Žieminės padangos r17

Author:

Žieminės padangos: ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami

Žieminių padangų pirkimas gali būti varginantis. Galimybių yra labai daug, todėl sunku suprasti, ko jums reikia. Svarbiausia tai, kad visos jūsų transporto priemonės turi būti pritaikytos patogiam važiavimui žiemos sąlygomis. Žieminės padangos r17. Geriausias būdas sužinoti, ar žieminės padangos jums tinka, yra paskaityti, ką jos reiškia, kaip jos veikia ir ar jos tinka jūsų transporto priemonei. Čia apžvelgiama viskas, ką reikia žinoti prieš perkant žiemines padangas:

Kas yra žieminių padangų technologija?

Žieminės padangos – tai specialiai sukurtos padangos, pripūstos gumos mišiniu, kuriame yra tam tikrų priedų, pagerinančių važiavimą šalto klimato sąlygomis. Žiemos sąlygomis žieminės padangos gaminamos su gumos mišiniu, kuriame yra priedų, padedančių pagerinti valdymą ir sukibimą žiemos mėnesiais. Tarp šių priedų yra silicio dioksido, kuris keičia spalvą, kad atitiktų aplinkos spalvą, ir padeda adsorbuoti dulkes, ir kitų junginių, padedančių pagerinti sukibimą su apledėjusiais, apsnigtais ir apsnigtais keliais. Yra įvairių žieminių padangų technologijų tipų. Kiekviena jų turi savų privalumų ir trūkumų. Štai šie skirtingi žieminių padangų technologijų tipai: – Sniego padangos: Sniego padangos skirtos geriausiai veikti ant sniego. Žieminės padangos r17. Jos turi griovelius, padedančius sumažinti sniego dulksną ir kartu padidinančius sukibimą su ledu. Jos yra geras pasirinkimas ir pietinio klimato šalių vairuotojams. – Viso sezono padangos: ieškokite šių padangų, jei vairuojate ir vasarą, ir žiemą. Viso sezono padangose naudojamas gumos mišinys sukurtas taip, kad geriausiai veiktų žiemos mėnesiais. – Vasarinės padangos: vasarinės padangos pagamintos šiltesnio klimato šalims, todėl jos netinka naudoti žiemos mėnesiais.

Žieminės padangos r17
Žieminės padangos r17

Kaip veikia žieminės padangos?

Viso sezono padangos: šiose padangose naudojamas gumos mišinys, skirtas užtikrinti aukštą sukibimo lygį bet kokiomis oro sąlygomis. Uždėjus visasezones žiemines padangas, jos pripūstos taip, kad jų eksploatacinės savybės būtų tokios pat, kaip ir keičiamų padangų. Sniego padangos: šios padangos skirtos didesniam sukibimui su apledėjusiais ar apsnigtais keliais. Vietovėse, kur dažnai sninga, reikėtų naudoti šias padangas. Vasarinės padangos: vasarinės padangos paprastai gaminamos iš gumos mišinio, kuris užtikrina didesnį sukibimą važiuojant sausais keliais. Uždėjus žiemines padangas, guma pašalinama, todėl ji veikia kaip vasarinės padangos.

Kokioms transporto priemonėms reikia žieminių padangų?

Viso sezono padangos: jos idealiai tinka važinėti vasarą tose vietovėse, kur nėra įprasta patirti neigiamą žiemos oro poveikį. Viso sezono padangos taip pat dažniausiai naudojamos pietinio klimato šalyse, kur žiema nėra tokia dažna. Žieminės padangos r17. Sniego padangos: Sniego padangos turėtų būti naudojamos važiuojant tose vietovėse, kur dažnai sninga. Jei gyvenate mieste, kuriame retkarčiais pasninga, žieminių padangų pirkti nereikia. Vasarinės padangos: vasarinės padangos paprastai gaminamos iš gumos mišinio, kuris užtikrina didesnį sukibimą važiuojant sausais keliais. Jos tinka transporto priemonėms, kuriomis nevažinėjama lietingomis ar snieguotomis sąlygomis.

Kiek kainuoja žieminės padangos?

Žieminių padangų kaina priklauso nuo to, kokio tipo padangas perkate, kokio tipo transporto priemonę turite ir kur jas perkate. Tikėkitės, kad už žieminių padangų komplektą sumokėsite nuo 400 iki 1 000 JAV dolerių. Kai kurie padangų pardavėjai gali siūlyti specialias žieminių padangų akcijas, kai jas galite įsigyti su nuolaida. Be to, kai kurie padangų pardavėjai leidžia klientams, perkantiems žiemines padangas, pasinaudoti alyvos keitimo ar kitų paslaugų pasiūlymu.

Kurių markių padangos geriausiai tinka važiuoti žiemą?

Du populiariausi padangų prekių ženklai Kanadoje yra “Dunlop” ir “Goodyear”. Dunlop” yra aukščiausios klasės prekės ženklas, gerai žinomas dėl savo aukštos kokybės vasarinių ir visasezonių padangų. Goodyear išgarsėjo kaip vienas iš geriausiai žinomų žieminių padangų prekės ženklų. Galite rinktis iš įvairių žieminių padangų prekės ženklų, įskaitant “Bridgestone”, “Michelin” ir “Toyo”. Pirkdami žiemines padangas, turėtumėte ieškoti prekių ženklų, kuriems suteiktas aukštas sukibimo ir stabdymo efektyvumo įvertinimas. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į padangų prekės ženklą, transporto priemonės markę ir modelį, padangų profilį ir didžiausią saugų greitį.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant žiemines padangas.

Jei perkate žiemines padangas, turėtumėte įsitikinti, kad jūsų transporto priemonės yra pritaikytos patogiai važiuoti žiemos sąlygomis. Taip pat galite užtikrinti, kad jūsų transporto priemonės turėtų: – šildomos sėdynės: Jos padeda išlaikyti šilumą jums ir jūsų keleiviams, ypač jei vairuojate šiaurinėse ar kalnuotose vietovėse. – Priekinio stiklo plovimo skysčio: Tai gali padėti sumažinti ledo ir sniego kiekį ant priekinio stiklo. – Domkratas: domkratas naudingas, jei reikia pakeisti nuleistą padangą. Žieminės padangos r17. Žieminių padangų prekės ženklai ir modeliai skiriasi, todėl prieš perkant svarbu atlikti tyrimą. Įsitikinkite, kad perkamos žieminės padangos yra pritaikytos didžiausiam saugiam greičiui, kuriuo gali važiuoti jūsų automobilio ratai. Taip pat svarbu patikrinti padangų protektoriaus gylį. Įsitikinkite, kad protektoriaus gylis yra kuo gilesnis. Protektoriaus gylis parodo, kokią traukos jėgą turi padanga. Kuo didesnis protektoriaus gylis, tuo geresnis bus sukibimas žiemos mėnesiais.

Galutinės mintys

Žieminių padangų paskirtis – pagerinti jūsų transporto priemonės eksploatacines savybes blogiausiomis žiemos sąlygomis. Jos skiriasi nuo visasezoninių padangų, kurios skirtos sukibimui vasarą, ir tik vasarinių padangų, kurios skirtos važiuoti tik šiltuoju metų laiku. Šios padangos skirtos naudoti tik žiemos mėnesiais, kai dažnai sninga. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad jūsų automobilyje sumontuotos žieminės padangos. Taip pat galite apsvarstyti galimybę pridėti kitas saugos priemones, pavyzdžiui, žieminį priekinio stiklo plovimo skystį ir šildomas sėdynes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *