 1931 m. Nuo pat pradžių “Bridgestone” garsėjo gumos gaminių gamyba – ir žieminės padangos yra vienas iš tų gaminių, kuriuos gamina “Bridgestone”. “Bridgestone” žieminės padangos yra puikus pasirinkimas vairuotojams, gyvenantiems šaltesnio klimato zonose, įskaitant Kanados, šiaurines JAV ir kai kurias Europos dalis. Šios žieminės padangos sukurtos taip, kad pasižymėtų geru sukibimu su kelio danga ekstremaliomis sąlygomis, įskaitant sniegą, plikledį, ledą ir žvyrą. Be to, jos pasižymi ilga protektoriaus tarnavimo trukme ir yra pakankamai tylios, kad galėtumėte saugiai vairuoti esant žemesnei temperatūrai. Jos sukurtos taip, kad išlaikytų pastovų sukibimo lygį, neslystų ir nesukeltų hidroplanavimo. Su “Bridgestone” žieminių padangų komplektu vairuoti žiemą gali būti daug saugiau ir patogiau.

Continental

Continental yra Vokietijos padangų gamintojas, pradėjęs gaminti padangas 1871 m. Šiandien “Continental” gamina aukštos kokybės padangas, skirtas bet kokioms oro sąlygoms, įskaitant žiemines padangas. Continental” žieminės padangos sukurtos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą su sniegu, šlapdriba ir ledu. Jos sukurtos su protektoriaus raštu, kuris padeda išlaikyti sukibimą net ant minkštų paviršių, pavyzdžiui, žvyro. Padangos žieminės. Šios žieminės padangos taip pat pasižymi ilga protektoriaus tarnavimo trukme ir tyliu važiavimu, todėl galite su jomis leistis į ilgas keliones ir nesijaudinti dėl dundėjimo. Jas taip pat saugu naudoti esant žemai temperatūrai. Šaltesnio klimato šalyse gyvenantys vairuotojai turėtų saugoti savo gumą naudodami žiemines padangas, kurių protektoriaus tarnavimo laikas yra ilgas.

Sumitomo Rubber Industries

Sumitomo Rubber Industries yra Japonijos gamintojas, pradėjęs gaminti gumos gaminius XX a. pradžioje. Šiandien bendrovė geriausiai žinoma dėl savo aukštos kokybės padangų. Sumitomo gamina žiemines padangas, skirtas važiuoti su sniegu, šlapdriba ir ledu. Kaip ir kitos žieminės padangos, jos yra saugios naudoti esant žemai temperatūrai. Šios žieminės padangos pasižymi ilga protektoriaus tarnavimo trukme ir yra pakankamai tylios, kad būtų galima važiuoti esant žemesnei temperatūrai be dundėjimo ar drebėjimo. Jos taip pat pasižymi sklandžiu važiavimu, todėl yra geras pasirinkimas važiuojant ilgus atstumus. Žieminės padangos gali padėti pagerinti degalų naudojimo efektyvumą šaltesnio klimato sąlygomis, nes užtikrina sklandų važiavimą. Be to, su žieminėmis padangomis, kurių protektoriaus tarnavimo laikas yra ilgas ir kurias saugu naudoti esant žemai temperatūrai, galite važiuoti saugiau.

“Yokohama” padangos

“Yokohama” yra Japonijos padangų gamintojas, pradėjęs gaminti gumos gaminius XX a. 9-ojo dešimtmečio pradžioje. Šiandien “Yokohama” geriausiai žinoma dėl aukštos kokybės, didelės ridos padangų. Yokohama padangos sukurtos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą žiemą, įskaitant sniegą, plikledį ir ledą. Tai leidžia važiuoti užtikrintai ir saugiai. Šios žieminės padangos sukurtos taip, kad jų protektorius būtų ilgaamžis, todėl jums nereikės jų taip dažnai keisti. Jos taip pat yra pakankamai tylios, kad galėtumėte važiuoti esant žemesnei temperatūrai be dundėjimo ar drebėjimo, todėl tai puikus pasirinkimas ilgoms kelionėms. Žieminės padangos gali padėti padidinti degalų naudojimo efektyvumą, nes užtikrina sklandų važiavimą, be to, jas saugu naudoti esant žemai temperatūrai.

Padangos žieminės
Padangos žieminės

Pirelli

Pirelli yra Italijos padangų gamintojas, pradėjęs gaminti gumos gaminius XX a. pradžioje. Šiandien “Pirelli” geriausiai žinoma dėl aukštos kokybės padangų. Įmonė gamina žiemines padangas, kurios sukurtos taip, kad ilgai tarnautų, puikiai sukibtų su sniegu, purvu ir ledu ir būtų saugios naudoti esant žemai temperatūrai. Šios žieminės padangos taip pat yra pakankamai tylios, kad būtų galima važiuoti esant žemesnei temperatūrai, nedūžtant ir nedrebant. Jos yra puikus pasirinkimas ilgoms kelionėms ir yra skirtos daugumai automobilių. Žieminės padangos gali padėti padidinti degalų naudojimo efektyvumą, nes užtikrina sklandų važiavimą ir yra saugios naudoti esant žemai temperatūrai.

Bendrosios padangos

General tyres” yra Kinijos padangų gamintojas, pradėjęs gaminti guminius gaminius XX a. 9-ojo dešimtmečio pradžioje. Šiandien bendrovė geriausiai žinoma dėl savo aukštos kokybės padangų už nedidelę kainą. General žieminės padangos sukurtos taip, kad jų protektorius būtų ilgaamžis, jos puikiai sukibtų su sniegu ir ledu, būtų pakankamai tylios, kad būtų galima važiuoti esant žemesnei temperatūrai, nedūžtant ir nedrebant, ir saugios naudoti esant žemai temperatūrai. Šio tipo padangos skirtos daugumai lengvųjų automobilių ir visureigių. Žieminės padangos yra puikus pasirinkimas šaltesnio klimato šalyse gyvenantiems vairuotojams, norintiems apsaugoti savo gumą nuo gamtos stichijų. Jos yra saugios naudoti esant žemai temperatūrai ir gali padėti padidinti degalų naudojimo efektyvumą, nes užtikrina sklandų važiavimą.

Kas sudaro gerą žieminę padangą?

Geros žieminės padangos turi būti sukonstruotos taip, kad užtikrintų tinkamą sukibimą su kelio danga bet kokiomis oro sąlygomis, įskaitant sniegą, šlapdribą ir ledą. Jos turi būti pakankamai tylios, kad būtų galima važiuoti esant žemai temperatūrai, nedūkti ir nedrebėti, ir saugios naudoti esant žemai temperatūrai.

Padangos žieminės

Žieminės padangos yra būtinos norint saugiai vairuoti žiemos mėnesiais. Jos padeda išlaikyti sukibimą su sniegu ir ledu, kartu užtikrinant saugų ir patogų vairavimą. Geriausios žieminės padangos sukurtos taip, kad užtikrintų tinkamą sukibimą, o triukšmas būtų minimalus. Todėl svarbu įsigyti žiemines padangas, kurios yra ne tik saugios, bet ir pakankamai tylios, kad galėtumėte važiuoti be jokio ūžesio. Įsitikinkite, kad pasirinkote šiuos kriterijus atitinkantį žieminių padangų prekės ženklą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *