Saskaita kurios nemato antstoliai

Author:

7 būdai, kaip paslėpti pinigus nuo antstolio

Teismo antstoliai kelia siaubą. Tai baisūs vyrai, turintys baisių galių ir galintys paversti jūsų gyvenimą tikru košmaru. Teismo antstoliai gali jėga įsiveržti į jūsų namus, paimti jūsų daiktus ir net jus suimti. Jei jums sunkiai sekasi su pinigais, yra labai reali tikimybė, kad kada nors ateityje jus aplankys antstolis. Saskaita kurios nemato antstoliai. Statistiškai vienas iš 20 žmonių susiduria su problemomis, susijusiomis su skolomis. Jei jums nepasisekė atsidurti šioje statistikoje ir nerimaujate, kad netrukus susidursite su antstoliu, skaitykite toliau ir sužinokite, kaip nuo jo paslėpti pinigus!

Žinokite, kuo skiriasi antstoliai ir skolų išieškotojai

Antstoliai ir skolų išieškotojai – tai abiejų rūšių kreditoriai, tačiau jie labai skiriasi. Skolų išieškotojai nori tik pinigų, o antstoliai stengiasi priversti jus sumokėti nesumokėtas skolas ir savo mokesčius. Antstoliai taip pat turi teisę priversti jus parduoti savo daiktus, kad sumokėtų skolas. Skolų išieškotojai tokios teisės neturi. Galite atsisakyti bendrauti su skolų išieškotoju, tačiau antstolis gali labai apsunkinti jūsų gyvenimą. Antstoliai samdomi kreditorių vardu, kai po tam tikro laiko skola negrąžinama. Saskaita kurios nemato antstoliai. Skolų išieškotojai nuo pat proceso pradžios dirba kreditoriaus naudai ir stengiasi priversti jus grąžinti skolas.

Saskaita kurios nemato antstoliai

Paslėpkite pinigus vietoje, apie kurią žinote tik jūs

Lengviausias būdas susidoroti su antstoliais – paslėpti nuo jų savo pinigus. Tai reiškia, kad negalėsite jais naudotis, bet žinosite, kad jie yra saugūs nuo antstolių rankų. Antstoliai turi teisę apžiūrėti jūsų namus, todėl pinigus turite padėti ten, kur jie jų nerastų. Geriausia pinigus paslėpti tokioje vietoje, apie kurią žinote tik jūs. Pinigus galite įdėti į seną skardinę sode arba net užkasti po obelimi. Jei turite sieną, kurios niekas dažnai nemato, galite net užkasti pinigus už sienos. Pinigus taip pat galite paslėpti baldo viduje. Tačiau turite įsitikinti, kad pinigai nėra matomi, nes antstolis gali išlaužti baldą, kad pasiektų jūsų pinigus.

Perkelkite vertingus daiktus į saugią vietą

Jei turite itin vertingų daiktų, pavyzdžiui, retą paveikslą, turėtumėte juos perkelti į saugią vietą. Tačiau taip elkitės tik tuo atveju, jei daiktai yra itin vertingi. Jei turite tokių daiktų kaip papuošalai, jų slėpti nereikės. Tačiau įsitikinkite, kad daiktus laikote saugioje vietoje, kad antstolis negalėtų jų tiesiog paimti.

Kai tik galite, mokėkite grynaisiais pinigais

Jei turite daug skolų, jums gali kilti didelis noras kuo greičiau jas sumokėti. Nors tai gera mintis, dėl to jus gali aplankyti antstolis. Skolų išieškotojai ir antstoliai iš pradžių bandys jums paskambinti, bet galiausiai jie atvyks į jūsų namus ir ieškos pinigų. Jei turite daug skolų ir norite išvengti antstolių, turėtumėte mokėti grynaisiais pinigais. Saskaita kurios nemato antstoliai.

Saskaita kurios nemato antstoliai

Tai reiškia, kad visą savo skolą įrašykite į kortelę ir sumokėkite ją visą. Tačiau jei susiduriate su sunkumais, gali tekti visą skolą perkelti į kortelę ir sumokėti ją per tam tikrą laiką. Jei turite daug skolų ir neturite vilties artimiausiu metu jas grąžinti, jus gali aplankyti skolų išieškotojas, kuris yra pasirengęs paimti jūsų daiktus, kad galėtų jas grąžinti. Geriausias būdas to išvengti – sumokėti skolas grynaisiais pinigais.

Neišmeskite jokio maisto; verčiau jį paslėpkite

Jei sunkiai suduriate galą su galu, jums gali tekti išmesti nusipirktą maistą. Jei tai tenka daryti, turėtumėte pasistengti maistą išsaugoti ir paslėpti. Jei išmesite nusipirktą maistą, antstolis gali jį rasti per kratą jūsų namuose ir panaudoti skoloms padengti. Jei maistą paslėpsite, jis bus apsaugotas nuo antstolių rankų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *